Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Niesympatyczny Pan podczas wychodzenia  (Przeczytany 1017 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Niesympatyczny Pan podczas wychodzenia
« dnia: Sierpień 19, 2013, 03:04:06 pm »
+2
No Hej :P
Ostatnio na czacie rozmawiałam z Zinką i Nianią o psychopatach, i przypomniał mi się jeden psychopata z moich OOBE xd
Uznałam że muszę o tym napisać, bo w sumie sama nie wiem co o tym myśleć.
Zawsze praktycznie, od samego początku w moich OOBE bywają nieprzyjemne istoty.
Jednak jedna istotka (której ident pamiętam i zawsze skapnę się że to ona) wyjątkowo mnie irytuje.

Zaczęło się od pewnego mniej świadomego wyjścia.
Wyszłam i jakiś gościu zaczął mi grozić. Że mnie zabije, pobije i nie wiadomo co jeszcze.
Jako iż było to mniej świadome wyjście to sie nim nie przejęłam. Zapamiętałam jego ident.

Kilka dni później miałam dość niefajny sen, gdzie spr. godzinę, wyszło że to musi być sen bo to była chyba 6:66, a gdy spojrzałam się na moją siostrę mówiąc ,,to jest sen" ona nagle się wkurzyła. Szybko wyszłam z ciała, gdy to zrobiłam nadal byłam w tym pokoju co w śnie. Problem w tym że zamiast obecności mojej siostry był tam ten facet. Już od samego początku zaczęły się groźby. Miałam świetne dostrojenie więc uznałam że go oleje i wyskoczę przez okno. Szybko weszłam na biurko, a on chwycił mnie za kostkę i zaczął do siebie przyciągać. Nie chciał bym wyleciała. Zaczęłam z nim się siłować, niestety był znacznie silniejszy. Po chwili uznałam że wrócę bo i tak z nim nie wygram.

A ostatnio miałam serie OOBE. Wychodzę pierwszy raz tylko tułowiem. Usłyszałam przy sobie ciepły, kobiecy głos ,,nie wychodź teraz". Uznałam że to może opiekun/opiekunka więc wróciłam. Po chwili jednak znowu wyszłam ale nie do końca, bo usłyszałam znowu tego grożącego gościa. Nie chciałam się z nim użerać więc wróciłam. Po chwili znowu wyszłam, tym razem po całości. Ten gościu się wściekł, znowu groźby, szarpał się ze mną, gdy jeszcze się nie dostroiłam (nic nie widziałam). Miałam wrażenie że przez to nie mogę się dostroić, bo walczyłam z nim kilka sekund ale nic nie widziałam. Postanowiłam że wrócę. Wyszłam kolejny raz, znowu dobrze znany niesympatyczny Pan. Wkurzyłam się, użyłam ,,energii miłości" i jego głośne groźby zaczęły cichnąć aż w końcu zniknęły wraz z jego osobą.

Jednak po kilku dniach w kolejnym OOBE znowu się pojawił.

Moje pytanie brzmi: O co chodzi z tym facetem? Irytuje mnie. Myślałam, może to jakaś ,,gorsza część mnie" problem w tym że jego groźby są okrutne, i zupełnie nie moje, ja nie grożę ludziom, nie walczę z nimi z byle powodu, więc nie wydaje mi się by to była jakaś część mnie.
Na dodatek zawsze gdy z tym gościem się szarpie, to znacznie spada mi faza, aż w końcu zmuszona jestem wrócić.

Macie coś podobnego? Wiecie jak można pozbyć się tego kolesia raz na zawsze?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/niesympatyczny-pan-podczas-wychodzenia/298/

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
Odp: Niesympatyczny Pan podczas wychodzenia
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 19, 2013, 09:06:22 pm »
+2
Negai Twój strach zasila tylko jego agresję. Musisz stawić mu czoła ale w żadnym wypadku nie możesz robić tego poprzez walkę. Jedyna możliwość to rozmowa i energia miłości. Nie zdziwił bym się gdybyś poprzez dialog z nim dowiedziała się całkiem interesujących rzeczy.

Takie postaci w poza to często przejaw nas samych i sądzę ze to jakiś twój aspekt. Jeżeli ich nie potrafisz wchłaniać to po prostu mocno go przytul :).

Łatwo nie będzie ale myślę że jak przyjmiesz trochę kuksańców w poza to nic Ci się nie stanie:/

Share via facebook Share via twitter

xx
Pan Nietoperz

Zaczęty przez Negai

9 Odpowiedzi
1344 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 12, 2015, 08:44:33 am
wysłana przez Negai
xx
Odzyskanie i Pan Światła

Zaczęty przez seth

12 Odpowiedzi