Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Ankieta

Czy jesteś za tym, aby wspomagać praktykę OBE/LD?

TAK
6 (50%)
NIE
4 (33.3%)
NIE MAM ZDANIA
2 (16.7%)

Głosów w sumie: 12

Autor Wątek: Czy wspomagać czymkolwiek praktykę OBE/LD? - ANKIETA  (Przeczytany 3838 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
Czy wspomagać czymkolwiek praktykę OBE/LD? - ANKIETA
« dnia: Styczeń 27, 2014, 04:35:32 pm »
0
Podane pytanie w ankiecie dotyczy wspomagania za pomocą wszelkich środków do spożycia, albo palenia.

Jestem ciekawy waszych opinii. Z tego co się orientuję zdania są podzielone i mam nadzieję, że ta ankieta nakreśli nam w jakim stopniu.

Oczywiście wątek jest otwarty i można uzasadnić w poście swój wybór. Zapraszam zatem do głosowania i dyskusji.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/farmakologia-zielarstwo-wspomagacze/16/seo/729/
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
Odp: Czy wspomagać czymkolwiek praktykę OBE/LD? - ANKIETA
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2014, 04:41:30 pm »
0
Nie.
Gdy uczeń jest gotowy... mistrz sam go znajdzie  ;)
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2014, 04:45:06 pm »
0
Ale uczeń w jakimś stopniu jest już gotowy, skoro ma doświadczenia. Czy sportowiec, który już trochę trenuje nie może się wspomóc odżywką ? Trener z pewnością by mu zalecił jakieś węglowodany, aminokwasy i inne białka ;)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2014, 04:47:38 pm »
0
Nie próbujmy poganiać natury... to może nieść złe skutki  :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2014, 05:09:06 pm »
0
Ja uważam, że trzeba brać sprawy w swoje ręce i korzystać z tego co dobre i służy ku dobremu. Świetlisty w Twojej wypowiedzi zabrzmiało to jakbyśmy chcieli grzebać w swojej genetyce nie wiedząc jaki będzie skutek ;)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2014, 05:13:28 pm »
0
Niestety nie zgodzę się z Tobą, co mi wcale nie przeszkadza, żeby z Tobą rozmawiać...
Powiem więcej..... nawet Cię lubię  :D
Każdy ma prawo do własnego zdania  :D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2014, 05:19:51 pm »
0
Niestety nie zgodzę się z Tobą, co mi wcale nie przeszkadza, żeby z Tobą rozmawiać...
Powiem więcej..... nawet Cię lubię  :D
Każdy ma prawo do własnego zdania  :D

Cieszę się, że mnie lubisz :) To przecież otwarta rozmowa, nie chodzi o to, żeby się przestać lubić z powodu odmiennych poglądów. Fajnie jest przedstawić swój punkt widzenia. Dlaczego ktoś myśli tak a nie inaczej. Każdy z nas ma przecież inne doświadczenia. W sumie nie oceniamy jak powinno się postępować, bo nie ma ogólnej zasady słuszności. Ale dzięki odpowiedzi w ankiecie, głosujemy tak jak my sami postępujemy.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2014, 05:27:18 pm »
+1
Natura to natura lecz skoro ona sama daje nam środki do wspomagania to czy nie jest to naturalnym zachowaniem wspomaganie się?

Sportowcy wręcz muszą się w jakimś stopniu wspomagać ;) Mają powiększone zapotrzebowanie na różne składniki, które są niezbędne dla zdrowego organizmu.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Sebastian

• *
  • Respect: +18
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2014, 09:07:24 pm »
+2
Popieram Linka. :) Wspomaganie się jest dobre i potrzebne, ale do wszystkiego trzeba podchodzić z rozsądkiem. Uważam też, że ktoś początkujący w OOBE/LD nie powinien się wspomagać, dopóki za pomocą własnych zdolności tego nie opanuje.

