Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Grupowe podróże metodą Moena - wyobraźnia jako przedmiot widzenia.  (Przeczytany 6123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Grupowe podróże metodą Moena - wyobraźnia jako przedmiot widzenia.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 30, 2015, 07:44:38 pm »
+1
Super Sofia, jesteś świetna  <ok>

Mimo szczerych chęci niczego nie pamiętam i niczego nie doświadczyłam, zapadało mi się w sen, widać słabo się starałam. :(

Teraz Rafał to sprawdzi i zobaczymy, gdzieśmy, to Sofia zawędrowały ;)

Fajnie, tak posiedzieć na ławeczce wśród drzew i porozmyślać :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2015, 07:48:01 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 30, 2015, 08:45:59 pm »
+1
O Boże dziewczyny, wspaniale!
Zinka, już widzę, że świetnie uchwyciliśmy miejsce i samą osobę K.K. Oboje mieliśmy jasny, ten sam przekaz gdzie jest, jak mniej więcej wygląda - pokoik, stolik.
Sofia! Ależ ty masz wyobraźnie! Żałuje, że nie mogłem z wami dziś uczestniczyć. Dopiero w niedzielę około 20stej będę w miarę dostępny. Potem w Poniedziałek -17-19 i wtorek 17-19. Jeśli ktoś chętny to idziemy dalej z tematem.
Sofia, dziś wyśle zdobyte przez Ciebie informację i zobaczymy czy syn potwierdzi. Jeśli masz też konto na facebook to mogę wysłać Ci zdjęcie K.K. żebyś zweryfikowała jej wygląd. Co do jej ubioru - ja również widziałem ją w coś ala poncho, sweterek.
Pytanie zasadnicze, czy warto próbować przy dalszych badaniach używać jakiegoś dźwięku wspomagającego wyobraźnie? Co o tym myślicie i czy coś sugerujecie. :)
Ja sugeruje Cloudscapes z Hemi Sync - metamusic bez ścieżki prowadzącej ale wprawiające w dobry nastrój i wzmożoną wyobraźnie. 
Bardzo dziękuję wam za zaangażowanie. :)

Offline zinka

« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 30, 2015, 08:58:37 pm »
+1
Ja próbowałam dzisiaj z redem, ale mi się odlatywało w sen, można próbować z innymi dźwiękami i muzyką relaksacyjną, jak tam kto woli, na mnie muzyka relaksacyjna wpływa kojąco i pójdę tym torem :)

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 01, 2015, 07:00:42 pm »
0
Kiedy macie czas na ponowne, wspólne mentalne wojaże? :)

Offline zinka

« Odpowiedź #19 dnia: Luty 02, 2015, 10:23:01 am »
0
Ja mogę dzisiaj o tej samej godzinie co ostatnio :)

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 02, 2015, 03:54:30 pm »
0
:) Fajnie, czyli 17:30 start. Cel ten sam co poprzednio. ;)

Offline zinka

« Odpowiedź #21 dnia: Luty 02, 2015, 06:50:03 pm »
0
No więc tak, mimo szczerych chęci nici z wizualizacji, załączyłam hemi-sync :) moje myśli latały wszędzie, tylko nie tam gdzie trzeba  >:(
I oczywiście, czas który chciałam poświęcić sobie, nagle wszystkim był potrzebny, żeby się ze mną skontaktować ;) i pierdołami mi głowę zawracać ;D

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 02, 2015, 10:35:56 pm »
+1
Rozumiem Zinka, u mnie też dziwnie nagromadziło się spraw i ledwo zdążyłem o 17:30 położyć się i zrelaksować. Miałem bardzo podobnie jak Ty, tzn. nie potrafiłem się skupić na tym co ważne, w końcu coś zobaczyłem - ciebie, mnie, przewodnika, jak lekko ląduje i wskazuje nam miejsce. Łapiemy go za ręce i suniemy... wtedy na kilka minut straciłem świadomość słuchając Metamusic... odzyskałem ją na powrót i znów zacząłem. Wyobraziłem sobie cel... ciężko było cokolwiek uzyskać.
Nazwisko Koroniewska... Kot Burek. Choć dziwnie kojarzy mi się to imię z psem :P
No zobaczymy co będzie dalej. Dzięki za dziś :)

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 05, 2015, 09:01:47 pm »
+1
W maju będzie możliwość spotkać się w Polsce z B. Moen'em na prowadzonych przez niego warsztatach. Moen będzie nauczał na nich w jaki sposób ćwiczyć i odbywać podróże mentalne. W jaki sposób, poprzez inne stany świadomości osiągać to co opisywał w swoich książkach. OBE to tylko jeden z środków do tego samego celu, pamiętajmy :)

Offline zinka

« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2015, 05:24:54 pm »
0
W jakim mieście będzie, to spotkanie i ile mniej więcej będzie kosztować wejście, wiesz coś na ten temat  ? 

Wybierasz się na to spotkanie ?

