Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Pociąg seksulany w POZA  (Przeczytany 2227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał N.

• **
  • Respect: +47
Pociąg seksulany w POZA
« dnia: Listopad 08, 2014, 11:09:11 pm »
+1

Początkowo chciałem opisać wam pewne sytuacje w POZA, w których niwelowany jest pociąg seksualny. Myślę jednak, że każdy z was w końcu poradzi sobie z tym problemem, pomoc również jest tu istotna. Mówię o pomocy od JA-TAM. Zresztą mogę wam przybliżyć na czym taka pomoc miała by polegać.
Są to tylko wybrane fragmenty z niektórych wyjść poza ciało fizyczne:
06/02/2008
(...)Najpierw chciałem by prowadziła mnie wyższa świadomość, jednak nie czułem tego tak mocno, przeważyła myśl o seksie. Była wszechogarniająca. Znalazłem się w pokoju, weszła ładna brunetka, położyła się obok mnie. Ściągnąłem jej spódnice odsłaniając bardzo seksowne kształty. Zacząłem z nią uprawiać seks. Po chwili jednak pojawiły się wątpliwości, przypatrzyłem się jej pośladkom - był owłosione! Od razu uczucie pociągu seksualnego odpłynęło.(...)
28/11/2011
(...)to był budynek, coś w rodzaju szpitala. Stało biurko za którym siedziała bardzo ładna blondynka. Poczułem silny przejaw podniecenia seksualnego, które mną zawładnęło. Rzuciłem się w jej stronę, zdarłem z niej ubranie ( postać była przestraszona i opierała się) i zacząłem penetrować. Nagle poczułem, że jest coś nie tak, spojrzałem w dół. Postać zmieniła się w transwestytę! Uczucie odleciało i mogłem zająć się czymś WAŻNIEJSZYM(...)
17/05/2014
(...) skoki przez budynki, w pewnej chwili zobaczyłem kobietę. Była w jednym z budynków, pracowała jako fryzjerka lub kosmetyczka. Zobaczyła mnie. Poczułem jakąś więź. Zbliżyłem się do niej, nagle poczułem silny popęd seksualny.
Postać: Nie rób tego, to wszystko zepsuje.
Przekazała mi tak silną energię spokoju, że instynkt seksualny odleciał zapomniany.(...)
Takich przykładów jest wiele. Przejaw popędu seksualnego pojawiał się w moich wyjściach niezależnie od zaspokojenia go w Iluzji Czasoprzestrzeni, w rzeczywistości fizycznej. Mimo, że moje wyjścia, podróże nabrały trochę innego wymiaru to ten przejaw instynktu samozachowawczego nadal jest, rzadziej ale jednak. Choć jest poprawa, mniej dochodzi do zbliżeń, coraz szybciej albo nadchodzi opamiętanie, albo deska ratunku, pomoc z JA-TAM.

Pozdrawiam serdecznie

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/981/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Pociąg seksulany w POZA
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2014, 03:43:02 am »
0
Parę razy z powodu zniesmaczenia sytuacją seksualną, wywalało mnie do reala, w którym, odzyskując świadomość, dalej czułam niesmak z przeżytej sytuacji.

Chociaż w niektórych przypadkach było całkiem przyjemnie ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
  • Respect: +467
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 16, 2014, 10:14:14 pm »
0
Pociąg sexualny poza ciałem rzeczywiście bywa kłopotliwy. Zwłaszcza na początku można się zdziwić, gdy silny popęd rządzi nami bez pytania o zgodę. Oczywiście istnieje ryzyko, że zbyt wielkie podniecenie wybudzi nas fizycznie, ale jest też szansa na przeżycie kosmicznego orgazmu. Tak czy inaczej z biegiem czasu człowiek zdaje sobie sprawę, że są inne cele, które warto realizować poza ciałem. Ryzykowanie utratą fazy z powodu seksu staje się argumentem, przekonującym by jednak nie ulegać pokusom.
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2014, 12:09:00 am »
0
Zastanawiając się nad tym jak to określiłeś Robercie, kosmicznym orgazmem, postanowiłem sprawdzić czy coś w tym rodzaju istnieje. A więc przy ostatnim przejawie instynktu seksualnego Poza Ciałem, zacząłem uprawiać seks z pewną istotą o kobiecym wyglądzie. Po dość długiej ekspresji niefizycznych ciał doszedłem do wniosku, że mimo wielkiego podniecenia, pragnienia i zwierzęcej emocji nie mogę osiągnąć żadnego orgazmu! Jest to związane stricte z fizycznym ciałem, pewne procesy w naszych narządach płciowych odpowiadające za naturalną kolej rzeczy, cel którym jest orgazm ludzki nie potrafią zajść, zaistnieć w niefizycznym ciele! :)  Teraz po tym "eksperymencie" tym bardziej szkoda mi czasu na takie rzeczy w POZA.  P.s. żebyście nie pomyśleli, że nie wolałem robić niczego innego, eksperyment przeprowadziłem w trakcie drugiego wyjścia, gdzie pierwsze postanowiłem poświęcić jakże szczytnym celom poznania i nauki ;) O:-)

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2014, 08:55:48 am »
0
Rafale eksperyment jest wiarygodny wówczas gdy będzie wystarczająca ilość prób. Zapewniam Cię, że idzie doznać niefizycznym ciałem kosmicznego orgazmu, który zapewnia jednocześnie orgazm ciała fizycznego. 
Badanie seksualności poza ciałem dla niektórych też by pewnie wydawało się szczytnym celem.

Offline Rafał N.

• **
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2014, 10:05:19 am »
0
Przyznam, że nigdy tak długo nie uprawiałem seksu w POZA jak podczas ostatniej próby, stąd moje przypuszczenia. Ale jeśli Ty Robercie mówisz, że można to WIEM, że doświadczyłeś! :) Ja  badania seksu niefizycznego odpuszczam. No, może jeszcze chce zobaczyć ten stos owładniętych istot, które próbują doświadczyć za wszelką cenę szczytowania. Ale to kiedyś.   ^-^   ;)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2014, 05:05:23 pm »
0
Żeby już nikt z niedoświadczających nie miał wątpliwości w tym temacie dodam za Robertem, że jak najbardziej można ... nie ma co eksperymentować  8) <sun>
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2014, 06:39:05 pm »
0
Skoro można, to tym bardziej trza eksperymentować, nie ma co czekać, samemu trza doświadczyć a nie opierać się na czyimś zdaniu, nie ma to jak własne doświadczenie i przeżycie   ;D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2014, 07:02:43 pm »
0
Kwestia jest tego, że doznanie orgazmu poza ciałem bywa wręcz szczęśliwym trafem. I chociaż jest to niezwykłe przeżycie to jednak warto myśleć nad innymi zadaniami. Oczywiście każdy ma swoje cele i jeśli uważa, że to powinien być priorytet to jego sprawa. Ja raczej nie ryzykuję utratą fazy, a gdy już to robię to znaczy, że mam słabą świadomość...

Share via facebook Share via twitter

xx
ETAPY badania POZA

Zaczęty przez Rafał N.

3 Odpowiedzi
1576 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Maj 24, 2015, 09:40:51 am
wysłana przez Negai
xx
Ciekawe spotkanie w POZA

Zaczęty przez Rafał N.

0 Odpowiedzi