Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Symulacja rzeczywistości - żyjemy w grze?  (Przeczytany 329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
Symulacja rzeczywistości - żyjemy w grze?
« dnia: Styczeń 27, 2018, 04:08:06 pm »
Witajcie,
ostatnio natrafiłem na bardzo ciekawy filmik na youtube na temat symulacji rzeczywistości. Nie wiem jak bardzo autor był świadomy tego co stworzył nie mniej jednak z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że jest dokładnie tak jak to przedstawił. Rzeczywistość którą uznajemy za realną tak naprawdę nią nie jest, a wszystko bardziej przypomina grę komputerową :) No cóż, pytanie co z tym dalej zrobimy :)

Sami obejrzyjcie i powiedzcie co o tym myślicie.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/literatura-wiedza-wywiady-ciekawostki/14/seo/1330/
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline EosCris

• Global Moderator
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Symulacja rzeczywistości - żyjemy w grze?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2018, 08:02:33 pm »
Robercie wiemy oboje to z własnego doświadczenia, ze z tym nic nie można zrobić :D bo wszystko jest takie jakie być powinno i tak wszyscy trafimy do Źródła :D ( w sumie nim jestesmy przez cały czas :D ) ale jestem ciekawa co mają do powiedzenia inni forumowicze na temat tego filmiku :) 

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2018, 09:35:23 pm »
Tak ogromną zaletą tego filmu jest to, że przedstawione w nim rozumowanie powinno przekonać część osób z racjonalnym podejściem do życia. Nawet jeśli nie mają bezpośrednio wglądu w te wiedzę to i tak powinni chociaż rozważyć pewne możliwości :) Pytanie w którą stronę pójdzie po rozważeniu... moralną czy tą drugą.

Offline Mote

• ...bo 🥓 boczek jest pyszny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2018, 11:05:53 pm »
Rzeczywistość jest iluzją jak nasze własne istnienie, jedynym sposobem na dotknięcie absolutu jest praktyka wewnętrznej ciszy. Nie mamy w normalności innego sposobu na odnalezienie odpowiedzi na to czym jestesmy I czym jest wszystko z czego składa się świat. Medytacja głębi, tej otchłani pomiędzy myślami jest jedynym sposobem na dotarcie do naszej prawdziwej jażni, która jest jak bezkresne niebo a chmury pojawiające się na nim nie definiują czym owe niebo naprawde jest.
« Ostatnia zmiana: Luty 10, 2018, 11:09:59 pm wysłana przez Mote »

Offline Negai

« Odpowiedź #4 dnia: Luty 14, 2018, 11:26:19 am »
Uwielbiam autora tego filmu ;) Stworzył też bardzo ciekawy film na temat nie prawdziwych informacji na świecie, tego że w sumie nasz świat przesycony jest kłamstwem w wyniku którego ludzie tworzą sobie kompletnie mylne światopoglądy (no bo w internecie można napisać wszystko i niekoniecznie to jest prawdą). Sam film także myślę prawdziwy, niestety dzisiejszy świat jest iluzją, opiera się na pieniądzach które także są iluzjonistyczne... ach szkoda gadać. 

misy kryszta?owe