Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Nic nie widze  (Przeczytany 1081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchacz

• *
  • Respect: +1
Nic nie widze
« dnia: Styczeń 08, 2014, 12:00:42 pm »
0
Witam. Jestem nowym forumowiczem. Obe inetresuje sie od okolo miesiaca, po trzech dniach treningu udalo mi sie wyjac reke, spie obok sciany to jak tylko poczulem ze cos sie dzieje zeby sprawdzic czy to jest to sprobowalem przelozyc reke przez sciane i sie udalo ale gdy sie ucieszylem automatycznie mnie cofnelo.. Pozniej juz mialem same nie udane proby az do dzisiaj. Nastawilem budzik na 5 rano i poszedlem spac, gdy budzik zadzwonil to wstalem poszedlem do lazienki przemyc twarz zimna woda zeby sie przebudzic potem poszedlem sie polozyc i czytalem rozne artykuly na forach oobe, po okolo 40 minutach zamknalem oczy ale usnalem.. snilo mi sie ze sie obudzilem ale z czapka na glowie, zdjalem czapke zaczalem ja ogladac i powiedzialem sobie w myslach kurde przeciez to mi sie sni w czapce nie zasypialem i zaczelo sie dziac. Poczulem jak powoli unosze sie do pozycji siedzacej, usiadlem na lozko ale nic nie widzialem zaczalem przecierac oczy ale to nic nie dawalo powiedzialem sobie ostrosc x 1000 ale nadal nic nie dawalo zaczalem krzyczec OSTROSC x1000 i nagle uslyszalem taki dziwny krzyk i w ulamku sekundy wciagnelo mnie do ciala, ale to na szczescie nie koniec po chwili znowu czuje jak sie unosze ale mnie szarpie za wszelka cene chce wyjsc wiec sie zapieram ale nie udolnie bo czuje jak mnie wciaga, no i wciagnelo i 3 raz czuje ak zaczynam sie unosic i i znowu sie szarpie coraz mocniej i mocniej czuje jak mnie wciaga i pomyslalem sobie ze jak mnie slyszy jakis opiekun to niech mi pomoze i nagle czuje jak mnie cos wrecz wyszarpalo z ciala i lece z ogromna predkoscia ale kurde nic nie widze przecieranie nic nie daje ale czulem sie cudownie taki lekki, ktos mnie trzymal i ciagnal. Chwile pozniej poczulem jak zwalniamy i stoje na jakims podlozu i nic nie slysze anie nic nie widze za wszelka cene probuje otworzyc oczy i udalo sie ale otwarlem je w ciele fizycznym... i sie obudzilem. Dodam ze spalem w opasce na oczy czy to mozliwe ze ona w jakiś sposob mnie blokowala? Prosze o pomoc zaawasowanych podroznikow i pozdrawiam.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/nic-nie-widze/688/

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Nic nie widze
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2014, 12:12:01 pm »
0
Puchacz po pierwsze chodzi o to by podczas śnienia starać się działać WOLĄ a nie mięśniami. Zazwyczaj pierwsze doświadczenia są sztywne i pełne blokad tylko dlatego, że chcemy operować ciałem śnionym tak samo jak ciałem fizycznym.
Jeśli nic nie widzisz i ciągle jeszcze jesteś w tym stanie nie przejmuj się ;) To jest jakby stan przejściowy. Zamiast spinać się itp. ja polecam Ci byś sobie wyobrażał np. że chodzisz po pokoju czy patrzysz na swe dłonie. Po chwili sen powinien się wyostrzyć i ustabilizować. Lecz jeśli dopiero zaczynasz nie przejmuj się tym, że szybko cofnie Cię do stanu poprzedniego.
Sprawdzanie czy się da otworzyć oczy fizyczne jest dobre ale w przypadku kiedy chcemy sprawdzić czy mamy paraliż odpowiedni. Bo jak już nie możemy ich otworzyć to śmiało można zacząć śnienie. Tylko tu już zaczyna się nasza wola-intencja-zamiar. Od teraz to są twoje mięśnie :D
Opaska w niczym Ci nie przeszkadza wręcz jest bardzo pomocna.

Powodzenia ;)
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Puchacz

• *
  • Respect: +1
Odp: Nic nie widze
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2014, 12:55:31 pm »
0
Dzięki za odp bede pamiętał żeby sie mniej spinac dzisiaj ibtak będę próbował znowu musze sie wkoncu nauczyc.. ale ten lot to naprawde niesamowita sprawa nigdy nie miałem takiego uczucia szkoda ze nic nie widzialem ciekawe co mijalismy.

Share via facebook Share via twitter

xx
Spróbować czy nie?

Zaczęty przez Negai

2 Odpowiedzi
642 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 25, 2015, 02:31:47 pm
wysłana przez Negai
xx
Mucho nie denerwuj mnie!

Zaczęty przez Negai

0 Odpowiedzi