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2015, 08:41:03 pm »
0
Na razie wiem, że będą to 5-cio dniowe warsztaty. Termin maj. A resztę dowiem się w trakcie ustalania. Ja się wybieram. Moen ma już trochę lat więc kto wie czy będzie jeszcze taka możliwość.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2015, 10:05:58 am »
0
Warsztaty zapowiadają się kusząco, ale ciekawe ile będą kosztować.
Ktoś ma ochotę dzisiaj ochotę na podróż mentalną?
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline zinka

« Odpowiedź #27 dnia: Luty 08, 2015, 07:01:11 pm »
0
 :)

Widzę Sofię, która lepi bałwana, macham do niej ręką i podchodzę do niej, podziwiam jej dzieło, Sofia się uśmiecha, pytam czy możemy już iść, mówi, że tak, bo właśnie skończyła swoje dzieło.
Idziemy razem, rozglądamy się za przewodnikiem, podchodzi do nas mężczyzna  w beretce w kratkę mówi, że ma Jan na imię, pytamy czy nas zaprowadzi do K. mamy T., odpowiada, że tak, idziemy razem.
Wchodzimy do miasta, zauważamy, że zwierzęta podążają w lewą stronę, udajemy się za nimi, wychodzimy na polanę z widokiem na wielki księżyc w pełni.
Po krótkiej chwili postanawiamy jednak kontynuować naszą misję, podchodzimy pod drzwi dużej kamienicy, dzwonimy, otwiera nam starsza wysoka siwa kobieta, mówimy, że przyszłyśmy w odwiedziny do K., kobieta wpuszcza nas do środka, Sofia zagląda za kotary do różnych pomieszczeń, przywołuję ją machnięciem ręki, bo ze schodów schodzi następna kobieta, pyta o cel odwiedzin, mówię, że przyszłyśmy w odwiedziny do K.
Kobieta prowadzi nas do takiej salki teatralnej, na scenie stoi kobieta, która chce coś powiedzieć, ale kaszel jej nie daje.
Siadamy przy stoliku, kobieta ze sceny podchodzi i pyta czy napijemy się herbaty, odpowiadamy, że z miłą chęcią.
Przynosi i siada z nami, mówi, że cieszy się żeśmy ją odwiedzili, pytam jak się czuje, mówi, że przechodzi rekonwalescencje, mówię, żeby coś opowiedziała o sobie, Sofia dodaje, żeby opowiedziała coś o kotkach, bo lubi opowieści o kotkach, bo sama ma figlarnego kotka.
K. mówi, że jej ....uś, też był czasami psotnikiem i się zamyśliła, mówi, że nie czuje się jeszcze dobrze, więc podziękowałyśmy z Sofią za poczęstunek i udałyśmy się do wyjścia.
K. powiedziała, żebyśmy jeszcze do niej kiedyś wpadły.
Odpowiedziałyśmy, że z chęcią skorzystamy z zaproszenia.
Wyszłyśmy z budynku, na polanie dalej leżały zwierzęta i podziwiały księżyc w pełni, stanęłyśmy też chwilę i skierowałyśmy się w stronę miejsca gdzie żeśmy się spotkały.
Przy bałwanie rozstałyśmy się.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 08, 2015, 07:56:24 pm »
0
Hehe Zinia, ale fajnie opisałaś nasze spotkanko :)
Ja dzisiaj miałam trochę mieszane przygody bo po kilku minutach od wizualizacji sytuacji jakaś dziewczyna za ścianą zaczęła głośno śpiewać i nie mogłam się skupić, ale na szczęście po 3 piosenkach jej trening dobiegł końca i  była cisza nareszcie :D
Początkowo byłyśmy nocą przed bramą jakieś kamienicy. Wówczas faktycznie jako przewodnik pojawił się jakiś pan w berecie. Ale to szybko mi zniknęło i znów był przewodnik z białymi włosami ten co wcześniej i zabrał nas na łódź i płynęłyśmy wzburzonym morzem i padał deszcz i wiał wiatr. W końcu dopłynęliśmy do jakieś wyspy i na plaży czekała Pani K. Było już jasno i ciepło. Usiadłyśmy koło niej na piasku i przywitałyśmy się. Ona jadła kanapkę z szynką i jajkiem.
Zapytałyśmy jak się czuje. Powiedziała, że dobrze. Potem czy pamięta swojego syna Tomka. Powiedziała, że tak. Następnie czy potrzebuje od niego wsparcia i od męża. Powiedziała, że już nie. Następnie poprosiłyśmy o nazwisko panieńskie z ostatniego wcielenia ziemskiego. I tu generalnie nie była pewna i podała kilka odpowiedzi: Modrzejewska, Laskowska i znów Kalinowska.
Potem zapytałyśmy o ulubionego kota, znów pojawił się kot pręgowany, bury. Nazwała go Puchatkiem a potem Włodkiem.
Potem zapytałam czy chce coś jeszcze przekazać swojej rodzinie i długo myślała aż w końcu nic nie powiedziała. Podziękowałyśmy za spotkanie i rozstaliśmy się.

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 08, 2015, 08:20:25 pm »
0
:) Fajne wasze relacje.
Oto dane do warsztatów Moena: WARSZTATY

Share via facebook Share via twitter

xx
Metoda regresji jako powrót do snów przeszłych, pamięć podświadomej...

Zaczęty przez m.tumi

0 Odpowiedzi
1327 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Czerwiec 12, 2014, 10:21:43 pm
wysłana przez m.tumi
xx
OObe jako wyjście z matrixu

Zaczęty przez Wiatr1000

0 Odpowiedzi
482 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 20, 2016, 10:58:27 am
wysłana przez Wiatr1000