Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Dziwne doświadczenie (+moja historia)  (Przeczytany 2338 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nemo

• *
  • Respect: 0
Dziwne doświadczenie (+moja historia)
« dnia: Kwiecień 20, 2014, 05:32:37 pm »
0
Witam. Jest to mój pierwszy post na forum. Od około 4 lat byłem ukryty, jedynie czytałem posty. Od dawna nurtują mnie pytania, na które nigdy nie uzyskałem odpowiedzi, po prostu potrzebuję kogoś bardziej doświadczonego w temacie i był bym wdzięczny za pomoc.

Zacznę od początku, na końcu podsumowanie i pytania.
W głowie zostały mi 4 intensywne przeżycia, których raczej nigdy nie zapomne.

Pierwszy raz o OOBE/LD usłyszałem ok. 4 lata temu. Pierwszego dnia po "naczytaniu się" osiągnąłem pierwszy świadomy sen. Na początku nie byłem w stanie utrzymać go długo bo zawsze szybko po zorientowaniu się wracałem do realu. Trzeciej nocy doznałem paraliżu sennego (czułem też czyjąś obecność i niebezpieczeństwo), spanikowałem, nie wiedziałem co się dzieje i spałem przy zapalonym świetle- czysty strach i panika.

Po tym doświadczeniu zrobiłem sobie ok. 2 miesięcy przerwy i wróciłem do okazjonalnego (spontanicznego) świadomego śnięcia- tuż przed przebudzeniem się.
Po miesiącu doznałem czegoś nowego. Około 6 rano przebudziłem się i słyszałem ogromny jakby pisk a przed oczyma miałem głęboki tunel. Byłem niesamowicie przestraszony i jednocześnie zszokowany. Około 3 razy przerywałem i wracałem do niego, jednocześnie wachając się. W końcu podniosłem się, przeszedłem uspokoiłem głowe i w końcu zasnąłem.

Po tym czasie postanowiłem dać sobie spokój z eksperymentami, jednak to zjawisko wracało z coraz mniejszym piskiem co około 3 miesiące.

2 lata temu śćpałem się jakimś dopalaczem (bardzo okazjonalnie i setaram się unikać, nie jestem ćpunem i właściwie nie spożywam alkoholu) pomijam fazy zrozumiałem (speed up itd) doznałem też czagoś w zasadzie czarnej pustki i samotności, później znów był ten tunel i na końcu całe życie błysneło mi przed oczami (czułem się jak bym rodził się ponownie i wiele światów było równoległe- i byłem ja z przeszłości). Nie mam pojęcia co to było ale czułem się jak bym umierał.

Przez ostatnie 1,5 roku miałem spokój od tych "wibracji?"

ale od ok. 3 miesięcy sprawa nabrała ogromnego obrotu. Wszystko stało się bardziej czyste, bardziej zrozumiałe i intensywne. Była noc w której czułem czyjąś obecność w pokoju, bywały halucynacje (pająk, współlokator i ktoś ktoś kogo tylko czułem obok siebie) aktualnie gdy zasypiam jestem w stanie poczuć takie "szarpnięcie" i nagłą zmiane myśli w innym kierunku.

Więc pojawiły się one (wibracje, tunele, szumy) ponownie. Regularnie co jakiś czas, powiedzmy raz na 2 tygodnie.

2 tygodnie temu podczas przebudzenia się ok. 6 rano znowu zobaczyłem tunel z białym światłem na końcu i hałas (jakby pociąg). Tym razem wszystko wydawało się bardzo klarowne i poraz pierwszy dotarłem do samego końca- dotarłem aż do światła- i na około 2- 3 sekundy wszystko widziałem w niebieskim kolorze i wydawało się że przed sobą widzę twarz. Obudziłem się tak szybko ze strachu.

