Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Kto wie może to Ciało Eteryczne...miejmy nadzieje...  (Przeczytany 1116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alf

• *
  • Respect: +7
Kto wie może to Ciało Eteryczne...miejmy nadzieje...
« dnia: Sierpień 24, 2013, 09:40:21 pm »
+3
                                                                 Dzień 24.08.2013
                                                               Godzina 17,00-18,20 

Usiadłem na łóżku i rozpocząłem medytację Małego Krążenia,po jakiś 30 minutach gdy miałem juz sporo energii a ciało było tak głeboko odprężone ze zasypiało,nawet z otwartymi oczyma a ja odlatywałem śniąc na jawie a do tego siedząc,położyłem sie na plecach i dalej kontynuowałem medytację,koncentrując sie na przepływie energii zmagazynowanej wcześniej w dan tien i wprowadzonej w ruch dzięki świadomości i woli (Ruch odbywający sie wzdłuż kręgosłupa z tyłu ciała i z przodu po lini prostej od środka czoła  w dół do kości ogonowej i z powrotem kręgosłupem do góry, po czym po tylnej części czaszki,przez jej środek aż do czoła i znów w dół do dan tien,oraz kości ogonowej) Trwałem tak jeszcze przez parę minut,po czym wyciszyłem sie zupełnie przechodząc w stan czujnego relaksu,pojawiło sie odczucie właściwego stanu swiadomosci a wraz z nim wibracię,ledwie wyczuwalne,delikatnie je podkręciłem głaszcząc sie świadomością przez środek ciała w górę az do głowy.Po każdej takiej rundzie,w okolicy splotu słonecznego,wibracię przybierały postać jak na początku praktyk obe czyli od delikatnego prądu, w strone miliona błyskawic przetaczających sie przez ciało a,gdy były już zbyt mocne i chaotyczne,to dwa razy,przejechałem świadomością w odwrotna(właściwą stronę)uznając iz są dość silne ale wystarczająco szybkie,wciąż wyrazne i łatwe w odczuwaniu,czyli odpowiednie do dalszego działania,są  regularne i dadzą zamierzony efekt.Przerwałem proces ich  regulowania,po czym spróbowałem wyczuć coś pomiędzy ciałem które opuszcza fizyczne,gdy się pomyśli o ruchu,(chyba astralne)a fizycznym,gdy zlokalizowałem to coś  otworzyłem oczy,(pierwszy raz zdołałem otworzyć obojga oczu,zazwyczaj w takich chwilach miałem wrażenie jak bym z daleka obserwował przez jedno tylko oko a moje ciało było w dziwny sposób wykręcone)a  widok z nich był identyczny jak z fizycznych,jednak z mała różnicą bo wibrację były wciąż wyrazne,moja świadomość zdecydowanie nie znajdywała się w ciele fizycznym,nie potrafiłem się cały wydostać jednak przez jakieś 5,może 7 minut ruszałem rękoma,palcami dłoni oraz obiema nogami i widziałem je w postaci mgiełki,ledwo co ale widziałem i ustawiałem w różnych pozycjach i w różnych miejscach,obserwując ich ruch wywołany moja wolą a przez nie widziałem resztę swego pokoju,zarówno przez obie nogi,gdy wyciągałem je do góry jak i obie ręce,W trakcie tego poruszania kończynami,myślałem o tym iż najprawdopodobniej jestem właśnie w ciele,tak zwanym eterycznym i że ono nie oddziela się od fizycznego w całości(nie wliczając w to chwili śmierci ciała fizycznego),poza bardzo nielicznymi przypadkami dotyczącymi  ludzi potrafiących to właśnie robić wedle woli,Po przemyśleniu za i przeciw uznałem ze spróbuje,postanowiłem odseparować się,jednak okazało się iż jestem nierozerwalnie związany w okolicach trzech czakr znajdujących się na tułowiu,próbowałem przez jakiś czas różnych metod jednak bezowocnie po czym zamknąłem oczy i jeszcze raz podniosłem nogi do góry,usłyszałem,,długo na ciebie czekałem,, i ktoś zaczął wyszarpywać mnie z ciała silnymi zdecydowanymi ruchami.Poddałem się temu i uniosłem nad łóżkiem...

to tyle,głowy nie dam jeśli chodzi o rodzaj ciała... i jesli w jakiejs kwestii nie oddaje prawdy to tylko dlatego ze mam jeszcze zbyt mało doświadczenia,gwarantuję że nic nie koloruje  :)bo to nie mój cel.

Ważne dla mnie jest to ze pewne doświadczenie powtórzyłem już parę razy i na drodze prób i błędów ustaliłem pewne zależnosci,jak sądzę konieczne do pobytu w poza ale blisko rzeczywistości swiata fizycznego.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/314/

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
Odp: Kto wie może to Ciało Eteryczne...miejmy nadzieje...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2013, 08:03:52 am »
0
Fajne doświadczenie Alf. Super że wyszedłeś z  medytacji. Wyjście jest z kategorii wyjść popołudniowych.
To przymocowanie ciał do siebie czasem się zdarza a szczególnie na początku przygody z OBE tak samo jak problemy z ostrym widzeniem.
Fajnie że wypracowujesz własną technikę bo w kwestii OBE trzeba polegać jedynie na sobie i własnych próbach i błędach :)

Offline Agata

• **
  • Respect: +18
Odp: Kto wie może to Ciało Eteryczne...miejmy nadzieje...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 26, 2013, 10:56:28 am »
0
Piękne doświadczenie.
Cudnie, ze się tym dzielisz :D
shangri-la.com.pl

Share via facebook Share via twitter

xx
Być może reinkarnacja

Zaczęty przez studniarz

2 Odpowiedzi
254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 29, 2017, 05:18:41 pm
wysłana przez Mote
xx
Do dziś nie wiem co to bylo ...może Wy wiecie?

Zaczęty przez Alicjaaa

8 Odpowiedzi
1868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 05, 2013, 02:07:35 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Porozmawiam z kimś kto jest w temacie OOBE :)

Zaczęty przez Negai

6 Odpowiedzi
1861 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 25, 2013, 03:46:19 pm
wysłana przez Sofia
xx
Sny uczą - podświadomość wie lepiej

Zaczęty przez OneNight

10 Odpowiedzi
1896 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 25, 2015, 10:00:29 pm
wysłana przez Wiatr1000