Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: nagrane wyjście z ciała - 02.06.2013  (Przeczytany 2033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
nagrane wyjście z ciała - 02.06.2013
« dnia: Czerwiec 02, 2013, 08:33:15 pm »
+3
Eksperyment: Nagrane Wyjście z Ciała
Jednym z eksperymentów Instytutu Roberta Noble była próba sfilmowania wyjścia z ciała. Chcieliśmy zaobserwować pojawiające się w tym czasie efekty. Marzyliśmy o tym, aby dostrzec astralne ciało wydobywające się z ciała fizycznego niczym duch. Pomimo braku takiego efektu (prawdopodobnie zwykła kamera nie jest odpowiednim narzędziem, które potrafi zarejestrować oddzielanie się ciała astralnego od ciała fizycznego), nasze badanie zakończyło się bardzo pozytywnie. Już wcześniej, w 2008 roku Seth, obecnie członek Instytutu Roberta Noble zapisał na kamerze video zmiany, jakie zachodziły w ciele fizycznym w momencie oddzielania się od niego ciała astralnego.

Późniejsze próby, powtórzenia tego eksperymentu kończyły się z przyczyn technicznych i innych niestety niepowodzeniem. Mimo tych utrudnień, udało się jednak poprzedniej nocy, również Robertowi Noble nagrać kamerą widoczny moment, w którym to Robert wychodzi z ciała. Jest to jeżenie się (stroszenie) czoła, włosów. Efekt ten jest specyficzny i przypomina działanie elektryzowania się włosów, które są naładowane jonami dodatnimi i nie da się go pomylić z niczym innym. Bardzo dobrze to widać na przyśpieszonym filmie. Ten, który przedstawiam jest przyśpieszony 999% a więc 10x. To jest piękne, że tylko przy wyjściu jest coś takiego. Można nagrywać sobie całą noc jak się leży i śpi, ale nie uchwyci się tego w żadnej fazie snu, ponieważ to jest tylko w momencie wyjścia. Widać jak czoło się trochę podnosi, a później widać jak podnosi się bardziej.

Na filmie widzicie mnie i efekty jakie widoczne sa w ciale fizycznym podczas oddzielania sie ciala astralnego.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/77/
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
Odp: nagrane wyjście z ciała - 02.06.2013
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2013, 07:19:16 pm »
0
Nikt na forum nie odezwał się do tej pory ani jednym słowem na temat Twojego nagranego wyjścia.
To teraz tak, chociaż troszeczkę ode mnie:

Bardzo mi się podoba to nagranie. Widać, że naprawdę coś się dzieje.:)

Ktoś na YT napisał taką opinie:

35astroman:
Rewelacja! W końcu ktoś nagrał moment, w którym ciało astralne opuszcza fizyczne. Robert jesteś wielki!

Ja w swoich opiniach jestem bardziej powściągliwa, bo inaczej podejrzewano by mnie o stronniczość, hehe.
Cieszę się, że ludzie Cię doceniają, Robert ;D

Dalej tak rób, brawo!!! Do odważnych świat należy!!!  ;D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2013, 08:04:29 pm »
0
Cieszę się, że filmik się podoba, chociaż nie wszyscy zrozumieli jego przesłanie, dlatego postanowiłem trochę naświetlić jak ja to widzę. Materiał, który przedstawiłem rzeczywiście coś pokazuje, jest to moment w ktorym opuszczałem swoje ciało fizyczne. Nie chodzi o to, aby na filmie był duch, który pokiwa w stronę kamery i wypowie słowa "to ja Robert Noble, mam OBE", chociaż z pewnością byłoby to świetne. Być może gdybyśmy dysponowali lepszym sprzętem to dałoby coś takiego się zaobserwować. Być może w przyszłości, gdy ktoś zechce wesprzeć finansowo Instytut to będziemy mogli sobie na to pozwolić.

Zauważyliśmy, że w momencie opuszczania ciała, ciało fizyczne reaguje na to pewnym efektem. Nazwijmy to po prostu Stroszeniem się włosów. Ważne jest, że nie tylko u mnie występuje ten efekt oraz nie wystąpił on jednorazowo.

Tak naprawdę to film nie ma nikogo do niczego przekonywać. Uważam, że jest dobrą zachętą do tego, aby wziąć po prostu kamerę i nagrać swoje wyjście. Przypomnę tylko, że głównym narzędziem badawczym jaki wykorzystujemy w Instytucie Roberta Noble, jest nasza świadomość. Badania i Eksperymenty, które odbywają się w innych rzeczywistościach to dopiero wyzwanie.

Offline robercik101

• Robercik jestem, miło poznać :)
  • Respect: +29
    • Mój blog
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 08:07:17 pm »
0
Trzeba byłoby profesjonalnego sprzętu aby to udowodnić niedowiarkom ;)
The trick is to combine your waking rational abilities with the infinite possibilities of your dreams. Because, if you can do that, you can do anything.
Guy Forsyth - Waking Life
Ruch Oneironautyczny

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2013, 08:19:04 pm »
+1
Właśnie to nie jest priorytetem. Każdy sam sobie udowodni OBE w momencie, gdy uda mu się wyjść. Nawet jak będzie nagranie, które pokaże, że uchodzi coś z ciala to i tak nie będzie to dowodem. Dowodem jest tylko doświadczenie tego na sobie...

Vandraren

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:48:55 am »
0
Jeszcze przynajmniej kilka, kilkanaście razy trzebaby uchwycić ten moment stroszenia włosów, i wiedzieć w którym momencie się wyszło z ciała. Jedna próba to zawsze za mało, jak jeden mały łyk wody dla spragnionego człowieka.

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2013, 08:08:48 pm »
0
Spokojnie będą proby dalszego nagrywania. Moment wyjścia własnie wtedy występuje co ten efekt. Miałem kilka nagrań, ale zbyt słabo to było widoczne (zły kąt ustawienia kamery) efekt stroszenia występował. Raz był ciekawy efekt przy powrocie do ciała taki rodzaj drgawki. Zachęcam do wlasnych prób i nagrywania swoich wyjśc, zawsze będzie ciekawiej jak wiele osób będzie potwierdzało efekt u siebie, jakkolwiek by nie wyglądał. 

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 20, 2013, 09:36:35 pm »
+1
Ale właściwie po co udowadniać? Nagranie jest super, mnie przekonuje ale mnie przekonywać nie trzeba, znam uczucie wychodzenia w OOBE, ale ten który nie wierzy w to zjawisko, nie uwierzy choćbyś go uszczypnął w tyłek, jak RMonroe swoją znajomą. Powie że mu naczynko pękło i stąd uczucie szczypania ;)
To jest ciekawostka dla tych, których przekonywać nie ma potrzeby. A niedowiarki znajdą tysiące odpowiedzi, wiadomo.

Share via facebook Share via twitter

xx
Jaka jest szansa na wyjście z ciała przed snem?

Zaczęty przez artur8pl

6 Odpowiedzi
2365 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 17, 2015, 09:51:13 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Wyjście po dłuższej przerwie 15.09.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

3 Odpowiedzi
1164 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 19, 2013, 07:53:40 pm
wysłana przez Sofia
xx
Wyjście z RedEyem

Zaczęty przez seth

9 Odpowiedzi
2953 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 17, 2013, 09:15:22 pm
wysłana przez Robert Noble