Offline Lilia

• *
  • Respect: +6
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 23, 2014, 06:09:14 pm »
+2
Jestem za :-)

Tego, co się dzieje na tej planecie, od dawna nie można już nazwać "naturą".. Warunki energetyczne bardzo się zmieniły, odkąd na masową skalę pojawiły się źródła dysharmonicznego promieniowania elektromagnetycznego /tzw. smog elektromagnetyczny/. Ziemia, opleciona siecią elektryczną, systemem anten naziemnych i satelit, jest w moim odczuciu niełatwym w tej chwili miejscem. Zgiełk informacyjny jest potężny, dla osób sensytywnych odczuwanie tylu dysharmonicznych drgań bywa naprawdę nieznośne :-) Stąd uważam, że pomaganie sobie w każdy świadomy sposób jest cenne, czy będą to różnego rodzaju falowe urządzenia, czy rośliny i inne substancje.

Po sobie wiem tyle, że moje życie wyglądałoby w tej chwili zupełnie inaczej, gdybym takiej pomocy nie spotkała. Wielu wrażliwych ludzi nawet nie wie, co się z nimi dzieje, dlaczego mają dziwne alergie, chroniczne choroby, problemy z koncentracją, poczucie zamknięcia i braku wyboru, biegunowe nastroje.. Dlaczego nie użyć czegoś, co się sprawdza i poprawia komfort życia, pozwala czuć siebie i dokonywać własnych wyborów? Chyba nie dlatego, że ktoś kiedyś powiedział, że to jest "złe"  :P

A propos natury i zmienionych warunków życia - rozmawialiśmy dziś z przyjaciółmi - badaczami:) i pojawił się wątek telewizji. Czy wiecie, że kiedy po raz pierwszy ludzie widzieli na ekranie w kinie jadący na nich samochód, uciekali? Jaka zmiana w ludzkich umysłach, w percepcji nastąpiła, kiedy ruchomy obraz i telewizor stały się powszechne - co się wtedy wydarzyło, jak to wpłynęło na funkcjonowanie zbiorowego umysłu?..

Powiedziałam tego wieczoru: "co im się musiało w głowach odwrócić, żeby to stało się nową normalnością?" I później przyszło mi na myśl hawajskie widzenie człowieka, odmienne od zachodniego - że tylna strona ciała odzwierciedla jego przyszłość..

Ciekawe wydaje mi się stwierdzenie, że na skutek upowszechnienia tele-wizji, w umysłach ogromnej ilości ludzi odwróciła się uwaga, koncentracja - z tego w głąb siebie - na zewnątrz. Ludzkość pobiera teraz totalne ilości informacji i jest łatwo sterowalna, bo nie ma kontaktu ze sobą, z tym "czymś" wewnątrz, co sprawia, że jest się świadomym tworzenia swojego życia i ma się intuicyjną wiedzę o tym, jak to robić, żeby było dobre, przyjemne..

I jeżeli komuś, na różnych etapach, pomagają różne sprawy, w tym substancje, to jeżeli idzie swoją intuicyjną drogą, która zbliża go do siebie i do dnia, kiedy po raz pierwszy weźmie świadomy wdech TYM MIEJSCEM i poczuje się odnaleziony, szczęśliwy - to super, bo z tego miejsca może już wszystko:)
« Ostatnia zmiana: Luty 25, 2014, 01:54:15 pm wysłana przez zinka »
(:ıɯɐƃou ʎɹoƃ op ɹoʇıuoɯ zsɐɯ

Share via facebook Share via twitter

xx
OBE - bezpieczeństwo czy wręcz odwrotnie ? (ankieta)

Zaczęty przez Linek

29 Odpowiedzi
6565 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 15, 2014, 10:18:44 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Czy prowadzisz dziennik snów ? (ANKIETA)

Zaczęty przez Linek

30 Odpowiedzi
9057 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 07, 2015, 11:07:00 pm
wysłana przez Aragon
xx
Reklamy na forum - ankieta

Zaczęty przez robercik101

17 Odpowiedzi
4772 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 02, 2013, 03:55:09 pm
wysłana przez Robert Noble