Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Ból w uszach podczas Paraliżu Sennego  (Przeczytany 1365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gatoke

• *
  • Respect: +2
Ból w uszach podczas Paraliżu Sennego
« dnia: Wrzesień 06, 2013, 06:31:45 pm »
0
No cześć. To już mój drugi temat na tym forum - tym razem o wiele krótszy. :) Dotyczyć będzie mojego ostatniego doświadczenia z paraliżem sennym.

Wczoraj wróciłem ze szkoły, zjadłem obiad i zasnąłem na fotelu przed TV. Zwyczajnie nie śpię w dzień ale wtedy byłem zmęczony. Zasnąłem i śniło mi się, że idę do kuchni i nalewam sobie Coli. xD Obudziłem się i stwierdziłem, że jeśli jest jasno (troszkę boję się ciemności) a nadal chce mi się spać to mógłbym spróbować pobawić się paraliżem sennym - spróbować wyjść czy coś...

No więc złapał mnie paraliż. Zazwyczaj gdy mnie łapie, czuję jakby mi się zatykały (lub odtykały o.O ) uszy i tak też było ty razem. Zamykając oczy, usta oraz zatykając nos dmuchajcie z całej siły - tak abyście poczuli jak powietrze chce się wydostać uszami, które się po chwili zatykają (czy coś). Właśnie takie uczucie mi towarzyszy. :)

W poprzednim temacie dostałem radę aby wyobrażać sobie barierę dookoła mojego ciała aby nikt niepożądany go nie tknął i właśnie tak robiłem. Efekt był pozytywny, poczułem dziwną energię, ekscytację i ogromne poczucie siły. Zacząłem zwiększać/uwalniać tą energię coraz bardziej i bardziej (mogę to uczucie porównać do otwierania jakiegoś pojemnika).
Coraz bardziej się koncentrując całkiem niespodziewanie coś mnie uderzyło w uszach! Nie było to zwykłe dzwonienie czy pisk. Było to tak silne, że postanowiłem przerwać swoje praktyki i próbować się obudzić. Bałem się, że coś sobie zrobię z uszami. Wszystko robiłem dość spokojnie, nie było w tym paniki.

Nie wiem co to było, ale to uczucie było BARDZO SILNE. Nigdy czegoś tak mocnego nie doświadczyłem, nie mogę sobie wyobrazić mocniejszego pisku/zatkania uszu... Tak jakby osiągnąłem niebezpieczne maximum swojej fazy i ból uszu towarzyszący w moich uszach uświadomił mi, że następnym razem muszę wszystko robić z umiarem.

Po przebudzeniu nadal czułem dyskomfort w swojej głowie. Uszy nadal mnie bolały.

Rozumiem, że podczas tego stanu różne rzeczy mogą się wydarzyć, ale czy kiedykolwiek odczuwaliście w tym ból? Lub energię?
Nigdy nie zagłębiałem się specjalnie w to czym jest ta cała energia, nie wiem czy to była akurat ona ale tak interpretuję wczorajszą sytuację. Pozdrawiam. :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/384/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Ból w uszach podczas Paraliżu Sennego
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2013, 07:47:51 pm »
0
Ja nigdy nie czułam bólu uszów ale mam takie schizo, że kiedy słyszę buczenie/uderzenie nagłej fali dźwiękowej w uszach to zawsze mi się wydaje, że komar koło mnie lata albo osa i zrywam się nerwowo a potem mi się uświadamia, że nie ma już komarów i że to proces wychodzenia się zaczynał, lecz mój relax został zaburzony...jednak zwykle wychodzę, kiedy jestem już w półśnie i nie słyszę wtedy buczenia a czasem tylko miłe dźwięki np. muzykę a nie takie, które kojarzę z owadami latającymi :D
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Alf

• *
  • Respect: +7
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2013, 11:19:21 pm »
0
Ja na początku przygody z wibracjami słyszałem strasznie silne piski i różne hałasy,jednak pewnego razu postanowiłem skupić na nich uwagę i iść jak by w ich samo centrum i od tego czasu wszystko sie zmieniło,stały sie znośne a nawet przyjemne.

Offline yogiccp

• **
  • Respect: +119
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2013, 11:38:00 pm »
0
Przestajesz Być

Share via facebook Share via twitter

xx
Wywołanie paraliżu sennego

Zaczęty przez OneNight

1 Odpowiedzi
754 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 12, 2015, 07:28:32 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Techniki deficytu sennego

Zaczęty przez Rasiakolty

3 Odpowiedzi
1146 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 05, 2016, 07:35:25 pm
wysłana przez lays
xx
Relaks i synchronizacja na ból głowy?

Zaczęty przez Robert Noble

3 Odpowiedzi
1664 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 02, 2014, 04:04:16 pm
xx
Odp: Relaks i synchronizacja na ból głowy?

Zaczęty przez marcin 1980

1 Odpowiedzi
1372 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 13, 2016, 12:49:12 pm
clip
Jak wyleczyć ból kręgosłupa, przesunięcie kręgu i zgubić 3 cm w pasie w 5 minut

Zaczęty przez EosCris

7 Odpowiedzi
1686 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 02, 2016, 07:29:29 pm