Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: 2013-06-04 HD3D  (Przeczytany 1134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
2013-06-04 HD3D
« dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:09:21 pm »
+2
Fragment wyjścia:
....W tym momencie moja uwagę przykuła jakaś akcja za oknem. Widok był niesamowity. Widziałem jakąś leśną krainę. Zalesione wzgórza biegnące po nich jakieś istoty. Istoty były niczym z bajek. Ubrane w skóry o pół ludzkim pół zwierzęcym wyglądzie niczym opowieści z narni. Włożyłem rękę w szybę a potem cały przez nią przeszedłem. Dom stał na małym wzgórzu. Obok domu  było olbrzymie drzewo. Obraz był super HD. Był tak wyraźny i kolorowy że trudno to opisać. W gałęziach drzewa usłyszałem rozmowę. Jeden głos był kobiecy a drugi męski. Chwile się przysłuchiwałem temu co mówią ale teraz tego nie pamiętam. Wspiąłem się na konar przylegający do domu i poszedłem w kierunku głosów. Nie zobaczyłem mężczyzny ale zobaczyłem kobietę. Była naga i bardzo piękna. Zwisała na gałęzi oplatając ją jak wąż.
- Witaj Henryku- powiedziała do mnie i prześlizgając się po konarach wężowym ruchem szybko się oddaliła.
Zszedłem na ziemię i poszedłem przed siebie. Nie chciałem zbytnio oddalać się od domu ale po chwili już się zgubiłem. Szedłem przez chwilę przez ten wspaniały krajobraz nie wierząc że mógłbym coś takiego sam wymyślić. Było to tak niesamowicie realistyczne że jestem przekonany że musiałem być w jakimś innym świecie istniejącym gdzieś w wielowymiarowym wszechświecie. Nie spotkałem już nikogo i stwierdziłem że muszę być już w poza wiele godzin i mam nadzieję że w realu nie jestem warzywo.
Pomyślałem że muszę wracać choć nie miałem na to ochoty. Wyraziłem chęć powrotu i klik...
Jestem w jakimś pokoju. Siedzę za biurkiem. jakaś kobieta mówi do mnie:.
- W latach 50 trwała wojna pomiędzy dwoma gatunkami istot kosmicznych. Wojna doprowadziła do całkowitej eksterminacji jednego gatunku. katastrofa w roswell była własnie w tym czasie.
- Co jest chciałem wracać - pomyślałem i znów wyraziłem chęć powrotu klik...
Pojawiłem się w jakimś mieszkaniu. Siedzę na kanapie. Jest jakby jakaś impreza. na moich kolanach usiada młoda dziewczyna w bardzo krótkiej mini. Nie ulegam. Delikatnie ściągam ją ze swoich kolan i wstaję z kanapy.
- Przepraszam muszę już iść - rzucam i wychodzę z pokoju. Udaję ze nie mam świadomości by nie wzbudzać ich zainteresowania. Wychodzę na przedpokój i kolejny raz wyrażam chęć powrotu. klik ...

OOBE, wyjście z ciała, OBE, eksterioryzacja, out of body

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/2013-06-04-hd3d/83/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2013, 08:58:12 pm wysłana przez seth »

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
Odp: 2013-06-04 HD3D
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2013, 02:26:13 pm »
0
Interesujace wyjscie  :D
Szkoda, ze mozemy dowiedziec sie tylko fragmentu  :-\, choc i tak ten kawalek jest ciekawy i pobudzajacy fantazje  :)

Share via facebook Share via twitter

xx
21.05.2013 - wizyta

Zaczęty przez Robert Noble

7 Odpowiedzi
1895 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 21, 2013, 10:10:42 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Spotkanie 20.08.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

2 Odpowiedzi