Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: 21.05.2013 - wizyta  (Przeczytany 1873 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
21.05.2013 - wizyta
« dnia: Czerwiec 20, 2013, 10:29:41 am »
+1
Po ostatnim filmie Darka jaki obejrzałem na YT pomyślałem, że podzielę się z Wami fragmentem jednego z wyjść.

21.05.2013 - fragment wyjścia:

(...) Odwiedziłem Darka poza ciałem. Po 5 wyjściu z ciała z rzędu, znalazłem się w jego świecie. Nie było lekko się tam dostać. Musiałem nabrać sporo energii, aby dotrzeć do jego rdzennej lokacji. Przez chwilę oglądałem piaszczystą krainę w której się znalazłem. Były tam trzy wielkie drewniane krzyże. Wśród krzyży dostrzegłem Astralne ciało Darka. Wypisz wymaluj to był on. To samo spojrzenie, ten sam błysk w oku. Byłem mocno zaskoczony, gdyż trzymał w ręku świetlisty miecz i tarczę. Być może w poprzek klatki piersiowej był przepasany łukiem. Odnosiłem takie wrażenie, choć nie mogłem dostrzec wyraźnych szczegółów. Po chwili Darek zauważył mnie i zaczyna zmierzać w moim kierunku...

Jest ciemno, pochmurno i wieje porywisty złowieszczy wiatr (bardzo nieprzyjemnie). 
Dochodzi do mnie informacja (nie wiem skąd), że wtargnąłem w najgłębsze zakamarki jego podświadomości. Świat, który mi się przedstawiał był całym systemem stworzonym przez jego umysł, odzwierciedlającym życie fizyczne prowadzone na ziemi.  W pobliżu dostrzegam kątem oka człowieka, po którym widać było, że był nieźle uwikłany w tym systemie przekonań. Dochodzi do mnie telepatyczna wiadomość, że człowiek ten jest mocno przestraszony, wręcz sparaliżowany strachem.  Zaproponowałem mu pokazanie lepszego świata. W tym celu zmieniłem siłą woli pogodę. Gładziłem ręką w powietrzu i zmieniałem pogodę. Szło to bardzo powoli. Co za myślokształt  stworzył Darek, że tak ciężko o jego zmianę. Gdy wiatr zaczął ustępować zza gęstych chmur zaczynało przebłyskiwać słońce. Nadal było strasznie ciemno, i zdawałem sobie sprawę, że człowiek, który stoi obok mnie jest przerażony konsekwencjami tych zmian. I nagle powstrzymuje mnie dalsza deformacja tego świata gdy Darek jest już bardzo blisko mnie. Wszystko działo się w zastraszającym tempie. Był niezadowolony z wprowadzanych przeze mnie zmian. Przypominam, to było jego niefizyczne ciało. Nie sądzę, by miał wtedy świadomość. Działał automatycznie jak maszyna, broniąc swojej lokacji. Nie udało mi się z nim porozumieć. Widzę jak zamachuje się na mnie mieczem. Nic tu po mnie. Zacząłem uciekać. Nie mogłem czekać bezczynnie na jego atak. Wzleciałem z zawrotną szybkością na wysokość 10 piętrowego budynku. Na szczęście posiadałem moc latania z pełną kontrolą. Gonił mnie w locie jakiś czas. W końcu zacząłem kombinować, jak wybrnąć z tej niefortunnej sytuacji. Przełączałem się już na ciało mentalne, myślą leciałem w górę i w dół, z zawrotną szybkością, aby nie dosięgło mnie ostrze miecza. Po takiej gonitwie, żal mi się zrobiło ludzi, którzy zamknięci byli w świecie nie mając odwagi się z niego wydostać. Smuto mi było, że nie mogłem porozmawiać z Darkiem. Nic na siłę, nie da się zrobić. Słońce ponownie przykryły gęste czarne chmury, a ja powróciłem do ciała...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/21-05-2013-wizyta/110/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2013, 03:52:17 pm wysłana przez Robert Noble »
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
Odp: 21.05.2013 - wizyta
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 20, 2013, 11:18:58 am »
0
Widziałam wczoraj na YT krótki film Darka. Pociągał małym mieczykiem po ziemi, wydając metaliczny, nieprzyjemny dźwięk. Odgrażał się cały czas pewnemu piosenkarzowi, przemawiając  do kamery w pozycji raczkującego dziecka. To straszne, że w ten sposób reklamuje Darek OOBE. Przez niego wielu ludzi może mieć bardzo krytyczne spojrzenie na wyjście z ciała, mówiąc na przykładzie Darka, że prowadzi to do opętania.
Do momentu wydania jego pierwszej książki "Miłość i wolność poza ciałem", byłam tym człowiekiem szczerze zauroczona...
Później, gdy pojawiły się "Reportaże św. Piotra" i „Dzienniki Jessego”, czar prysł zastępując to tylko niesmakiem.
Przykro jest, jeżeli człowiek, który ma takie osiągniecia w OOBE, jednocześnie tak je profanuje, że przeciwnicy podróży astralnych, dzięki Darkowi mogą mieć potwierdzenie swoich racji twierdzac, że OOBE jest szkodliwe dla człowieka.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 20, 2013, 11:29:31 am »
0
OBE nie jest szkodliwe dla człowieka, wręcz przeciwnie. Miliony osób wychodzą świadomie z ciała, czy to poprzez OBE czy LD. Każdy człowiek jest jednak indywidualnością i to od niego zależy w jaki sposób się zachowuje. Nie można oceniać zgubnych skutków OBE na podstawie jednostki, a tym bardziej nie mając własnych doświadczeń. Każdy wybiera swoją drogę, jaką chce kroczyć... Każdy wybiera to jakim chce być człowiekiem.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 20, 2013, 04:42:29 pm »
0
no niestety, DS sprawił że ci, którym brakowało argumentów, już je mają i chętnie stosują. Ja też się "dowiedziałam" że jestem w śmiertelnym niebezpieczeństwie, bo wychodzę w OOBE i że ze mną też lada chwila coś się stanie, jeśli tego w cholerę nie rzucę.  >:(
Dzień dobry wszystkim, nie przedstawiłam się jeszcze. Niania jestem, oobe to moja pasja, niestety niekoniecznie wzajemnie, hehe Trochę nad tym jeszcze nie panuję, samo wychodzi, a na życzenie to ani ani :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 20, 2013, 07:16:17 pm »
0
Witaj Niania :) Nie martw się, Monroe na początku też miał same spontany :) Z czasem zaczął mieć większą kontrolę nad przebiegiem doświadczenia.

