Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Dwa pytania  (Przeczytany 1200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wesołek

• *
  • Respect: +8
Dwa pytania
« dnia: Wrzesień 29, 2014, 04:57:56 pm »
0
Witajcie forumowicze,jakiś czas temu założyłem konto na forum,przywitałem się i na tym się skończyło.Rozwijam swoje zainteresowanie oobe od jakiegos czasu i mam do was kilka pytań.

Pierwsze z nich to,jaka technike polecacie jako pierwsza? Dodam że moje próby wyjscia z ciała sa raczej takie że długo leżę,odprężam się,a na końcu nie moge wyjsc z ciała bo brakuje mi czegos co mnie z niego 'wyrzuci'? +ciekawi mnie technika WILD,ale nie wiem do konca na czym polega,pozniej o tym poczytam...

Drugie.jak mogę znaleść? poznać? swoich duchowych przewodnikow? Jak to z nimi jest? I o co dokladnie z nimi chodzi?
No wiec to byłoby narazie na tyle,czekam z niecierpliwością na odpowiedz,pozdawiam.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/dwa-pytania/961/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2014, 06:26:58 pm wysłana przez zinka »

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Dwa pytania
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 29, 2014, 08:08:29 pm »
0
Witaj
Odnośnie technik, ile praktykujących tyle technik, musisz poczytać, zapoznać się z paroma technikami, a jest ich trochę,  przetestować na sobie i zobaczyć, która na Ciebie zadziała, jej się trzymać i ją stosować.
Odnośnie duchowych przewodników, jedni piszą, że ich mają i są z nimi w kontakcie, inni piszą, że ich nigdy nie widzieli, ale wyczuwają ich obecność i pomoc, samemu trzeba to wszystko wypracować, można posiłkować się przeżyciami i opisami innych, ale nie można ich brać jako wyrocznię, samemu trzeba do wszystkiego dochodzić pomału małymi kroczkami  ;)

powodzenia w praktykowaniu :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2014, 06:27:39 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Pytania Damiana ;)

Zaczęty przez zinka

0 Odpowiedzi
889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 06, 2014, 03:53:49 pm
wysłana przez zinka
question