Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Dziwne zjawisko z wzrokiem po przebudzeniu  (Przeczytany 4291 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Dziwne zjawisko z wzrokiem po przebudzeniu
« dnia: Luty 21, 2014, 08:32:41 pm »
+1
Hej :)
Od kiedy zaczęłam medytować od czasu do czasu po przebudzeniu, mój wzrok jakby ,,nie ogarnia" i widzę np. inne kolory niż są w rzeczywistości. Wydaje mi się że już na czacie o tym pisałam, ale raz po medytacji czy tam śnie (już teraz nie pamiętam), otwarłam oczy, i wszystko widziałam w kolorach niebieskiego i błękitu. Natomiast światło wydawało się być dziwnie jasne, wręcz białe i połyskujące. Mój pokój w rzeczywistości jest w kolorach zieleni, brązu i żółtego, po kilku sekundach to przeszło, ale dziś w nocy miałam podobną ,,akcje".

Na początku po przebudzeniu słabo ją pamiętałam, bo byłam wtedy bardzo zaspana. Ale w nocy tak jakoś koło godziny 3-4, przebudziłam się. Miałam normalnie otwarte oczy, nie astralne, bo nawet spr. 2 razy godzinę (TR wykazał że to była rzeczywistość). Ale jakoś tak, coś mi nie pasowało. Po pierwsze znowu barwa nieco wchodziła na niebieską, a po drugie widziałam trochę jak ,,w słabym obrazie kamery". Tzn. widziałam różne kropki, ciemno kolorowe jakby. I działo się tak przez kilka minut aż znowu nie usnęłam.

Macie podobne doświadczenia z wzrokiem? Wiecie z czego to może wynikać?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/dziwne-zjawisko-z-wzrokiem-po-przebudzeniu/771/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Dziwne zjawisko z wzrokiem po przebudzeniu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 22, 2014, 08:08:46 pm »
+1
Kwiatuszku, według mnie po prostu rozwija Ci się umiejętność widzenia pozazmysłowego :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Puchacz

• *
  • Respect: +1
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2014, 10:29:25 pm »
+1
Ja kiedys mialem podobna sytuacje. Przy jednym z pierwszych prob wyjscia podczas wibracji i hipnagogow otwarlem oczy i przes ulamek sekundy zobaczylem taki blysk zoltego swiatla cos jak pioruny ale tylko raz mi sie tak zdarzylo i juz nigdy wiecej.......

Offline KazOle

• *
  • Respect: +8
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2014, 11:56:07 pm »
+1
Te tęczowe iskierki przed oczami, jakby "plemniki" to widzenie przez aurę (którą w tej chwili zauważasz). Aura jak kokon otacza każdego z Nas. Normalnie tego nie zauważamy ale po przebudzeniu jesteśmy zrelaksowani, wypoczęci a nasz umysł (myślenie) jeszcze nie działa tak jak powinien. Przez tą krótką chwilę po przebudzeniu jesteś jeszcze "obserwatorem" i twój umysł nie interpretuje i koryguje tego co widzi.
Czasami to udaje mi się zauważyć gdy wyluzuję się, uspokoję, wyłączę myślenie i "wtopię" wzrok np. na trawę lub wzór geometryczny pod nogami. Te iskierki porządkują się gdy próbujesz wydobyć z siebie swój dźwięk osobisty. Podobnie jest z widzeniem tęczowej aureoli wokół światła tzw widzenie oboczne. Jak skupisz uwagę tj. centrum pola swojego widzenia to tęczowa poświata znika (umysł wkracza do pracy) a światło staje się białe, normalne.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2014, 12:02:37 am wysłana przez KazOle »

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 27, 2014, 09:26:53 am »
0
Ciekawe, to co napisałeś Kazole. 
Ja odkąd pamiętam widzę wszystko z tą tęczą do okoła :) 
Nie wiem czy o to chodzi ale takie coś właśnie mam :) 

