Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Do dziś nie wiem co to bylo ...może Wy wiecie?  (Przeczytany 1871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alicjaaa

• *
  • Respect: +2
Do dziś nie wiem co to bylo ...może Wy wiecie?
« dnia: Lipiec 28, 2013, 02:45:23 pm »
+1
Moje zainteresowanie OOBE nie przyszło znikąd.. Tak na prawdę tematem zainteresowałam się, kiedy przydarzyło mi się coś dziwnego, coś czego nigdy wcześniej nie doświadczyłam...
Opisałam tę sytuację na jakimś forum, ale nie było zainteresowania, aż w końcu o tym zapomniałam. Później zmieniłam laptopa i już nie pamiętam na jakiej stronie to było przeze mnie opisane. Nie potrafię tego znaleźć, a szkoda. Tamten opis zawierał na pewno więcej szczegółów niż ten, który za chwilę przeczytacie.
Było to jakiś dłuższy czas temu (nie potrafię określić dokładnie kiedy ale na pewno więcej jak 1,5 roku temu - tego jestem pewna)
Ze snu wyrwał mnie krzyk: "ALA!!!!!!!!!!!" Obróciłam się w stronę wejścia do pokoju (nie miałam wtedy drzwi). Narzeczony spał bliżej drzwi ja od strony okna. Spojrzałam na wejście do pokoju i ujrzałam ciemny zarys postaci. Postać ta stała w takiej specyficznej pozie hmmm jakby to opisać żeby było jasne....tak jakby dziewczynka, która się o coś denerwuje i tupie nogami...Postać miała ręce opuszczone w dół ale jakby zwinięte w pięść. Nie wiem dlaczego, ale mimo iż nie było widać żadnych szczegółów to byłam przekonana, że to moja nieżyjąca babcia. Prawdopodobnie wcisnęłam wtedy głowę w poduszkę (ale pewna nie jestem bo jak już pisałam było to dawno) i wtedy poczułam dziwne drżenie i lekkość....tak jakby uchodziła ze mnie cała energia..prawdopodobnie od nóg w górę. Nagle zobaczyłam z góry siebie leżącą obok narzeczonego. Pamiętam, że zaczęłam sobie powtarzać: "wróć, wróć, wróć" (nie wiem dlaczego - nawet nie zdążyłam się nad tym zastanowić, te słowa same wyszły mi z ust...(albo były tylko w mojej głowie) i znów poczułam, że leżę na łóżku. Ścisnęłam wtedy chyba nawet pięści, żeby się upewnić, że jestem przytomna i żywa. Minęło dosłownie kilka sekund i sytuacja się powtórzyła. Z tego co pamiętam to uczucie lekkości za drugim razem nie było już takie delikatne i powolne tylko tak jakby już wyrwało mnie ze środka znów do góry. Czułam jakbym latała i znów ten widok mnie i narzeczonego w łóżku. Wtedy znów zaczęłam powtarzać: "wróć, wróć, wróć" i znów leżałam w łóżku i odzyskałam czucie. Nie wiedziałam co się dzieje, jak się zachować. Wmówiłam sobie, że muszę jak najszybciej zasnąć, bo kiedy zacznę zastanawiać się nad tym to albo coś jeszcze się zdarzy, albo po prostu czeka mnie bezsenna noc spowodowana emocjami i strachem. Jakoś zasnęłam. O tej sytuacji myślałam nieraz...Szukałam w sieci odpowiedzi na pytania: co to było? dlaczego? czy to tylko sen? dlaczego babcia? skąd wiedziałam, że to ona? czy ona mnie przed czymś ostrzegała?
Do dziś nie znam odpowiedzi. Teraz wiem tylko, że to raczej nie był sen.. Bo pamiętam moment wybudzenia, krzyk, to uczucie odpływania, drżenie i moment kiedy to się skończyło i próbowałam zasnąć.
Dodam tylko tyle, że jestem osobą niewierzącą, dziwne niecodzienne przypadki i zbiegi okoliczności oraz zainteresowanie niecodzienną tematyką jest mi bliskie od zawsze, nie biorę żadnych leków ani używek, które mogłyby powodować halucynacje itp.
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co to mogło być?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/203/

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
Odp: Do dziś nie wiem co to bylo ...może Wy wiecie?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:41:55 pm »
+1

Ze snu wyrwał mnie krzyk: "ALA!!!!!!!!!!!" Obróciłam się w stronę wejścia do pokoju (nie miałam wtedy drzwi). Narzeczony spał bliżej drzwi ja od strony okna. Spojrzałam na wejście do pokoju i ujrzałam ciemny zarys postaci. Postać ta stała w takiej specyficznej pozie hmmm jakby to opisać żeby było jasne....tak jakby dziewczynka, która się o coś denerwuje i tupie nogami...Postać miała ręce opuszczone w dół ale jakby zwinięte w pięść. Nie wiem dlaczego, ale mimo iż nie było widać żadnych szczegółów to byłam przekonana, że to moja nieżyjąca babcia. Prawdopodobnie wcisnęłam wtedy głowę w poduszkę (ale pewna nie jestem bo jak już pisałam było to dawno) i wtedy poczułam dziwne drżenie i lekkość....tak jakby uchodziła ze mnie cała energia..prawdopodobnie od nóg w górę. Nagle zobaczyłam z góry siebie leżącą obok narzeczonego. Pamiętam, że zaczęłam sobie powtarzać: "wróć, wróć, wróć"
...
Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co to mogło być?

