Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Energia słoneczna, a częstotliwość wyjść.  (Przeczytany 7026 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Energia słoneczna, a częstotliwość wyjść.
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 03, 2014, 05:28:01 am »
+1
Rozumiem, dzięki :) 

Mi pomogły w osiągnięciu tego stanu, Twoje nagrania relaksacyjne Robert http://sklep.instytutnoble.pl/5-nagrania-medytacyjne. Znaczy się, tak jak napisałeś Robercie, szybko przestaję odczuwać swoje ciało i dlatego nie mam problemu z leżeniem/ siedzeniem w jednej pozycji :) . 
No i oczywiście dzięki swojej pracy, bez tego, żadne nagranie nie sprawiło by takiego cudu ;)
A co do tych oczu i patrzenia w słońce, to jeszcze można spróbować patrzeć w słońce z lekko przymknięta powieką, jest łatwiej na początku. :)

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 05, 2014, 06:59:13 pm »
+1
Dziś podczas pobierania energii słonecznej na chwilę wbiłem się w dość ciekawy stan. Miałem bardzo poszerzoną percepcję oraz wrażenie jak bym był w śnieniu. 
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 15, 2014, 10:02:45 pm »
+1
Zachody słońca idealnie nadają się do ładowania, słońce nie jest takie jasne i rażące, można śmiało patrzeć, ładować się i jednocześnie podziwiać zachodzące słońce  ;)  <sun>
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 15, 2014, 10:05:30 pm »
+1
Ja się ładowałam dziś z rana, też nie było jakieś jaskrawe słońce :D porządnie się naładowałam :D 

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 16, 2014, 03:15:31 am »
0
Po jakimś czasie lewe oko jest w stanie patrzeć się na słońce o każdej porze dnia. Ale macie racje na początek najlepsze są wschody i zachody. Przyjemnie się patrzy choć na początku i to sprawia problemy. Na dzień dzisiejszy staram się patrzeć ok po godzinie 18 choć daję rady i w południe ale jakoś ta pora wpadła w mój rytm. 
Niestety 2 dni z rzędu słońca u mnie nie za bardzo było widać. Trochę się w sobotę odkryło przy bliskim zachodzie...

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 16, 2014, 08:03:33 am »
0
Ja muszę przyznać, że na mnie ładowanie słońcem póki co nie działa ;) Zauważyłem natomiast, że strasznie mi oczy szybko zaczynają łzawić gdy promienie słoneczne wpadają bezpośrednio do oka. Nikt o tym wcześniej nie wspomniał, ale chyba ładując się energią słońca nie powinno się stosować okularów przeciwsłonecznych. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 16, 2014, 08:07:33 am »
0
:D No jasne, że nie powinno się. Po za tym jakiekolwiek okulary inne tym bardziej NIE. 
Z tym łzawieniem to fakt. Może to jest problem braku efektu. Ja np. jestem przyzwyczajony ale ostatnio brat się zainteresował i jak spróbował to generalnie samo łzawienie i lipne te wpatrywanie było.

Offline zinka

« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2014, 02:53:00 pm »
+1
Praktykuje koncentrację na jednym punkcie i zauważyłam, że oczy nie są przyzwyczajone do wpatrywania się nieruchomo w jeden punkt, za każdym razem łzawią i szczypią, trzeba zwiększać stopniowo długość wpatrywania, wtedy oko przyzwyczaja się stopniowo do patrzenia w jeden punkt i przestaje szczypać i łzawić.
Oczy raczej cały czas są rozbiegane, ciężko je zmusić do wpatrywania się w określony cel,  to samo jest z naszym umysłem, który skacze z jednej myśli na drugą bez końca.
Trza te zmysły i umysł przywołać do porządku, nie mogą być takie rozbiegane i nieusłuchane  ;) ;D

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 16, 2014, 02:57:41 pm »
+1
Wydaje mi się że ładowanie słońcem nie powinno polegać na wpatrywaniu się w tarczę tylko patrzenie jakieś 10-30 stopni obok słońca. Nie powodujemy wtedy takiego podrażnienia siatkówki tylko wpuszczany promienie trochę kątem oka.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2014, 04:10:48 pm »
0
Pisałem przecież, że nie chodzi o wpatrywanie bez ruchowe tylko o patrzenie się na słońce kręcąc wzrokiem w okół niego ;)
Wpatrywać się bez ruchowo można w liście, drzewa i inne rzeczy, które nie są źródłem światła. 

Offline zinka

« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 16, 2014, 04:17:34 pm »
+2
Mnie tam hipnotyzuje zachód słońca i choćbym chciała patrzeć na obrzeża czy tam w koło,  to i tak zawsze wzrok kieruje się w centrum i wpatruje się nieruchomo w ognistą kulę ???

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 16, 2014, 04:32:38 pm »
0
Ogień i woda chyba najbardziej hipnotyzują.

Offline zinka

« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2015, 04:18:40 pm »
+1
Bardzo ciekawy dokument o wpatrywaniu się w słońce metodą HRM , warto obejrzeć.

Osiem lat temu ulotka na szkolnej tablicy przykuła uwagę młodego mężczyzny imieniem Mason. Druk obwieszczał wykład sędziwego Hindusa, intrygując hasłem: "I ty możesz być zasilany słońcem". Dzisiaj Mason potrafi przez prawie trzy kwadranse spoglądać wprost w błyszczący dysk na niebie i - jak sam przekonuje - nie czuje w ogóle głodu.

Hindus udzielający owego wykładu przekonywał, że dzięki wpatrywaniu się w słońce obywa się zupełnie bez jedzenia. Zaintrygowany jego słowami, Mason zaczął codziennie spoglądać prosto w gwiazdę, codziennie dodając dziesięć sekund do czasu, jaki na to poświęcał. Jego celem było zawieszenie spojrzenia na słonecznej tarczy przez 44 minuty. Wówczas, jak przekonywał indyjski mentor, uleczone zostają psychiczne i fizyczne dolegliwości, a organizm może obyć się bez jedzenia.

Wiele starożytnych cywilizacji praktykowało podobną czynność - Inkowie, Aztekowie, Grecy, Egipcjanie... Ile jest jednak prawdy w rewelacjach, które dzisiaj dostarczają nam ludzie tacy jak Mason. Pora to sprawdzić. "Słoneczna karma" to dokument o tych, którzy zapragnęli "zjeść" Słońce.

Słoneczna karma - film dokumentalny o patrzeniu w słońce (Sun Gazing) - Lektor PL

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 09, 2015, 04:31:28 pm »
+1
Wątek zaiste bardzo ciekawy... trochę przeraża mnie perspektywa patrzenia w Słońce bez przerwy przez 40 minut. Na początek zrobię sesję 1 minuty, rozłożonej na dziesięciosekundowe odcinki z przerwą. Na początek wystarczy chyba.
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline zinka

« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2015, 06:03:35 pm »
+1
W dokumencie mówią, żeby ładować się 10sek i z czasem stopniowo zwiększać czas, i najlepiej godzinę po wschodzie i godzinę przed zachodem.
Więc lepiej się nie forsuj tak od razu, jeśli już zdecydowałeś się na takie doświadczenie, to lepiej rób to metodą małych kroczków.

Share via facebook Share via twitter

xx
energia

Zaczęty przez NianiaOgg

5 Odpowiedzi
2549 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 20, 2013, 09:00:48 am
wysłana przez NianiaOgg
xx
Stała częstotliwość sygnału - program 4

Zaczęty przez Robert Noble

15 Odpowiedzi