A teraz moje najintensywniejsze z doświadczeń które spotkało mnie wczorajszej w nocy.
Postanowiłem sobie zrobić masaż głowy relaksujący (była 3 w nocy) podczas zasypiania przez cały czas słyszałem delikatny pisk (zawsze go słysze gdy się wsłucham w cisze)- wsłuchałem się w niego, aż tu nagle  niesamowite "bum" i dziwne zakrzywienie podczas próby zaśnięcia. Poczułem coś niesamowitego. Na początku byłem ciekawy, zdezorientowany. Było to uczucie niesamowitej euforii (jakby ktoś masował mi mózg, albo jak bym jechał na jakimś mocnym kwasie, czułem wszystkie kolory które migotały mi w głowie jakoś głęboko w sobie i ten pisk) nagle usłyszałem delikatne trzaśnięcie drzwiami- poczułem czyjąś obecność, starałem się to ignorować ale strach rósł wraz z tym uczuciem podniecenia. Wstałem przerażony (usiadłem), gdy podniosłem się wydawało mi się że moja dusza dalej rozpływa się do okoła ciała i dalej czułem ten zawrót głowy przez około 10 sekund. Po tym przeżyciu nie spałem do 5 rano, po prostu się bałem i spałem przy zapalonym świetle (mam 21 lat i jestem facetem)

pytania (właściwie wszystko jest znakiem zapytania)
co znaczą te tunele i piski?
czemu czuję czyjąś obecność?
czemu miałem w głowie takie coś kolorowe co czułem całym ciałem?
czy to już było oobe, czy może fazy przed nim? jeżeli to tak wygląda i towarzyszy temu strach, ja pasuję i uciekam jak tylko moge (mimo że to przychodzi samo, a sam czuję potrzebe tego czegoś)

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i za cierpliwość dla wszystkich którzy przebrneli przez cały wątek.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/853/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2014, 10:04:51 pm wysłana przez nemo »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Dziwne doświadczenie (+moja historia)
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2014, 08:34:07 pm »
0
Fajnie Nemo, że w końcu zdecydowałeś się podzielić z nami swoimi doświadczeniami :)
Jak dla mnie to jak najbardziej proces związany z wychodzeniem z ciała (tunel, piski).
Widzę, że masz dużo pytań :) Ja też często miewałam ich mnóstwo. Okazało się jednak, że do wszystkich odpowiedzi z czasem dochodzi się samoistnie. Po prostu w odpowiednim momencie spływa na nas takie zrozumienie. Wiem, że potrzeba wiele cierpliwości by te odpowiedzi otrzymać jakby z góry. Wiem, że zanim do tego dojdzie człowiek przechodzi wiele  zmagań by ułożyć to wszystko w całość. Jest też sporo strachu i zwątpienia. Próbuj za każdym razem pokonać strach choć o ciutkę bardziej. W odpowiednim dla Ciebie momencie - czyli jak będziesz gotowy będzie Ci dane. Jasno określ swoje pragnienia i proś o pomoc, niekoniecznie ludzi a raczej świat duchowy. Wiem, że można liczyć od nich na wsparcie w każdej sprawie :) Pamiętaj, że dopóki będziesz się tak mocno bał to wyjścia Poza mogą nie być zbyt przyjemne gdyż mogą się w nich personifikować twoje lęki. Powodzenia!
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Dziwne doświadczenie (+moja historia)
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2014, 08:57:56 pm »
0
Odczuwanie kolorów całym sobą jest charakterystyczne w świecie astralnym, gdzie kolory są bardziej wyostrzone i wyraziste,można je odbierać sobą, a nie tylko prymitywnymi zmysłami wzroku.
Doświadczałeś świata astralnego ciałem astralnym. Opanujesz lęk, strach i obawy, które stoją na przeszkodzie, a wtedy będziesz odbierać tamten świat, spokojnym umysłem, bez żadnych swoich negatywnych wyobrażeń i lęków.
W astralu myśl jest czynem i trza mieć czyste intencje i myśli. ;)

wiem, wiem fajnie się pisze rady, gorzej z praktyką ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2014, 12:02:44 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Moja historia OOBE

Zaczęty przez piotras32

1 Odpowiedzi
975 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 05, 2016, 11:43:08 am
wysłana przez Wiatr1000
xx
Moja historia przeplatana kilkoma stanami