Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Prekognicja  (Przeczytany 1398 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Prekognicja
« dnia: Czerwiec 17, 2014, 05:53:51 am »
+1
Witajcie Kochani :)

Założyłam taki temat,  bo jakoś nie przypominam sobie aby obił mi sie on o czy na forum ::)

Prekognicja- dar przewidywania niedalekiej przyszłości.

Od wielu lat mam właśnie coś takiego, że w mojej głowie pojawiają się obrazy osób, miejsc bądź zdarzeń. 
Wcześniej jakoś zbytnio nie zaprzątałam sobie tym głowy. Do czasu, jak weszłam na ścieżkę rozwoju ;)

Zaczęłam się temu przyglądać i to jest bardzo niesamowite uczucie, jak to się dzieję.
Robię cokolwiek i nagle pojawia się scena, jestem jej obserwatorem. Trwa to najwyżej kilka sekund i  spowrotem jestem tam gdzie byłam i robię to co robiłam, a po upływie jakiegoś czasu, powiedzmy: godzina, dzień, najwyżej tydzień, wszystko się dzieje w realu.

Jeśli chodzi o osoby z moich "wizji" najczęściej pojawiają się po paru minutach lub godzinach. Z miejscami// zdarzeniami, wiadomo, jest trochę rozłożone w czasie ;)

Teraz pojawiło mi się jeszcze coś takiego, że co niektóre osoby potrafię rozpoznać, jakby energetycznie. Moje ciało je rozpoznaje i daje mi znać zanim ich jeszcze ujżę oczami :)
Fantastyczne uczucie :D

Czy ktoś z Was miewa może coś takiego? 

Było by mi niezmiernie miło, poczytać Wasze doświadczenia w tym temacie. Może ktoś z Was wie i chciałby się ze mną podzielić wiedzą, jak rozwijać dalej ten dar?

Zapraszam do wypowiedzi :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/prekognicja/893/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 05:57:04 am wysłana przez Aleksandra »

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Prekognicja
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2014, 07:58:02 am »
0
Ja sam doświadczam silne przeczucia czy coś się stanie czy nie. Np. czy planowany wyjazd się powiedzie itp itd. Czasami jak już czuję, że nie dojdzie do czegoś to próbuję w głowie temu zaprzeczyć itp. ale i tak spotkam się z zawodem :D Podobne uczucie jest przy śnieniu. Czuję, że nadchodzi.
Ale z 2 strony to może być tylko świadomość intencji a nie żadne przewidywanie przyszłości. Wtedy kiedy się coś powodzi możliwe, że udało mi się prawidłowo zamierzyć i ciało energetyczne odczuwa to ;) Ciężkie do zweryfikowania. 
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2014, 10:24:13 am »
+1
Tak jak stara jest historia człowieka na ziemi, tak stare są doświadczenia przewidywania przyszłości przez ludzką świadomość.
Z własnego doświadczenia, jak i z doświadczenia moich najbliższych mogę powiedzieć, że jest to zjawisko jak najbardziej realne i rzeczywiste, towarzyszące każdej ludzkiej istocie w okresie jej ziemskich wędrówek. Przewidywanie zdarzeń, sytuacji, mających co dopiero wystąpić emocji lub uczuć jest zjawiskiem niezwykle fascynującym dla ludzkiej świadomości, niemniej jednak, na płaszczyźnie energetycznej jest zjawiskiem powszechnie występującym i zupełnie naturalnym. Dla mnie osobiście zjawisko przewidywania przyszłości przez ludzką świadomość jest jakby "przeciekiem" informacji z wyższych poziomów energetycznych do niższych o zdarzeniach, które w świecie energetycznym są już ukształtowane i niebawem będą miały możliwość materializacji.
Na temat "przewidywania przyszłości" należy spojrzeć z nieco innej perspektywy.
Ziemska świadoma jaźń w normalnych warunkach ma zdolność postrzegania i rejestrowania zdarzeń w chwili TU i Teraz. Natomiast z punktu świadomości duszy ograniczenie w czasie nie istnieje. Obrazowo, gdybyśmy narysowali upływający czas jako linię, to zaznaczony na tej linii punkt wyznaczałby naszą ziemską świadomość/jaźń, natomiast świadomość duszy byłaby w takim przypadku owa linią.
Temat jest bardzo szeroki i warty choćby chwilowego zatrzymania i zastanowienia.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 17, 2014, 10:33:32 am wysłana przez Świetlisty »
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 17, 2014, 12:45:52 pm »
0
To co opisałeś Świetlisty można fajnie zrozumieć na zasadzie świetlistych ciał przedstawionych przez Naguala Carlosa ;) 
My jako istota świetlista jesteśmy całością, a to co nas definiuje w TU i TERAZ to tylko i wyłącznie pozycja punktu scalającego. Życie jest taką linią po której mknie nasz punkt scalający.
Ale dobrze wiemy, że natura punktu scalającego jest taka, że można go poruszyć intencją i wejść w przyszłość oraz przeszłość lub obrać całkowicie inne kierunki. Choć w mojej opinii zmiana toru niby z woli czarownika i tak jest już z góry przesądzona przez ducha. 

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 17, 2014, 04:01:47 pm »
0
Linek, nie czytałem nigdy o świetlistych ciałach przedstawionych przez Naguala Carlosa, ale z tego co napisałeś, to zgadzam się z Twoją wypowiedzią.
Świetlisty punkt, jak go nazwałeś, jest naszą świadomą, fizyczną jaźnią ( przemieszczającą się po linii życia ), natomiast nasza prawdziwa natura - świetlista istota - obejmuje znacznie większy obszar, w którym w pewnych warunkach jesteśmy w stanie przemieszczać naszą fizyczną świadomość/jaźń, w fizycznym czasie jak i przestrzeni zarówno fizycznej, jak i energetycznej, niezależnej od czasu.
Mało tego, na wyższych poziomach energetycznych nie jesteśmy nawet ograniczeni przez naszą świetlistą istotę, którą ja nazywam duszą.

Share via facebook Share via twitter
Tags:

Users found this pages searching for:

forum prekognicja prekog
OOBE - Przewodnik