Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: 21-06-2013 III Wojna Światowa  (Przeczytany 2955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
21-06-2013 III Wojna Światowa
« dnia: Czerwiec 21, 2013, 09:20:56 am »
+1
Oderwałem się od ciała z lekkim oporem. Bardziej można powiedzieć że odkleiłem się. Stanąłem i patrzę a u na około ruch. Dzieci biegają. Żony co prawda nie widzę. Rozglądam się dalej ale nic nie przypomina mojego domu. Jestem bardziej w jakimś nieznanym mieszkaniu.
- Co za lipa na starcie myślę. Jestem w jakimś sennym świecie.
(...) postanowiłem wyjść z pokoju. Za drzwiami był długi jakby szkolny korytarz. Żeby było szybciej wzniosłem się na kilkadziesiąt centymetrów nad podłogę i leciałem na supermana. W pewnym momencie nastąpiła śmieszna akcja. Na korytarzu przede mną pojawił się mały piesek, chyba pekińczyk. Wyskoczył w górę i chwycił mnie za nogę. Trzymał zębami nogawkę moich spodni i szarpał. Zawisłem w powietrzu na moment, chwyciłem psa i oderwałem od nogawki. Ujadał niesamowicie i chciał ugryźć mnie w rękę. Odrzuciłem go ostrożnie na podłogę. Pies był jednak zajadły i chciał mnie złapać dalej. uniosłem się pod sam sufit. Miałem problemy z wyższym lataniem ale jakoś siłą woli utrzymywałem pozycję. Pies już mnie nie mógł dosięgnąć. Znów poleciałem dalej korytarzem. Po chwili był zakręt i za zakrętem wyskoczył drugi taki sam pies. Zwiększyłem prędkość i po chwili wyleciałem przez szerokie drzwi na zewnątrz. Była noc. Czułem olbrzymi spokój. Wzleciałem wyżej i zatrzymałem się w konarach drzewa. Było mi bardzo przyjemnie. Delikatny wiaterek ruszał liśćmi i obmywał chłodem moje ciało. Pomyślałem ze zaczerpnę trochę energii z tego świata. Skupiłem się i zacząłem głęboko oddychać. Wyobrażałem sobie że z każdym oddechem energia wpływa do mojego niefizycznego ciała i gromadzi się wewnątrz. W trakcie tych zabiegów nagle spostrzegłem że jest dzień. Zleciałem na ziemię po dostrzegłem jakieś zabudowania i coś w rodzaju sklepiku. W oddali widziałem jakieś pola i drewniane chałupy wiejskie. Żeby było bardziej dziwacznie nieopodal był średniego rozmiaru blok z płyty. Poszedłem w stronę sklepiku. Za przeszkloną szybą widać było jakieś materiały papiernicze. W moim umyśle pojawiła się informacja że to sklep wielobranżowy i praktycznie wszystko można tu kupić włącznie z wyrobem pieczątek. Obok sklepu były drewniane ławki i stoły. Przysiadłem przy jednym bo siedziało tam kilka osób. Pomyślałem że porozmawiam.
-Dzień dobry, chciałbym porozmawiać o śnieniu. - zacząłem
- Jestem w poza i chciałbym pozyskać jakąś informację, może moglibyście mi powiedzieć o czymś ważnym. Z poza nie mogę pobrać żadnego przedmiotu ale może mogę przenieść jakąś informację którą mógłbym zweryfikować w swoim świecie.
