Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: OOBE czy świadomy sen?  (Przeczytany 1625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lumina

• *
  • Respect: +5
OOBE czy świadomy sen?
« dnia: Listopad 24, 2013, 04:04:26 pm »
+2
To co ostatnio mi się przytrafiło było niejako powodem dla którego tutaj się znalazłam. Jak wcześniej pisałam, nigdy nie praktykowałam wyjścia z ciała, nie stosowałam żadnych techik. Dużo czytam na temat OOBE, słucham audycji,  czytam wypowiedzi osób które już mają pierwsze doświadczenia za sobą. Pomyślałam, że to jeszcze nie jest czas dla mnie aby ćwiczyć wychodzenie z ciała, jednak zdarzyło się przedwczoraj coś, co spowodowało że chce wiedzieć więcej na ten temat.

Przedwczoraj jak zawsze późno położyłam się spać, wiem  że była  1 w nocy ;).  Z tego co się dowiedziałam, wibracje poprzedzają wyjście z ciała. No właśnie,........te wibracje. Tudno wyobrazić sobie coś czego sie nie zna i nie przeżyło. Zupełnie niespodziewanie doznałam tego uczucia. Leżałam na lewym boku, czułam jak całe moje ciało drży, trzęsie się. Nie myślałam wtedy o niczym tykotak trwałam w tym stanie. Jestem pewna że to były właśnie wibracje, aczkolwiek towarzyszyło temu coś jeszcze dziwnego, kolejna rzecz której nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Podczas wibracji czułam od wewnątrz swoje ciało, bardzo intensywnie słyszałam bicie swojego serca, tak jak kobieta w ciąży podczas badania słyszy bicie serca swojego dziecka :). Miałam wrażenie że wibracje trwają bardzo długo. Nie przestraszyłam się . Moja świadomość powiedziała mi : "nie przerywaj tego, zobacz co będzie dalej". Próbowałam unieść rękę do góry, niestety zupełnie nie mogłam się ruszyć a wibracje dalej trwały. W pewnym momencie wstałam ciałem astralnym, jednak byłam jakby odwrócona na drugi bok. Pomyślałam w tym momencie "nie, nie chcę teraz patrzeć na swoje ciało".

Wyszłam z pokoju. Właściwie nie szłam tylko tak jakbym płynęła w powietrzu. Znalazłam się w pokoju gdzie spali moi rodzice. Bardzo przeszkadzala mi ciemność, więc postanowiłam pozapalać światła ale włączniki nie działały. Chyba coś mówiłam ale nikt mnie nie słyszał. Powrót do swojego pokoju. Pomyślałam że jak teraz wejdę to chcę się znaleźć  w innym lepszym miejscu ;). Niestety, to dalej był ten sam ciemny pokój. Pomyślałam że wyjdę sobie przez okno, podleciałam ale nie mogłam wyjść, czułam jak uderzam o bardzo zimne okno, były w nich żaluzje które miałam 12 lat temu. W pewnym momencie usłyszałam wołanie moich rodziców, wiem tylko że mówili do mnie że w całym mieście wyłączoo transformatory i nie ma prądu. Dalej coś do mnie mówili ale ja kompletnie ich nie rozumiałam. Wyciągali do mnie ręce, pojawiła się jeszcze jakaś obca ręka, powiedziałam: "nie, nie chcę żeby tak było, nie podoba mi się to" >:D.  Nagle zrobiło się jasno, byłam dalej w tym samym pokoju rodziców. Na środku stała przepiękna sofa w fioletowo-złotym obiciu. Na sofie siedziała moja mama elegancko ubrana, miała cudowny jakby rubinowo-purpurowy kolor włosów jakiego nigdy w życiu nie widziałam. W pewnej chwili odwróciłam się i zobaczyłam swoje odbicie w starym telewizorze. Spojrzałam na siebie, miałam na sobie strój chirliderki. W tymże momencie wypowiedzialam te słowa "raz, dwa, trzy, dziwny sen kończysz ty" wskazując na siebie palcem.

