Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Problem (dźwięk w jednej słuchawce)  (Przeczytany 1694 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xynnum

• *
Problem (dźwięk w jednej słuchawce)
« dnia: Luty 13, 2016, 03:31:13 pm »
Cześć wszystkim. Zdecydowałem się napisać na forum gdyż mam problem z redem. A mianowicie dwa problemy. 
Pierwszy z nich jest taki : ustawiłem ręcznie długość sesji 40min, teraz po włączeniu reda miga pojedynczo lampka  (teoretycznie oznacza to, że palce są dobrze nasmarowane tym żelem) w praktyce, wymieniłem elektrody na nowe, nie wkładając tam palców po odpaleniu reda nadal miga tak samo oraz nie wydaje przy tym żadnego dźwięku.
Problem drugi: Następnie po włączeniu sesji słyszę dźwięk tylko w lewej słuchawce, zmiana słuchawek nie pomogła. Nie wiem czy coś popsułem   ??? oby nie.
Mam nadzieję, że mój problem da się jakoś prosto rozwiązać  ^-^

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/faq/60/seo/1186/

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Problem (dźwięk w jednej słuchawce)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2016, 04:24:13 pm »
Żeby sprawdzić czy to problem w ustawieniach czy z samym Redem najlepiej jest wgrać na nowo Firmware. Czyli tak jakbyś spróbował wgrać najbardziej aktualną wersję, wtedy powinna nadpisać się i powinny być domyślne ustawienia. Problem ze słuchawkami jest chyba najbardziej dotkliwy, ale jak znam życie niekiedy 3 para słuchawek załatwia sprawę. Trzeba sprawdzić wszystkie opcje, jeżeli nie będzie działać, trzeba będzie odesłać do naprawy.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Xynnum

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2016, 10:40:57 pm »
dzięki za odpowiedź. Słuchawki na bank dobre bo nowe od iphone'a, pewnie pomotałem coś w tych ustawieniach. Prawdopodobnie jutro będę miał ten adapter to się połącze z komputerem.
Tak po za tym to mimo niesynchronizacji z elektrodami i słyszalnym dźwiękiem tylko w lewej słuchawce poleżałem z tym chwile, i czułem jakby mi wykręcało niefizyczną rękę, fajne uczucie ^^

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2016, 09:31:43 am »
Witaj,
Napisałeś że masz słuchawki od IPhone. Może problem jest w tym że te słuchawki są zintegrowane z mikrofonem i mają o jeden styk więcej na wtyku. Spróbuj może ze zwykłymi słuchawkami stereo albo sprawdź na tych słuchawkach co były w zestawie.

pozdrawiam.

misy kryszta?owe