- To może jakaś ważna data albo wydarzenie którego nie znam ale mógłbym sprawdzić po powrocie. - kontynuuję bo nikt się nie kwapi.
- 2176 wybuch piątej wojny światowej. - rzuca ktoś od niechcenia
Gały mi wyszły niefizyczne.
-Jakiej piątej. To który mamy teraz rok.
-2270. - pada odpowiedź.
Rozglądam się dookoła gdzie te roboty, gwiazdoloty i miasta, wieżowce z aluminium i szkła. Widać jestem na jakieś głębokiej prowincji. Ale przecież nie mogę być w przyszłości. Może to jakiś alternatywny świat.
Czuje że muszę wracać do ciała bo czuję w niefizycznym ciele napięcie i chęć powrotu. Kończy mi się energia pomyślałem.
Patrząc na ziemię pod stolikiem dostrzegłem jednak jakąś tabletkę. Pojawiła się rota że to tabletka na przedłużenie fazy i mam ja zażyć. Szybko ją podniosłem. Wyglądała jak duża kapsułka lecytyny. Połknąłem ją bez zastanowienia. Smakowała tak samo jak lecytyna. Od razu poczułem się lepiej i specyficzne ciśnienie odczuwane w niefizycznym ciele ustało.
Ludzie którzy siedzieli obok mnie gdzieś się w międzyczasie rozeszli. Poderwałem się do lotu by rozejrzeć się po okolicy. W oddali zobaczyłem jakieś miasto. Przyśpieszyłem i po chwili zbliżyłem się do niego. Zabudowania nie przypominały roku 2270 przynajmniej wg moich wyobrażeń :). Były jakieś kamienice. Stalowe schody i ogólnie niezbyt czysto i pięknie. Wleciałem do jakiegoś domu. Okazało się że to jakaś restauracja. Wszędzie wytworne towarzystwo i poubierani elegancko ludzie. Przy zastawionych stolikach panowały rozmowy. Może jakieś uroczyste przyjęcie Zacząłem się zastanawiać. Dalej nurtowała mnie sprawa tej piątej wojny i stanąwszy pomiędzy stolikami zapytałem.
- Przepraszam że przeszkadzam, zajmę jedynie moment czy zna ktoś daty wojen światowych. Założyłem się z kolegą i chciałbym zweryfikować. - Zaczynam ściemniać i udawać uczestnika przyjęcia.
- Ja pamiętam datę wybuchy czwartej. - ktoś mówi - rzyca jakąś datę której teraz nie pamiętam
- A trzecia, kiedy wybuchła? - drążę temat.
Na sali cisza. Słuchać szepty. Nikt nie pamięta daty wybuchu trzeciej wojny?. Ale dolina. Na lekcjach historii nie uważali czy co?
- Wiecie był kiedyś taki okres gdzie ludzie myśleli że będzie koniec świata pod wpływem przepowiedni majów. Może to w tym okresie?- Wybałuszają oczy i kompletnie nie wiedzą o czym mówię.
Z boku nieśmiało podnosi rękę jakiś młody chłopak. Podchodzę do niego.
-Znasz tą datę? - Pytam.
- Tak, wybuch trzeciej wojny światowej był 6 czerwca 2014r.
O w mordę to za rok myślę. Dziękuje w międzyczasie z odpowiedź i wychodzę z sali. Zaczynam odczuwać znów napięcie w ciele i jakby brak oddechu. Ciało mrowi i domaga się powrotu. Nie mam wyjścia nie mogę dłużej być w poza. Postanawiam wrócić i otwieram oczy w ciele fizycznym.

