Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Bardzo dziwny sen  (Przeczytany 1394 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tancerka

• *
  • Respect: +2
Bardzo dziwny sen
« dnia: Grudzień 31, 2014, 02:40:57 am »
+1
Witajcie :) Jestem tutaj po raz pierwszy, właściwie jestem zielona w temacie mimo różnych fascynacji w czasach młodzieńczych. Chyba nadszedł czas, by nadrobić zaległości...
Zdecydowałam się napisać - mam nadzieję, że to właściwe miejsce i ktoś będzie potrafił pomóc mi zrozumieć. Sprawa dotyczy mojego snu, jaki miałam wiele lat temu, ale wciąż intryguje. Ogólnie zdarzają mi się sny prorocze, często wywołujące bardzo silne emocje. Ten jednak był inny niż wszystkie inne moje nietypowe sny.
Mieszkałam wtedy poza swoim domem, byłam w nowym miejscu. Śniło mi się, że leżę u przyjaciela na tapczanie (w jego domu, w innym mieście) i widzę jak stoi on w drugim pokoju i dzwoni na pogotowie. W tym momencie poczułam jak moja ręka bezwładnie opada. Pojawił się irytujący brzęczący dźwięk, coraz szybszy i szybszy. Moje ciało zaczęło drgać w jego rytmie. Właściwie nie ciało. Czułam, że drgając obijam się o coś w rodzaju zbroi, pancerza - to było moje ciało. W tym momencie przyjechali lekarze i zaczęli mnie reanimować. Wpadłam w panikę, chciałam krzyczeć, poruszyć się, nie mogłam nawet otworzyć oczu mimo że wszystko dokładnie widziałam, byłam autentycznie przerażona a oni wciąż robili mi masaż serca. Wszystko to czułam bardzo realnie. Po pewnym czasie nagle brzęczenie ucichło, nie czułam już oporu ciała, stałam się błękitnym kłębkiem z wielkimi oczami, który unosił się pod sufitem i obserwował wszystko z góry, ale jakby z odległości, jakby przez wielką soczewkę. Poczułam się beztroska, szczęśliwa, spokojna. Gdy obudziłam się rano, byłam przekonana że umarłam i nie mogłam się nadziwić, że żyję, siedzę i trzeba wstać.
Nigdy więcej nie zdarzył mi się taki sen, świadomie też nie podróżuję poza ciałem, nie próbowałam nawet. Wtedy to był spokojny czas, bez żadnych traumatycznych przeżyć. Ten sen nie był jakoś związany z sytuacją.

Będę bardzo wdzięczna z wszelkie rady i podpowiedzi.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/bardzo-dziwny-sen/1004/

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Bardzo dziwny sen
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2014, 09:00:28 am »
+1
Witaj Tancerko na forum :)

To co opisujesz jest właściwie klasycznym objawem wyjścia z ciała. Doznałaś separacji ciała astralnego, któremu towarzyszyły te odgłosy brzęczenia itd. Oczywiście paraliż ciała to normalna sprawa w takiej sytuacji. Sama wizja reanimacji Twojego ciała jest wynikiem dokonywanej projekcji. Tak naprawdę to doświadczenie nie było niczym nadzwyczajnym, natomiast zaskoczyło Cię i swoją intensywnością wywarło na Tobie wpływ, który mimo upływu lat ciągle jest na wysokim poziomie.

Życzę Ci zatem by kolejne doświadczenia były w pełni kontrolowane i pozbawione lęku :)

...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2014, 03:02:01 pm »
+1
Witaj
Ano, tak to jest, jak doświadczamy jakiegoś dziwnego nieznanego zjawiska pierwszy raz i na dodatek spontanicznie ::)
Dobrze, że cię to nie przestraszyło tylko wzbudziło zainteresowanie i szukasz wyjaśnienia.
Niektóre "sny", wywierają duże wrażenie, które pamięta się latami. 

Wszystkie objawy twojego "snu" wskazują na OObe ;) czyli nic groźnego ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline tancerka

• *
  • Respect: +2
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 01, 2015, 06:58:20 pm »
+1
Dziękuję za odpowiedzi :) Tak podejrzewałam, tylko zastanowiło mnie to, że cała rzecz działa się jako mój sen i w tym śnie znajdowałam się w innym miejscu niż byłam faktycznie. Dlaczego tak? Próbowałam jakoś nadać temu znaczenie i nic mi nie przyszło do głowy. Szkoda, że nie zapamiętałam nic więcej, po tym jak już się oddzieliłam od ciała :( Kilka lat później próbowałam już świadomie to zrobić i mi się nie udało.
W sumie to nie "straszą" mnie takie doświadczenia, byłam przerażona tylko w tym śnie, gdy próbowałam się poruszyć i nie mogłam, to był taki paraliżujący i niemal zwierzęcy strach, który potem zmienił się w niesamowitą ulgę. Zaskakujące, że tak realnie czułam te wszystkie emocje, cały wachlarz skrajnych emocji.
Tak myślę, że skoro znowu wróciło do mnie wspomnienie tego snu, to chyba czas na dokładne przeczytanie forum i kolejne próby - może w końcu udane :)

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2015, 01:31:01 pm »
+1
Dlaczego tak, ano dlatego, że te pierwsze doświadczenia są zazwyczaj spontaniczne i nie jesteśmy na nie przygotowani, nie mamy tego pod kontrolą i wywala nas gdzie chce, z czasem nabierania praktyki możemy podróżami sterować i lądować tam gdzie chcemy, chociaż też czasami jest to loteria ;)

Miałam podobne doświadczenie, poczytaj :)
http://forum.instytutnoble.pl/zinka/58/doznanie-z-pogranicza-chyba/915/

Na forum, jest dużo fajnych postów, możesz sobie poczytać i zapoznać się z interesującym cię zagadnieniem.

Share via facebook Share via twitter

xx
Sen o OOBE?

Zaczęty przez Smigol87

1 Odpowiedzi
495 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 03, 2016, 08:12:16 pm
wysłana przez zinka
xx
Sen we śnie

Zaczęty przez OneNight

0 Odpowiedzi