Miałaś OBE, odzyskałaś świadomość prawdopodobnie dzięki zmarłej Babci, która przyciągnęła Twoja uwagę. Kwestia wyglądu mogła być Twoją interpretacją. Jeżeli widziałaś swoje ciało na łóżku to musiałaś mieć OBE, przecież nie funkcjonowałaś w swoim fizycznym ciele :)
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Alicjaaa

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2013, 08:59:51 pm »
0
Hmmm no tak, ale babcia pojawiła się najpierw. To ona tak jakby wybudziła mnie ze snu prawdziwego. Dopiero potem pojawiła się reszta... Poza tym ta moja reakcja i słowa: "wróć"? Już sama nie wiem co myśleć. Długi czas nie wspominałam tamtej sytuacji. Teraz kiedy na nowo ją opisałam, zaczęłam myśleć na ten temat i strach mnie obleciał. Poza tym ta babcia to też dziwna sprawa. Przed śmiercią nie widziałam jej parę lat. Nie miałyśmy kontaktu, możliwe, że miała mi to za złe :((

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2013, 09:04:02 pm »
0
Dokładnie Babcia wyrwała Twoje ciało Astralne i odzyskałaś świadomość. Słowa "wróć" są normalną reakcją obronną wynikającą ze strachu przed nieznaną sytuacją. Nie ma czego się bać, to doświadczenie powinno bardziej Cię zaintrygować do dalszej eksploracji niż zblokować strachem :)

Twoje odczucia co do babci mają wielkie znaczenie. Być może dlatego tak przebiegało to spotkanie a nie inaczej.

Offline Alicjaaa

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2013, 03:44:15 pm »
0
Widzisz Robercie to właśnie chyba myśl o babci wystraszyła mnie najbardziej. Ta jej postać, moje wyrzuty sumienia...Może gdyby OOBE wystąpiło bez babci to nie zareagowałabym w taki sposób.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 29, 2013, 04:29:16 pm »
0
Możliwe, ale babcia była najprawdopodobniej inicjatorem tego doświadczenia :) Generalnie jakby nie patrzeć było to całkiem fajne i ciekawe przeżycie.

Offline Alicjaaa

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 30, 2013, 04:56:21 pm »
0
Na pewno było niesamowite. Jakoś wtedy udało mi się zasnąć. Gorzej było na drugi dzień....Motałam się pół nocy i najzwyczajniej w świecie bałam, że to się powtórzy. Myślę, że w obecnej chwili i przy obecnej świadomości strachu by już nie było.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 30, 2013, 10:24:12 pm »
0
To jest właśnie kwestia odpowiedniego podejścia i nastawienia. Strach zastąpić ciekawością i chęcią rozwikłania "zagadki". Taką umiejętność trzeba w sobie wyrobić. Ogólnie każde niefizyczne doznanie jest czymś wartościowym.

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2013, 02:07:35 pm »
+1
Alu więcej miłości poślij swojej nieżyjącej babci, bo zrobiła ci wielką uprzejmość  :D
Nie przejmuj się tym że nie widziałyście się parę lat, ona to zrobiła dla ciebie, fantastyczne doświadczenie!

Share via facebook Share via twitter

xx
10 rzeczy, których nie wiecie o spaniu

Zaczęty przez iconka

3 Odpowiedzi
1737 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 28, 2013, 07:52:25 pm
wysłana przez smirrr
xx
Nie wiem, czy dalej to kontynuować...

Zaczęty przez Negai

13 Odpowiedzi
4128 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 25, 2014, 02:53:04 pm
wysłana przez Negai
xx
oobe nr ... nie wiem które, pogubiłam się, wizyta w CP

Zaczęty przez NianiaOgg

0 Odpowiedzi
1633 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 04, 2013, 09:41:50 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Być może reinkarnacja

Zaczęty przez studniarz

2 Odpowiedzi
257 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 29, 2017, 05:18:41 pm
wysłana przez Mote
xx
Kto wie może to Ciało Eteryczne...miejmy nadzieje...

Zaczęty przez Alf

2 Odpowiedzi
1118 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 26, 2013, 10:56:28 am
wysłana przez Agata
Tags:

OOBE - Przewodnik