OOBE, wyjście z ciała, OBE, eksterioryzacja, out of body

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/118/
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2013, 08:57:04 pm wysłana przez seth »

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: 21-06-2013 III Wojna Światowa
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:22:27 am »
0
Kurczę , może spytaj następnym razem o jakieś radosne wydarzenia z przyszłości, jeszcze tylko nam wojny brakowało  :(
Kiedy poradzą sobie skutecznie z rakiem? Kiedy naukowo udowodnią oobe? ;)
może samochody na wodę? :)

Offline seth

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 21, 2013, 10:28:44 am »
0
Trzeba mieć trochę dystansu to tych wieści z poza. Na pewno nic w przyszłym roku się nie stanie chociaż kto wie... oby nie.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:32:21 pm »
0
Odwiedzając inne światy (inne być może alternatywne rzeczywistości), próbujemy konfrontować pozyskane informacje z naszą fizyczną rzeczywistością. Bardzo często trudno o jakąś weryfikację i potwierdzenie. Myślę, że warto wziąć pod uwagę fakt, że wypowiadane daty są jak najbardziej prawdziwe, ale dotyczą one rzeczywistości alternatywnej, niekoniecznie naszej fizycznej.

Zdając sobie sprawę jak działa OBE, jest duże prawdopodobieństwo, że przyszły rok będzie spokojny:) Nie ma się czego bać :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:36:54 pm »
0
ja z tych niebojących jestem ;)
no, zazwyczaj, powiedzmy.
o, apropos strachu, chyba opowiem coś z autopsji, w stosownym dziale.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:43:45 pm »
0
Jasne opowiedz :)

Co do strachu, to mimo wielu ekstremalnych doświadczeń nie mogę powiedzieć, że się go wyzbyłem. Nie raz próbowałem zgrywać bohatera w poza, a tu czasami nawet przy zejściach do dolnego Świata doznaję klaustrofobii ;)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 21, 2013, 01:58:13 pm »
0
przynajmniej jest ekscytująco! :)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 22, 2013, 12:46:46 pm »
0
Chociaż w danej chwili doświadczenie nie idzie po naszej myśli, to z perspektywy czasu inaczej je postrzegamy. Z całą pewnością dzięki temu można się rozwijać.

Offline heheszki

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 29, 2013, 05:37:56 am »
0
Nie moge sobie przypomniec ktora, ale gdzies pomiedzy 20 a 35 audycja radia paranormalium była rozmowa na temat przepowiedni. Gosc dostal namiar na dzien roku w ktorym jego ojciec umrze. Na szczescie nie sprawdzilo sie, by tam jest chyba troszke inny wymiar czasowy, ktorego postrzeganie nie jest rownolegle z tym ziemskim ;)

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 29, 2013, 08:30:23 pm »
0
W jednym z moich snów pytałam o koniec świata takiego dziadka, który podszedł do takiej wielkiej knigi otworzył ją w połowie i powiedział, że jeszcze trochę będzie istniał.
Tak pomyślałam, że skoro ją otworzył w połowie, to jeszcze tyle samo zostało.
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline seth

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 01, 2014, 09:05:03 pm »
0
Przypomniałem sobie dzisiaj to wyjście. Mam nadzieję że się nie sprawdzi. Jeszcze niespełna rok temu było to nieprawdopodobne.

Offline arthur_77

• *
  • Respect: +116
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 01, 2014, 09:34:32 pm »
+2
No miejmy nadzieję że się nie sprawdzi... Chociaż ostatnie wiadomości z Ukrainy nie są ciekawe... Ale wiadomo że nasze myśli tworzą rzeczywistość więc powinniśmy myśleć tylko o pokoju i takie myśli utrzymywać :)
Wierzenie religijne jest jak drogowskaz wskazujacy droge do Prawdy. Ludzie, którzy
upieraja sie, aby pozostawac przy drogowskazie, doznaja przeszkody w postepowaniu ku
Prawdzie, gdyż maja fałszywe uczucie, że już ja posiadaja.

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2014, 02:36:31 pm »
0
No to fakt :)
Rok temu było to nieprawdopodobne, ale sprawy idą dość szybko.
Mi w OOBE wszyscy krzyczą ostatnio o wojnie. Ale to równie dobrze mogą być po prostu myśli ludzi, zaniepokojonych sytuacją na ukrainie, a nie koniecznie od razu przepowiednia że tak będzie.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 19, 2014, 09:25:21 pm »
0
6 czerwca za nami, ale sytuacja jaka ma miejsce na ukrainie jest ciągle niepokojąca. Jackowski podobno też ma czarne wizje...

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2014, 01:24:57 pm »
+1
Patrząc na ogólną ilość konfliktów na świecie, o których w mediach nie mam mowy można śmiało stwierdzić, że to już się dzieje...

Po za tym wojna też głównie odbywa się poprzez dołowanie finansowe przeciwnika. Poprzez wprowadzanie niewolniczych zasad np. w unii europejskiej co skutkuje jedynie wyniszczaniem państw członkowskich na korzyść Francji oraz Niemiec. 

Patrząc na to wszystko można stwierdzić, że ciekawsza data dla nas to data rozpoczęcia pokoju ;)

... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Share via facebook Share via twitter

xx
2013-06-04 HD3D

Zaczęty przez seth

1 Odpowiedzi
1079 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 04, 2013, 02:26:13 pm
wysłana przez iconka
xx
21.05.2013 - wizyta

Zaczęty przez Robert Noble

7 Odpowiedzi
1811 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 21, 2013, 10:10:42 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Spotkanie 20.08.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

2 Odpowiedzi
1173 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2013, 11:06:51 pm
wysłana przez Sofia
xx
Wizyta babci - 2013-05-22

Zaczęty przez seth

4 Odpowiedzi
2013 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 22, 2013, 12:45:03 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Wyjście po dłuższej przerwie 15.09.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

3 Odpowiedzi
1123 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 19, 2013, 07:53:40 pm
wysłana przez Sofia
Tags:

OOBE - Przewodnik