Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Niefizyczne spotkanie z niefizyczną postacią  (Przeczytany 1896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline S.C OOBE

• *
  • Respect: +6
Niefizyczne spotkanie z niefizyczną postacią
« dnia: Sierpień 11, 2013, 11:01:19 am »
0
Zaraz po wyjściu wyszedłem na spacer, aby rozejrzeć za jakimiś zmianami, które raz na jakiś czas występóją. Nagle, jakby z nikąd pojawiła się jakaś kobieta na białym koniu.
- Wsiadaj.- powiedziała.

Długo się zastanawiałem czy wsiąść, a to pewnie przez to, że nie mogłem przestać patrzeć na nią. Miała długie czarne jak smoła włosy i fioletowe oczy, w których nic się nie odbijało. Wyglądała przez nie trochę dziwacznie. W końcu odważyłem się wsiąść na jej konia. Wyglądał równie dziwnie jak kobieta, gdyż był bielszy od kartki papieru, a jego grzywa była przeźroczysta i zachowywała się jak uspokojone fale morza.

Zaczęliśmy galopować przez miasto. Przed nami zaczął formować się most. Poruszaliśmy się coraz szybciej. Miasto zaczęło znikać. Zastępowała je przestrzeń kosmiczna. Most wygladał jakby był zrobiony z kryształów. Zbliżaliśmy się w zawrotnym tempie do planety podobnej do ziemi. Po krótkim czasie wylądowaliśmy na wzgórzu. Po jednej stronie znajdowało się jakieś miasto, nad którym zachodziło słońce, a po drugiej stronie był ocean. Przy brzegu rybacy wyciągali sieci z wody, w których były dziwne ryby.

Usiedliśmy na kocu. Wokół mnie kłębiły się pytania, ale postanowiłem zachowywać się tak jakby te zdarzenie było czymś normalnym.
- Jak masz na imię?- zapytałem.
- Michaellenna.
- Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim imieniem.
- Na mojej planecie jest barzo popularne.
- Mieszkasz tu?
- Tak, ale od czasu do czasu lecę na Ziemię na kilka dni.
- Po co.
- Sama nie wiem. Z ciekawości. Niedawno odkryliśmy waszą planetę. Wielkie odkrycie, gdyż udowodniło to, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.
- My też szukamy innego życia. Znaleziono kilka planet podpbnych do ziemi, ale nie wiadomo, czy żyją tam jakieś istoty.
- Jeżeli planeta jest niebiesko-znielona i jest na niej kilkanaście powyżej zera to na 100% coś na niej żyje. Odkryliście ich już tyle planet, a nadal szukacie życia poza Ziemią.
- A wy ile odkryliście?
- Tylko waszą. Na razie.
- Skąd znasz nasz język.
- W naszym gatunku jest ok. 5000 języków. Najlepiej przyswajalne są najczęściej używane. Widocznie polski jest jednym z tych języków.
- Wiedziałem, czułem, że w kosmosie żyją inni ludzie, a naukowcy zastanawiaja się jak wyglądaja obcy.
- Naukowcy na waszej planecie są czasami głupkami. U nas też, więc wnioskuję, że to normalne.

Dalszej romowy nie pamiętam zbyt dobże. Za dużo wątków. Pamiętam tyle, że kobieta mówiła dziwacznie, bo gdy kończyła zdanie równoczesnie zaczynała następne. Pamiętam końcówke mojego pobytu poza ciałem.

- Muszę uczesać Cerenę.- powiedziała podchodząc do konia.
- A ja co mam robić?
- Ty. Wracaj do domu.
Zawsze, gdy od kogos słyszałem te słowa wracałem do ciała w mgnieniu oka. Bardzo nie chciałem, żeby tak się stało.
- Nie, nie teraz. Mam wiele pytań.
- Jakich?
- Czy jeszcze tu wrócę? Czy to wszystko jest prawdziwe? Czy ty jesteś prawdziwa? Czy to wszystko ma sens?
- Nie jestem twoim wymysłem, mogę cię zapewnić. Jak spotkamy się w przyszłości to porozmawiamy na temat twoich i moich pytań.

Nie wiedziałem co mam dalej robić. Długo nie musiałem się zastanawiać, bo nastapił powrót do ciała.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/264/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Niefizyczne spotkanie z niefizyczną postacią
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2013, 11:57:23 am »
0
No to masz cel i motywację, spotkanie  Michaellenny i pogadanie z nią  :D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline S.C OOBE

• *
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2013, 02:14:19 pm »
0
Cel może i mam, ale ostatnio mam problemy ze snem i wyjścia mi nie wychodzą w ogóle.

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 11, 2013, 02:55:32 pm »
0
pewnie samo przyjdzie jak nie będziesz się tego spodziewał ;)

a  Michaellenna, to chyba odpowiednik naszej Michaliny :)

Potrafi przezwyciężyć największe życiowe trudności. Uwodzicielska, pełna majestatu i wdzięku. Jest skryta, trochę nieśmiała. Potrzebuje oparcia, by w pełni rozkwitnąć. Unika kontaktu ze światem, z tłumem, jest trochę dzika. Ma arystokratyczne maniery i nie lubi byle jakich rozrywek, zabaw, jarmarków.

no trochę się zgadza :)

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2013, 06:48:42 pm »
0
Fajne spotkanie!  :D Gratuluję ci!

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 11, 2013, 07:45:18 pm »
0
Super doświadczenie! Sama przyjemność z czytania :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline iconka

• a ja dołączę do grupy i tez przemknę obok orla…
  • Respect: +314
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 11, 2013, 08:47:43 pm »
0

Gratuluje opisu. :o

Na YouTube jest filmik Roberta, w którym opowiada, jak będąc w poza spotyka Amazonkę na białym koniu pędzącym przez jego osiedle. W mgnieniu oka dopada Robert Amazonkę i siedząc za nią na grzbiecie konia pędzi wraz z nią w przestrzeń kosmiczną, a po pewnym czasie ląduje na jakiejś obcej planecie.

Zastanawiają mnie te języki?  :o Przecież w OBE jest przede wszystkim komunikacja telepatyczna, czy nie?

Offline S.C OOBE

• *
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 11, 2013, 09:12:56 pm »
0
Ciekawa zbieżność. Czyżby uniwersalny motyw w poza? A te języki to też dla mnie dziwna sprawa.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2013, 12:50:34 pm wysłana przez S.C OOBE »

Share via facebook Share via twitter

xx
Spotkanie 20.08.2013 r.

Zaczęty przez S.C OOBE

2 Odpowiedzi
1210 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 29, 2013, 11:06:51 pm
wysłana przez Sofia
xx
Ciekawe spotkanie w POZA

Zaczęty przez Rafał N.

0 Odpowiedzi
975 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 21, 2014, 09:12:37 pm
wysłana przez Rafał N.
xx
Spotkanie Mistrza Sha

Zaczęty przez Robert Noble

6 Odpowiedzi
2474 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Marzec 06, 2014, 11:15:36 am
wysłana przez Robert Noble
xx
Spotkanie Wszechwiecznego Przyjaciela

Zaczęty przez Świetlisty

2 Odpowiedzi
1135 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 27, 2013, 12:53:07 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
spotkanie BOTA w astralu (przerażający strażnik)

Zaczęty przez piotras32

7 Odpowiedzi
1368 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 18, 2016, 10:29:15 am
wysłana przez Wiatr1000
Tags:

OOBE - Przewodnik