Tak, obudziłam się. Leżałam dokładnie w tej samej pozycji jak podczas wibracji. NIe czułam się zmęczona ani przestraszona. Było mi trochę smutno. Może podświadomie czułam rozczarowanie,  że to nie było to czego oczekiwałam. Zapaliłam światło, na zegarku była 1:20. Wydawało mi się że to wszystko trwało nieskończenie długo. Niemniej cieszyłam się że doświadczyłam czegoś ciekawego. Niestety stan mojej obecnej wiedzy nie pozwala mi stwierdzić czy to było naprawdę OOBE,  wydaje mi się że raczej świadomy sen.

Proszę, napiszcie co sądzicie o moim doświadczeniu, może ktoś miał podobne odczucia? Pozdrawiam

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/610/

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: OOBE czy świadomy sen?
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2013, 04:26:10 pm »
+1
Kurczę super wyjście :) i jakie spokojne, wyczułam niesamowity spokój w tym co przeżywałaś :) Zazdroszczę...
Czytaj a wiedzę uzupełnisz i zdobędziesz pewność tego co się wydarzyło.
A na resztę się nie wypowiadam bo za cienka w uszach jestem jeszcze ;D
Zostawiam to bardziej doświadczonym ode mnie.
Pozdrawiam i życzę kolejnych super wyjść :D

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2013, 04:35:40 pm »
+1
Rzeczywiście spokojne i opanowane to wyjście, bez żadnych ekscytacji które wywalają człowieka spowrotem do ciała. Z takim spokojem możesz wiele doświadczyć  <ok>
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +469
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 24, 2013, 04:46:09 pm »
+1
To prawda, wyjątkowe w Twoim opisie Lumina jest nie tyle samo doświadczenie, które jest można powiedzieć typowe dla śnienia, co Twoja reakcja na pojawienie się wibracji i możliwości wyjścia. Być może Twoja świadomość była w nieco odmiennym stanie niż jest w rzeczywistości fizycznej.

Każde kolejne doświadczenie będzie przybliżało Cię do odpowiedzi na pytanie czym to faktycznie było. Ze swojej strony powiem tylko, że świadomy sen, oobe, projekcja to wszystko jedno i to samo, a najlepszym określeniem jest po prostu Śnienie ;)

Polecam Ci odwiedzić wątek: Róznica pomiędzy LD, a OOBE

Widać masz ogromny potencjał, myślę, że nie znalazłaś się przypadkowo na tym forum...
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 24, 2013, 04:56:30 pm »
0
Wiesz  Lumina, dużo osób uważa, że świadomy sen i oobe to jedno i to samo. Według mnie różnica jest tylko w stopniu dostrojenia. A co do twojego wyjścia poza ciało to faktycznie piękne jest to, że po pierwsze nie bałaś się a po drugie wyrażałaś swoje potrzeby i pragnienia w trakcie akcji - starałaś się przejąć kontrolę. To dobrze rokuje. Będziesz mogła naprawdę wiele zdziałać z takim podejściem. Jak sobie jeszcze obmyślisz cele podróży to czeka na Ciebie wiele przygód :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Lumina

• *
  • Respect: +5
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 24, 2013, 05:12:33 pm »
+1
Właśnie tego słowa mi brakowało - dostrojenie!!!, Gdy się obudziłam, pomyślałam o dostrojeniu, już o tym czytałam, może stąd też moja projekcja w ciemności, która z resztą mi przeszkadzała. Być może moja niewielka ale jednak jakaś wiedza na temat OOBE spowodowała że nie czułam strachu chociażby podczas wibracjim bo wiedziałam co się za mną dzieje.

Share via facebook Share via twitter

xx
sen czy oobe?

Zaczęty przez NianiaOgg

14 Odpowiedzi
4083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 18, 2013, 01:35:09 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Patenty na świadomy sen

Zaczęty przez zinka

0 Odpowiedzi