Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Początki z Redem - jak zacząć  (Przeczytany 1628 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Początki z Redem - jak zacząć
« dnia: Styczeń 27, 2015, 10:46:51 pm »
0
Postanowiłem wstawić tekst, który Seth wysłał w jednym z maili odnośnie użytkowania RedEye'a.

Urządzenie RedEye w zasadzie działa bez komputera. Większość podstawowych ustawień robi się bezpośrednio na urządzeniu. Do treningu wystarczy po prostu założyć elektrody i słuchawki i włączyć urządzenie. Elektrody zachowują trwałość na kilkanaście lub kilkadziesiąt treningów.

Do treningów w nocy wystarczy wstać o 4. Czas jak tylko mamy silne poczucie celu zawsze się znajdzie. Wiem ze podjęcie treningu ogranicza nasz własny umysł, który przedstawia nam wszystko w takim świetle aby po prostu nie ćwiczyć.

Praca z urządzeniem jest prosta. Na początku po włączeniu urządzenie pika tyle razy na ile wylicza analizując dopasowanie elektrod. Jeżeli pika więcej niż 3 razy trzeba lepiej wetrzeć żel w palce i troszkę go na nich zostawić tak żeby elektrody miały lekki poślizg. Jeżeli dopasujemy już poprawnie elektrody to kolejną czynnością jest rozpoczęcie treningu. Siadamy lub kładziemy się wygodnie, wciskamy duży przycisk na środku urządzenia i zaczynamy.

Praca z urządzeniem to proste wsłuchiwanie się w dźwięk który płynie ze słuchawek. Słuchając dźwięku staramy się spowodować by sygnał stawał się coraz bardziej niski - basowy. Okresowo jak zmieniają się zakresy pracy urządzenie przechodzi skokowo z niskiego sygnału do wysokiego ale wciąż postępujemy tak samo. Staramy się niczym adepci Jedi siłą woli spowodować by sygnał był coraz niższy. Bardzo ważne aby podczas treningu nie napinać mięśni tylko maksymalnie się rozluźniać. Co ok 90 sekund urządzenie wygeneruje sygnał który należy potwierdzić przyciśnięciem przycisku na środku urządzenia. Sygnał pojawia się po to by skontrolować czy nie zasnęliśmy. Jeżeli potwierdzenie nie nastąpi urządzenie wygeneruje głośny sygnał pobudki.
W czasie treningu urządzenie należy tak położyć obok siebie aby palec wskazujący lub kciuk dotykał przycisku. Wtedy potwierdzenie świadomości nie spowoduje ruchu ciałem i nie wytrąci nas ze skupienia. Standardowo sesja jest ustawiona na 40 min i to w zasadzie wystarczy.

Aby trenować OBE należy pracować z urządzeniem w nocy. Zaraz po przebudzeniu zakładamy elektrody. Ćwiczymy 40 minut a następnie wyłączamy urządzenie i próbujemy zasnąć.
Gorąco zachęcam do jak najczęstszych treningów.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/faq/60/seo/1041/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2015, 10:50:02 pm wysłana przez Robert Noble »
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Meszi

• *
  • Respect: +16
Odp: Początki z Redem - jak zacząć
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2015, 10:54:31 pm »
0
Ja do tej pory rozbudzałem się 40-60 min. przed nocną sesją. Może jednak warto przetestować podłączenie Reda zaraz po przebudzeniu ;)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Początki z Redem - jak zacząć
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 28, 2015, 12:33:26 pm »
0
Spróbować możesz, ale jeśli nie masz opanowanej silnej koncentracji to prawdopodobnie będziesz przysypiał.

Share via facebook Share via twitter

xx
Rozwój świadomości - od czego zacząć?

Zaczęty przez Neon38

9 Odpowiedzi
3851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 23, 2014, 03:22:49 pm
wysłana przez Izi
xx
leczenie zacząć od przyczyny jego powstania

Zaczęty przez Izi

6 Odpowiedzi