Offline KazOle

• *
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 15, 2015, 11:00:22 pm »
+1
Kolejne dziwne zjawisko w trakcie "wybudzania się".
Obudziłem się.Otwarłem oczy na ułamek sekundy i zaraz je szybko zamknąłem. Potem chyba 30 sekund miałem zamknięte i znów na ułamek sekundy je otwarłem i znów zamknąłem. Nie chciałem tracić tego nieuchwytnego zjawiska. Udało się kilkakrotnie ale po kolejnych otwarciach oczu widzenie wróciło do "normalnego".
Wszystko widziałem jakbym patrzył przez matrycę, witraż składający się ze wzoru składającego z 4 kolorowych kół. Kolory nie były intensywne, raczej takie "akwarelowe". Zapewne były to kolory odpowiadające 4 żywiołom. Jakbym patrzył na świat przez siatkę/matrycę 4 żywiołów. Tych poczwórnych kół było dużo taka gęsta siatka, przez którą widziałem otaczającą mnie rzeczywistość.
2 lata temu byłem w Bieszczadach. Przed cerkwią w bezludnej Łopience stały dwa kamienne artefakty można powiedzieć nagrobki na jednym z nich (tym z lewej) był ten najmniejszy wzór tych czterech podstawowych kół:

Kolory mniej/więcej takie:

Co to ma oznaczać? Czy komuś to się też przytrafiło ten specyficzny "powybudzeniowy" sposób widzenia?

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2015, 07:56:27 pm »
0
Ja niestety, nie miałam nic podobnego do CIebie, czasem tylko sen był tak intensywny, że po przebudzeniu nie mogłam się odnaleźć w tej rzeczywistości i wciąż miałam wrażenie ze śnię.  

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 16, 2015, 10:11:18 pm »
0
Ja też nigdy nie miałem żadnych efektów wizualnych po przebudzeniu. Za to uczucie rozbicia, dezorientacji jak najbardziej. Ciekawe to, szkoda, że znika :(
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline KazOle

• *
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 18, 2015, 01:58:35 am »
+1
Co do "dziwnych zjawisk" przy wybudzaniu się to zaobserwowałem ich wiele. Najmocniejsze zjawisko przy wybudzaniu się jak mogę określić to: koniec snu,  idę do łóżka i widzę swoje ciało jak tam leży w łóżku. Obudziłem się i panował półmrok (letnia pora wschód Słońca)  i pogoda za oknem była identyczna jak we śnie (nie zasłoniłem przed zaśnięciem okna), a kładłem się gdy była zupełnie ciemna noc. Tak jakbym po sennych wojażach wracał do swojego śpiącego ciała. Wszystko co widziałem po obudzeniu było tak samo znaczy się było oświetlone wschodzącym słońcem, półcienie i tylko z innego punktu widzenia je pamiętam (obserwatora zbliżającego się do łóżka) to obserwowałem w śnie. Nie mogłem tego zapamiętać podczas pójścia spać bo była ciemna noc a w tym miejscu tylko po raz pierwszy spałem. Nie było to OOBE bo rzeczywistość w OOBE jest zniekształcona, tylko dokładnie ta sama rzeczywistość widziana z innego punktu obserwacji.na kilka chwil przed obudzeniem się. Przedmioty na stoliku przy łóżku pamiętam nie z punktu widzenia z łóżka na stolik tylko z głębi pokoju w kierunku stolika i łóżka. A w łóżku ja śpiący... Tkwi to mi w pamięci od wielu lat. Mocne przeżycie muszę przyznać.
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2015, 02:08:34 am wysłana przez KazOle »

Share via facebook Share via twitter

xx
Dziwne doświadczenie (Na jawie?)

Zaczęty przez Ruach

19 Odpowiedzi
2844 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 11, 2015, 03:12:02 pm
wysłana przez Elijah
xx
Moje pierwsze dziwne miejsce

Zaczęty przez S.C OOBE

1 Odpowiedzi
1354 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 16, 2013, 05:45:40 pm
wysłana przez zinka
xx
Dziwne doświadczenie (+moja historia)

Zaczęty przez nemo

2 Odpowiedzi
2368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 20, 2014, 08:57:56 pm
wysłana przez zinka
xx
Dziwne zjawiska podczas świadomego śnienia

Zaczęty przez Coldfire899

2 Odpowiedzi
1395 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 16, 2013, 09:22:02 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
DZIWNE ZAPACHY W ASTRALU (W OBSZARZE PRZYCIELESNYM)

Zaczęty przez piotras32

7 Odpowiedzi
1398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 09, 2016, 08:35:45 pm
wysłana przez piotras32
Tags:

Users found this pages searching for:

zjawiska dziwne przed widze dziwnego 2014 oczami cos
OOBE - Przewodnik