Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: olga  (Przeczytany 851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bajosz

• *
  • Respect: 0
olga
« dnia: Luty 22, 2014, 10:31:19 pm »
0
hejka wszystkim,jestem tu nowy mam tak wiele pytan do was.Nie chcem przynudzac ale mam problemy-7 miesiecy temu odeszla moja ukochana zona(OLGA)zmagala sie z choroba nowotworowa najgorsza jaka moze byc czyli miesak gladkokomorkowy.Mamy trojke dzieci 20,19 lat i 14 miesiecy naszego oseska Artura ktorego urodzila podczas tej choroby,do tej pory nie moge sobie radzic z emocjami-wiec pytanie czy OOBE da mozliwosc spotkac sie z moja ukochana?Pospacerowania na plarzy itp.Mam duzo w sobie LUSZU tylko moze nie dokonca tego wartoscowego.Wiem ze sa w tym ogrodzie ludzie ktorzy pomagaja bo przecierz nie jestesmy bezludnymi wyspami,Pare miesiecy temu doswiadczylem cos co wiekszosc doswiadzca czyli tego paralizu ciala,wszysko slyszysz dookola a twoje cialo protestuje w strach itp.prosze o jakies watki moze sam Robert?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/olga/775/

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
Odp: olga
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 23, 2014, 03:07:54 pm »
+1
Witaj bajosz,

Przykre, że los doświadcza Cię utratą bliskiej osoby. Jedyne co mogę Ci polecić to spróbować świadomie skontaktować się z żoną. W OBE, LD jest to możliwe do wykonania i takie spotkanie może być bardzo oczyszczającym doświadczeniem. Piszesz, że doświadczyłeś już paraliżu, a to oznacza, że byłeś o krok od bezpośredniego wyjścia z ciała. Mając silne pragnienie, osiągnięcie przez Ciebie celu jest tylko kwestią czasu, więc się nie zniechęcaj. Proponuję Ci skupić się na samych snach oraz na technikach przerywanego snu.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: olga
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2014, 06:18:18 pm »
0
Witaj Bajosz!
Jasne, że to jest możliwe!
Ja często tak robię, że proszę o spotkanie przed snem z ukochanymi zmarłymi osobami i wiele razy już do takich spotkań doszło podczas mojego śnienia. Takie spotkania bardzo podładowują bo dużo miłości można sobie nawzajem przekazać i ma się tą pewność, że te osoby, które odeszły dobrze się mają i już nie cierpią :)
Można też spotkać takie, które utknęły i trzeba im pomóc, czyli skierować ich do światła :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik