Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Moje pierwsze pełnoprawne OOBE  (Przeczytany 3420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LukaszMatrix

• *
  • Respect: +3
Moje pierwsze pełnoprawne OOBE
« dnia: Listopad 21, 2013, 10:30:49 pm »
+1
Witam wszystkich !

Jest mi niezmiernie miło rozpocząć ten temat, ponieważ około 9 lat medytacji, i innych nauk w końcu się opłaciło, ponieważ doznałem swojego pierwszego pełnego OOBE mniej więcej tydzień temu.

Przejdźmy więc do meritum.

Postanowiłem, że spróbuje osiągnąć OOBE, miałem niezłą przerwę z tego typu doświadczeniami, ale pomyślałem, że wypróbuje swój sposób.

Przeczytałem wszystkie książki Bob'a Monroe, wypróbowałem "Symulator OOBE" oraz oglądałem różnego rodzaju lekcje na temat OOBE.

Niestety żadne z powyższych rzeczy nie przynosiło skutku.

13 listopada (środa) o około godziny 19:00 postanowiłem sobie zrobić krótką drzemkę i ułożyłem się tak jak zwykle do snu, ale postanowiłem zachować świadomość w momencie zasypiania.

Zasnąłem i znalazłem się na swoim podwórku i wszędzie był śnieg ku moim zdziwieniu, bo przecież jest Listopad (LD). Skoro to jest sen to myślę, że pójdę dalej, więc mówię sobie, że chce opuścić swoje ciało natychmiast.

Obudziłem się u siebie w łóżku z paraliżem sennym, i miałem wibrację.

Opiszę te wibracje bo to jest dość ważne. Czuć jak wszystkie kości i mięśnie pracują (uczucie porażenia prądem), u mnie występowało nawet strzelanie zębami (ruch żuchwą) postanowiłem, że nie będę z tym walczył i poddam się temu w 100 %.

Podczas wibracji doszło częściowo do wychodzenia z ciałem nie miałem tylko kontroli nad ciałem astralnym tylko oglądałem co się dzieje jak moje ciało astralne robiło sobie podróż po świecie. Na początku wyrywało mnie z mojego łóżka i wyleciałem przez okno leciałem tak około minute po czym trafiłem na las. Gałęzie przechodziły przeze mnie na wylot i czułem z czego są zbudowane każda poszczególna gałązka, uczucie nie do opisania czuć jedność z wszechświatem kąt widzenia powiększony kolory bardziej żywe, temperatura odczuwania jest ani zimno ani ciepło uczucie podobne jak w basenie pełnym ciepłej wody. Potem nagle steleportowało mnie nad jezioro gdzie widziałem jak ktoś płynie motorówką pomyślałem sobie, że jest tu strasznie pięknie, ale chętnie obejrzałbym coś czego żadne oko ludzkie nie widziało.

Znalazłem się w górach lodowych (wibracje dalej trwają nie mam pełnej kontroli) po czym znalazłem się pod tymi górami na ikrach i nad jakimś rodzaju stawem niebo było w kolorach tęczy a po mojej prawej stronie gdy się przenosiłem zauważyłem pewnego rodzaju budynek, wyglądał jakby był jakiś innej cywilizacji ponieważ był to Trójkąt równoramienny a na nim było koło, budynek był wielkości mniej więcej Pałacu kultury i nauki.

Poczułem, że wibrację opadają, więc chciałem za wszelką cenę znaleźć się w jakimś mieście i <puff> znalazłem się na jakimś dachu w tej chwili wibracje się kończyły i opadałem w pełnym spokoju na samochód osobowy stojący na parkingu. Nie pamiętam marki samochodu wiem, że był czarny a w środku były 3 kobiety na tylnym siedzeniu.

Po wejściu do samochodu postanowiłem sprawdzić czy to rzeczywiście OOBE. Nie byłem w polsce kobiety rozmawiały po angielsku na temat swojej pracy. Podleciałem do jednej z kobiet i chciałem zobaczyć co się stanie gdy umieszczę swoją rękę na jej klatce piersiowej.

Ręka przeszła na wylot, poczułem ciepło uczucie miękkości mięśni i bicie serca. Podleciałem do jej twarzy i powiedziałem telepatycznie "cześć" kobieta zaczęła krzyczeć ja w tym momencie się przestraszyłem i poczułem jak mnie ściąga z powrotem do ciała. Ostatnie jakie słowo usłyszałem to "Ghost !".

Obudziłem się w łóżku wypoczęty, jakbym zupełnie nie spał. Czuję się niesamowicie jakby był nieśmiertelny (sic!).

A więc do wszystko na jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiem i wiem tylko jedno, że to dopiero mój początek w odkrywaniu planu astralnego.

Pozdrawiam :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/596/
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2013, 10:45:29 pm wysłana przez LukaszMatrix »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Moje pierwsze pełnoprawne OOBE
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2013, 11:58:32 pm »
0
O rety ale fajowsko :) Heh, rozumiem twoją chęć dotknięcia klatki piersiowej kobiety ;) Wiesz, też podczas jakieś tam podróży kiedy latałam jakby w przeszłości w domu rodzinnym byłam ciekawa czy mama i siostra mnie w ogóle widzą i chciałam dotknąć mamę ale przez nią przeleciałam, a ona w tym momencie powiedziała do siostry: "ojej ale się zimno zrobiło" :D I wtedy zrozumiałam że jestem dla nich tylko duchem. W innych podróżach natomiast spotykam ludzi którzy normalnie mnie widzą, mogę z nimi rozmawiać i wiadomo robić różne inne rzeczy :)

W każdym razie fajnie, że się z nami dzielisz, czekam na dalsze podróże :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline LukaszMatrix

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 22, 2013, 04:44:52 pm »
0
Dzięki :)

Wiesz wolałem dotknąć w klatkę piersiową niż gdzie indziej xD

Druga kwestia to z OOBE wywalił mnie jej krzyk tak jak by mnie poczuła (zobaczyła).

Ja mam nadzieje na więcej podróży tylko jak na razie mój jedyny sposób na OOBE to wejście w OOBE przez LD. Macie może jakieś sugestie jak wywołać wibracje bez zasypiania świadomości ? Bo to jest troche lekki hardcore żeby zasnąć całkowicie a potem się śnie obudzić :P

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2013, 05:16:04 pm »
+1
http://forum.instytutnoble.pl/b23/potrzebuje-zaszufladkowania-mojego-doswiadczenia/585/

Ciekawe doświadczenie :) Poczytaj dyskusję w linku, który Ci podałem.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline LukaszMatrix

• *
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 26, 2013, 04:25:56 pm »
0
Ciekawa dyskusja ale nie wierze że LD i OOBE to samo bo w LD można ingerować w to co nas otacza a już w OOBE nie koniecznie.

Przed chwilą miałem OOBE i było dość extremalnie...

Więc tak miałem pewnego rodzaju dziwny sen że ludzkość opanowała kosmos i polecieliśmy na bliźniaczą ziemie tylko że tak było wszystko takie samo bo za jednym względem ludzie byli kanibalami ale potrafili odtwarzać swoje ciała po śmierci, niezły hardcore co ?

Uciekałem przed tymi kanibalami z paroma osobami i jedna z nich umarła i obryzgała mnie krwią więc wbiegłem do łazienki by zmyć krew z siebie ale potem mówie, zaraz coś tu nie gra... to jest sen... liczę do 2 i chce OOBE.

Tak jak ostatnio drgawki budzenie się w łóżku, ale tym razem wibracje trwały chwile około 5 sekund przeniosłem się do łazienki bo chciałem zobaczyć jak wyglądam w lustrze...

Dziwne... Widziałem swoje odbicie widziałem swoją posturę swój kształt ciała a tam gdzie powinny być oczy świeciło w kolorach tęczy tak jakbym miał świecące oczy. Potem czułem że OOBE słabie więc powiedziałem sobie że chce lecieć w góre i w góre aż nie zobaczę ziemii...

I tak było wylądowałem w kosmosie ale poczułem że jednak czuję kogoś obecność i co jest najdziwniejsze przeniosło mnie do jakiegoś sklepu typu delikatesy gdzie byli ludzie oraz ... Byt.

Byt podleciał do mnie i powiedział coś w stylu "Witam nową istoste inter-przestrzenną, nic nie mów :) widzę że jesteś nowy jestem dobry w sprawdzaniu poziomu ducha nosicieli" a ja tak zdębiałem patrzę się na niego (gostek bł niskiej postury, siatkówki miał czerwone o dziwo był w ubraniu) on dalej mówi "pokaże ci teraz jak ja to sprawdzam :) " wyciągnał dłoń i dotknął mnie w miejscu głowy i pokazał mi coś "widzisz w tym miejscu masz przepływy energii astralnej i więcej napięć elektrycznych tym bardziej zaawasowany tutaj jesteś, powiedz mi jak tu trafiłeś" potem patrzy dalej i mówi "zaraz zaraz coś tu nie gra... Ty żyjesz ?!" "Wracaj ! " i potym tekście wygląda na to że wróciłem do łóżka.

Czy ktoś mi może powiedzieć co to Kur** było ?

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 26, 2013, 04:42:48 pm »
+1
Ciekawa dyskusja ale nie wierze że LD i OOBE to samo bo w LD można ingerować w to co nas otacza a już w OOBE nie koniecznie.

Dzieje się tak tylko dlatego, że w to uwierzyłeś :)

Doświadczenie dość chaotyczne ale ciekawe. Szczerze mówiąc dla twojego ciała wyśnionego to normalka. Nasz świat i świat astralny to para gdzie ten pierwszy jest zwyczajny, ograniczony itp za to drugi jest niczym kraina czarów, w której znalazła się Alicja:)  Tam nie ma zwyczajności świata fizycznego. Tam normalne jest to co dzieje się zazwyczaj w śnie a każdy z nas wie jakie dziwne rzeczy tam zachodzą. Tam możesz WIELE (nie wszystko) ale także możesz ograniczyć się granicami świata fizycznego jeśli tylko w to uwierzysz.
Ten byt może być manifestacją twojej podświadomości jak w klasycznym śnie lub może być istotą, która nie posiada fizycznego ciała. Jak mawia Robert wyjaśni się to pewnie w następnych doświadczeniach nic tylko próbować :)

Offline LukaszMatrix

• *
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 26, 2013, 10:14:15 pm »
0
To samo mogę powiedzieć tobie że uwierzyłeś że OOBE i LD to to samo i tak naprawdę przeżywasz OOBE w LD. Dam przykład.

Jak jesteś w LD to wszystko ma normalne prawa fizyki etc. wszystko ma spójność ? Bo w LD jesteś pępkiem wszechświata jesteś niezniszczalny, jesteś Bogiem.

OOBE jesteś częścią wielowymiarowości i wszechświata.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 27, 2013, 11:37:16 am »
0
W moich Ldkach nie ma czegoś takiego o czym piszesz, prawa fizyki? Tym się charakteryzuje życie na jawie ale na pewno nie sny :D Obojętnie jakie by nie były to zwykle przeczą prawą fizyki. Dla przykładu to w swoich snach mogę oddychać pod wodą, latać, spadać z wysokości bezboleśnie a nawet mogę strzelić sobie w głowę, czy zostać rozkrojona na kawałki przez psychopatę i dalej żyję.
W dodatku zazwyczaj porozumiewam się telepatycznie w praktycznie każdym z moich snów :)

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 27, 2013, 11:48:59 am »
0
Łukasz nie ma praw fizyki w OBE. Tak jak mówi Sofia życie na jawie to są prawa fizyki. Ale odmienne świadomości to całkowita bajka. Oczywiście z perspektywy ciała fizycznego. Bo tak naprawdę nie jesteś tam bogiem... Zbyt pochopnie jest to stwierdzać, tam istnieją istoty znacznie potężniejsze od każdego z nas.

To, że tam potrafimy zmieniać rzeczywistość nie powinno nas tak zachwycać ponieważ to normalność tamtego świata. I także to, że nie potrafimy tam umrzeć w FIZYCZNY SPOSÓB nie powinno nam dawać takiej folgującej sobie pewności, że jesteśmy bezpieczni bo nieznane jest przestrzenią bez granic tam co chwilę może nas zaskoczyć coś nowego :)

Offline LukaszMatrix

• *
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2013, 08:32:56 pm »
0
Zabij mnie nigdy nie powiem że LD i OOBE to samo. Mylicie się :P Jak sobie tak wmówiliście to tak będzie. W LD wyobrażę sobie że wybucha atomówka wielkości całej galaktyki i co, wybucha w świecie astralnym atomówka czy w moim śnie ? chyba raczej w moim śnie a nie w astralu. Wy mówicie jak by człowiek który śni przenosi się nie świadomie do astralu, dla mnie to jest absurd. Jest mnóstwo różnic między snem a OOBE.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2013, 08:57:09 pm »
+2
Łukasz weź stwórz w LD wybuch atomówki a będziesz gość. Wyobraź sobie, że twój sen, obe odbywa się w zamkniętej bańce i masz problem rozwiązany.

Masz prawo snuć własne teorie :) Nikt Ci tego nie zabroni, tylko skąd ta agresja w tonie głosu?
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 17, 2013, 08:58:31 pm »
+2
Hmm szczerze mówiąc gratuluję Ci umiejętności, że potrafisz zainicjować takie zniszczenie i utrzymać sen... Nikt Cie nie ma zamiaru zmusić żebyś w to uwierzył. Z tym wmówieniem to może działać w każdą stronę.
Tak naprawdę OBE i LD to po prostu stworzenie 2 pojęć w 2 osobnych miejscach. Przez to całe zamieszanie...
Generalnie zauważyłem, że dla niektórych astral to jedna płaszczyzna wymiarowa TYLKO JEDNA tak jak nasz świat fizyczny(to jest bardzo sprzeczne... stawianie tych światów na tym samym miejscu). Moim zdaniem to poważne ograniczenie narzucone na samego siebie.

Offline LukaszMatrix

• *
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 17, 2013, 09:19:58 pm »
0
Myślę że się nie zrozumieliśmy. Nigdzie nie napisałem że Astral to jedna rzeczywistość jak świat fizyczny, jak napisałem to gdzie ? Druga kwestia jesteście jedynymi ludźmi którzy mówią że LD=OOBE. To w takim razie miałem OOBE przez parę lat tylko nie wiedziałem o tym ? Ciekawym jest że potrafię odróżnić OOBE od LD. I żadnej agresji nie ma złe wrażenie :D Po prostu jest tu spór ideologiczny :P

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 17, 2013, 09:28:37 pm »
0
No tak dałeś do zrozumienia, że świat astralny ciężko jest "zmienić" np poprzez wywołanie atomówki. Nie jestem zwolennikiem demokracji więc przewaga większości nie jest żadnym argumentem. Większość zawsze może się mylić. No najwidoczniej nie wiedziałeś z naszej perspektywy;p Ludzie często nie wiedzą co się z nimi dzieje.
Możliwe, że faktycznie potrafisz zauważyć tą różnice. Generalnie jesteś na wyższym poziomie skoro swobodnie możesz odpalić atomówkę. I nie ironizuję teraz... Naprawdę jestem pod wrażeniem jeśli rzeczywiście masz taką władzę nad snem. Sam np. telekinezy nie tak od razu opanowałem będąc w LD i inne rzeczy ponad fizyczność.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 17, 2013, 09:52:25 pm »
0
Proponuję odwiedzić naszych kolegów z obe4u.com, którzy mają takie same poglądy co my w kwestii OBE/LD/PROJEKCJI. Umiejętnie nazwali ten stan Fazą, my częściej używamy wyrażenia Śnienie. Jest to dokładnie to samo zjawisko.

Łukasz to czego doświadczałeś było śnieniem, kwestia jakiej jakości miałeś świadomość. Cała sztuka polega właśnie na tym aby nasz poziom świadomości był na najwyższym poziomie. Twoje doświadczenia są zgodne z tym co sobie wypracowałeś.

Share via facebook Share via twitter

xx
Moje pierwsze doświadczenie z OOBE ! :) ;) :)

Zaczęty przez Angelika

5 Odpowiedzi
2137 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 02, 2014, 11:59:38 am
wysłana przez Angelika
xx
Moje pierwsze dziwne miejsce

Zaczęty przez S.C OOBE

1 Odpowiedzi
1354 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Lipiec 16, 2013, 05:45:40 pm
wysłana przez zinka