Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Naturalne wspomagacze?  (Przeczytany 2817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neon38

• *
  • Respect: 0
Naturalne wspomagacze?
« dnia: Grudzień 26, 2013, 10:37:51 pm »
0
Witam, ostatnio interesuje się wspomagaczami do LD i jak na razie planuję zakupić albo afrykański korzeń albo ilex. Co o tym myślicie? Czytam i podobno działa. Osobiście byłbym zadowolony ze zwiększonej pamięci snów.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/farmakologia-zielarstwo-wspomagacze/16/naturalne-wspomagacze/669/

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Naturalne wspomagacze?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 27, 2013, 03:09:29 am »
0
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2013, 03:14:22 am wysłana przez Linek »
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Neon38

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 27, 2013, 03:40:29 pm »
0
Korzeń snów na pewno da Ci jakieś efekty ;) Przynajmniej zwiększy Ci ilość snów. ilex guayusa jeśli o to Ci chodzi sam dopiero zakupiłem ale patrząc na pobudzające działanie to musi być bardzo dobry ponieważ dobre wyjście gwarantuje dobre wybudzenie ;) Generalnie nawet kawa jest dobra by pobudzić się przed OBE czasami ;) Choć ilex guayusa ponoć pobudza w inny lepszy sposób.
Korzeń koniecznie kup zmielony oraz zaopatrz się w sportowy bidon żeby robić piankę.

Koniecznie musi być to piana? Czy mógłbym po prostu to zjeść lub wsypać do wody i wypić?

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 27, 2013, 04:18:08 pm »
+1
Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Offline Neon38

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2013, 04:42:33 pm »
0
Możesz żuć korzenie - czemu nie?

Piana chyba daje najlepszy efekt + to że robisz jakiś "rytuał" napędza twoją podświadomość co daje lepsze efekty we śnieniu ;)

Może, może. Spróbuję zrobić tę pianę.
A możesz jeszcze powiedzieć jak to dawkujesz? Na początek mam zamiar zakupić 5g i wydaje mi się, że to strasznie mało.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 27, 2013, 05:26:54 pm »
0
Ja zawsze zalecam dawkę 0,4 g... Stosujesz to 4 dni pod rząd i robisz przerwę( tu zależnie od Ciebie możesz następną serie zrobić sobie po tygodniu lub dwóch ja jak bawię się z korzeniem robię 4 dniową sesje co 3 tygodnie).
Dlatego 5 g jest wystarczające jak na próbę... Jeśli przekonasz się do roślinki to będziesz mógł następnym razem zamówić więcej ;)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2014, 10:16:08 pm »
0
Przy korzeniu ważny jest rytuał i respekt do rośliny. Dobrze by było już mieć jakieś doświadczenia w śnieniu, wtedy korzonek lepiej nas nakieruje.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.