Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: LD Pauli :)  (Przeczytany 760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paula8

• *
  • Respect: 0
LD Pauli :)
« dnia: Styczeń 08, 2014, 01:41:26 pm »
0
Zaczęło się od nieprzyjemnego snu o zębach. Stałam na jakimś boisku szkolnym i nagle poczułam, że bolą mnie zęby. Zaczęłam pluć krwią, przestraszyłam się i wyciągnęłam telefon by zadzwonić . Zobaczyłam godzine 20:15 . Pomyślałam, że jak to możliwe skoro jest tak jasno ? Spojrzałam drugi raz i zobaczyłam godzinę 331:68 ! Krzyknęłam "mam sen !! " :)): Ból zniknął a fala radości i podekscytowania była nie do ogarnięcia  :P. Starałam się szybko uspokoić by nie stracić świadomości ...  zajęło mi to trochę .Rozejrzałam się dookoła . Pełno ludzi w tym moi znajomi , wszyscy rozmawiają i są czymś zajęci tylko nie mężczyzna stojący za ogrodzeniem boiska. Patrzył na mnie więc podeszłam bliżej. Wyglądał na ok. 25 lat . Po chwili milczenia odezwał się
- Oglądam twój sen.
* I jak ?
- To musiało być niezbyt fajne ...
* Nieważne. Jestem świadoma że śnie !  :D
Zaczęłam znowu wpadać w zachwyt. Rozmawiałam z nim przez krótki czas,  wydawał się być sympatyczny. Miałam tyle pytań , że zapomniałam o tym co mnie w sumie najbardziej ciekawiło -"Dlaczego ogląda mój sen ? ::) ".
- Ja już pójdę ..
*Nie nie ! Zaczekaj. Będziesz moim przewodnikiem ? Proszęę
 Uśmiechnął się i po zastanowieniu  przytaknął. I znowu poczułam przypływ radości  :D Musiałam się co po chwile uspokajać. Szedł wzdłuż ogrodzenia by wejść furtką.
*Masz imię jakieś ? Jak mam do ciebie mówić ?
- Możesz mówić Logan
*Logan .. już gdzieś słyszałam
Opowiadał mi trochę o tych wszystkich ludziach na boisku. Powiedział , że nic ich nie łączy z moim znajomymi oprócz wyglądu.Podeszłam  do koleżanki, spytała:
+ A to kto ?
* Mój przewodnik ..
+ Aha .
* Wiesz , że ty jesteś w moim śnie ?
+ Tak ? Aha.
Rzeczywiście to było dziwne  :P Powiedziałam mu , że chce coś porobić a on powiedział , że lepiej jak najpierw dowiem sie paru rzeczy. I tu urywek bo nie pamiętam dlaczego siedziałam na ziemi .. Ale gdy spojrzałam na telefon wszystko zniknęło,uniosłam wzrok i  Logana też nie było. Znalazłam się  na chodniku . Czułam chłód i wiatr zupełnie jakby to był real.Powtórzyłam sobie w myśli " Pamiętaj że to ciągle jest sen ". Obok szła dziewczynka i śpiewała " to jest real , to już jest naprawdę " . Pomyślałam , że niemożliwe .. Zrobiłam test rzeczywistości , próbowałam włożyć dłoń w dłoń ale po prostu się nie dało : / No i nagle budzik ..

Mam świetny humor przez cały dzień  <jupi>

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/ld-pauli/690/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: LD Pauli :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2014, 02:55:25 pm »
0
Super Paulinko, gratuluje!!!  <taniec>
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik