Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: 20-06-2013 SMS do wyższej jaźni ?  (Przeczytany 1095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
20-06-2013 SMS do wyższej jaźni ?
« dnia: Czerwiec 20, 2013, 09:28:22 am »
0
fragment....
Idę jakimś korytarzem i widzę jakiegoś niskiego człowieczka. Wyglądał jak karzełek z lekko zdeformowaną głową. Zaczepiam go i pytam czy może zaprowadzić mnie do kogoś kto pomoże mi w śnieniu. Gość się zgodził i po chwili byłem przed jakimś pokojem. "Skrzat" wyraził się że muszę się spotkać z prezesem. Zacząłem się rozglądać jak mogę do niego wejść czy zapukać itp ale nagle ktoś do mnie podszedł i pyta co potrzebuję. Facet był lekko łysawy. Zacząłem go podpytywać:
-Chcę się rozwijać w sztuce śnienia. Potrzebuję wsparcia i ukierunkowania.
Ten chwile milczy i mówi:
- Wyślij SMS na numer 9033.
- Ja pierniczę po co. - Myślę, może to jakiś kontakt z wyższą jaźnią?.
Od razu boję się że nic z tego nie będzie bo cyferki będą mi się jaz zwykle mieszać. Wyciągnąłem komórkę i klikam. Ekran świeci i cyfry wchodzą ale nie mogę wystukać cholernych 4 cyfr. 90 9 ... 0... 3...  i dupa albo coś nie wchodzi albo mi się miesza.
- Nic z tego nie będzie - mówię do niego
- Jak zwykle mam w poza problem z komórką, nie wystukam cyfr.
- Daj to ci wstukam - mówi do mnie
Dałem mu telefon i on wstukał i wysłał SMSa.
- I co teraz? - Zastanawiam się.
Chwilę rozmawiamy ale nie pamiętam dokładnie rozmowy. Rozmawiam ogólnie o obe i wychodzeniu ale nic ciekawego w sumie się nie dowiaduję. W trakcie rozmowy słyszę dźwięk budzika i wracam doi ciała.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/109/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2013, 05:21:21 pm wysłana przez seth »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: 20-06-2013 SMS do wyższej jaźni ?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2013, 09:27:36 pm »
0
o kurka, ale fajnie :)
daj znać jak dostaniesz odpowiedź na smsa, to dopiero będzie coś!

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: 20-06-2013 SMS do wyższej jaźni ?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 25, 2013, 11:36:47 am »
0
Ciekawe :) Mi też zdarza się czasem kontakt za pomocą przedmiotów przypominających te z fizycznego świata. Jakiś czas temu śniłam, że na mojej komórce jest 25 prób połączenia z bliską mi osobą, która nie żyje. Jest też sms, w którym dostaję dużo zadań do zrobienia od tej osoby. Zadania są dość zwykłe, takie jak wykonywałam, kiedy osoba ta jeszcze żyła, w stylu "pójść do apteki kupić leki", "ugotować obiad" itp.

Inna sytuacja to taka w której napisałam w realu list do wyżej rady karmicznej na jednej z kartek w dzienniku snów. W nocy tego dnia utknęłam w paraliżu sennym z wrażeniem duszenia, męczyłam się ale nie mogłam się oswobodzić, czułam jak co chwile ktoś mnie ciągnie za włosy i ściska mi klatkę piersiową, coś spowijało moje ciało. Nagle jakaś postać pojawiła się na łóżku, wygląda jak amazonka, kobieta dzika, z dawnych czasów, bardzo chuda. Wskazała w moją stronę palcem na coś, spojrzałam na siebie i zobaczyłam ze w jednej ręce trzymam kartkę z dziennika snów. Ona chciała tą kartkę i to nie podlegało żadnej dyskusji, wyciągnęłam w jej stronę kartkę a ona szybko pochwyciła ją i zniknęła. W końcu udało mi się wyrwać ze z paraliżu i osaczenia. Podejrzewam, że ona była pośrednikiem pomiędzy mną a tą wyższą radą, coś jak posłannik chcący przekazać wiadomość w odpowiednie ręce :) A co wy o tym myślicie?
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter

xx
21.05.2013 - wizyta

Zaczęty przez Robert Noble

7 Odpowiedzi
1880 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 21, 2013, 10:10:42 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Spotkanie 20.08.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

2 Odpowiedzi