Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Książka: "Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom"- Sonia Choquet  (Przeczytany 1346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sofia

  • ****
  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Kobieta
  • sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
Lekka, łatwa i przyjemna książka o nasłuchiwaniu wewnętrznego głosu. Czytam ją już drugi raz bo choć zawiera szereg prostych rad czasem tak łatwo o nich zapomnieć.
Zawsze podnosi mnie na duchu, autorka wydaje się być wspaniałą kobietą.
To nie jest poważna naukowa literatura, to raczej literatura serca, ot tak jakbyś słuchał/a najlepszej przyjaciółki :)

Opis książki:

"Jeśli chcesz cieszyć się bezpiecznym i spełnionym życiem już dziś zaufaj swoim osobistym wibracjom. Praca z nimi to prosta droga do rozbudzenia szóstego zmysłu. Wystarczy, że przeczytasz tę książkę, a odkryjesz tajemnicę, jak to zrobić. Autorka przedstawia korzyści, jakie płyną z życia w świecie sześciu zmysłów oraz prezentuje historie ludzi, którzy nauczyli się z niego korzystać.
Twoje życie ulegnie zmianie, bo pozbędziesz się strachu, stresu, a spokój ducha nie będzie nieosiągalny. Teraz nawiążesz bezpośrednią więź ze Stwórcą, duchowymi przewodnikami i aniołami, przestaniesz walczyć z kolejami losu, bać się śmierci i będziesz wstanie nawiązać kontakt z bliskimi, którzy przeszli na Drugą Stronę.
Książka odkryje przed Tobą sekrety rozbudzenia szóstego zmysłu. Zawiera także proste i praktyczne porady oraz mnóstwo ćwiczeń i narzędzi, dlatego możesz potraktować ją jak program treningowy, a autorkę jako osobistego trenera. Jeszcze lepsze efekty osiągniesz w połączeniu z kartami o tym samym tytule. Jesteś stworzony do życia w szczęściu i spokoju, więc zaufaj swoim wibracjom i rozbudź szósty zmysł! ukryj."

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2011Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/literatura-wiedza-wywiady-ciekawostki/14/seo/608/
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

 

misy kryszta?owe