Ja żałuję, że mnie samoistnie nie wywala ;)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 20, 2013, 07:34:07 pm »
0
ha! zamienimy się?  ;D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 20, 2013, 07:53:44 pm »
0
Niania to zależy w jakim jesteś wieku ;)

Wychodzenie z ciała wymaga sporego poświęcenia. Spontany są zawsze mile widziane, ale i tak trzeba się nastawić na ciężką pracę.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:10:42 am »
0
Niania to zależy w jakim jesteś wieku ;)
podeszłym, hehe!
no ja wiem, ciężka praca popłaca, niekiedy... a czasami nie. Bohater tego tematu ciężką pracą dochrapał się niezłych problemów natury psychicznej, coś tak przypuszczam ;)

A wracając do ciężkiej pracy - raz jeden jedyny udało mi się wywołać oobe, a warunki jakie spełniłam są znamienne, jak sądzę. Otóż moje dziecię niewielkie zostało zabrane na kilka dni do dziadków, to pierwsze primo. Znaczy, święcony spokój nastał. Po drugie był to dzień odpoczynku, domowe prace odwaliłam poprzedniego dnia. Ucięłam też sobie poobiednią drzemkę, a więc sytuacja wyjątkowa, można powiedzieć. I taka wyspana, zrelaksowana, wypoczęta ... położyłam się przed północą i nie chciało mi się spać. I wtedy elegancko wyszłam, wyleciałam pod postacią smugi energii, coś fantastycznego, żadne tam nogi, ręce, te sprawy. Fruuu! mała przebieżka po chałupce, a potem do celu - Centrum Planowania. Udało się!
No ale ja znowu zbaczam z tematu, kurczę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2013, 10:14:00 am wysłana przez NianiaOgg »

Share via facebook Share via twitter

xx
Wizyta babci - 2013-05-22

Zaczęty przez seth

4 Odpowiedzi
2122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 22, 2013, 12:45:03 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
wizyta w parku przyjęć

Zaczęty przez NianiaOgg

1 Odpowiedzi
1376 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 30, 2013, 09:27:02 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
oobe nr ... nie wiem które, pogubiłam się, wizyta w CP

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi
1631 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2013, 09:41:50 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
wizyta świetlistego (oops, zbieżność "nazwisk" przypadkowa, hehe!)

Zaczęty przez NianiaOgg

9 Odpowiedzi
3369 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 10, 2013, 01:21:01 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Spotkanie 20.08.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

2 Odpowiedzi
1210 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2013, 11:06:51 pm
wysłana przez Sofia