Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Przekaz od mojego Wyższego Ja i moja interpretacja  (Przeczytany 1510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jasio

• *
  • Respect: +6
Przekaz od mojego Wyższego Ja i moja interpretacja
« dnia: Listopad 05, 2013, 02:24:16 am »
0
Witam. Dzisiaj miało miejsce ciekawe zdarzenie. Szukając jakiś dokumentów, wyleciały mi paseczki z 15 symbolami uniwersalnego języka komunikacji z naszymi wyższymi poziomami, które podawał Bashar na jednej z sesji channelingowych. 4 paseczki z 15 upadło obrazkiem do góry. Odczytałem je wg kolejności:

1. REALIZE
2. MANIFEST
3. TRANSFORM
4. CONNECT

Jak zobaczycie jak te symbole wyglądają to będziecie mogli zobaczyć skąd moja interpretacja. Interpretuje ten przekaz tak:

Zdaj sobie sprawę, że ma miejsce manifestacja transformacji. Podświadomość, świadomość, Wyższe Ja - wcześniej nie połączone ze sobą, transformują się do połączonych w jednym punkcie świadomości. Poniżej, w załączniku przedstawiam wzory tych symboli. Nie interpretuję tych symboli dosłownie, tak jak zrobiłoby dziecko - czyli moja Podświadomość. Wychodzę z założenia, że Wyższe Ja komunikuje się ze mną bezpośrednio, a to ja z poziomu świadomości 3D mogę się komunikować z Wyższym Ja poprzez Podświadomość.

Albo: Przyjęcie do wiadomości, że istnieją dwa równoległe światy w przestrzeni dualnej (materialny - fizyczny i niematerialny - niefizyczny), zamanifestuje transformację Podświadomości, świadomości i Wyższego Ja połączonych w jednym punkcie.

Albo: Realizuj manifestacje poprzez transformację połączenia trzech części Jaźni w tu i teraz.

Możliwe też, że wszystkie interpretacje są prawidłowe. Może macie swoje? Tak czy siak moja konkluzja jest taka.

Nasza świadomość jest w procesie transformacji, który teraz bardzo przyspieszył. Jesteśmy tutaj żeby w tym uczestniczyć, wspomagać to wydarzenie na Ziemi, obserwować jak to się dzieje u innych, jak zmienia się percepcja rzeczywistości i żeby zebrać bardzo dużo punktów doświadczenia w krótkim czasie. Jeśli uczestniczymy w tym procesie świadomie, dostrajamy się do nowych, wyższych częstotliwości i nasze postrzeganie rzeczywistości się rozszerza. Zaczynamy przetrawiać informację, że nie jesteśmy tutaj sami i nigdy nie byliśmy. Że UFO istnieje i ma związek z OOBE. Że istnieje świat równoległy, świat eteryczny, astralny, świat naszych snów. Codziennie w nim przebywamy, coraz częściej świadomie, aż w końcu stajemy się jego świadomymi obserwatorami i nabieramy coraz większej kontroli podczas dostrajania naszej świadomości do tych częstotliwości.

Rozwijamy się, pracujemy ze Sobą, z naszą Podświadomością. Obserwujemy programy, archetypy i niekorzystne energie jakie nas ograniczają i stopniowo zrzucamy kajdany ograniczeń, które sami na siebie nałożyliśmy, albo zrobiło to środowisko, w którym się wychowywaliśmy. Powoli zaczynamy doceniać Siebie i zauważać, że to co było wcześniej zwykłym zbiegiem okoliczności, teraz staje się nieprzypadkowym zdarzeniem dającym nam coś do zrozumienia. Z czasem zaczynamy kochać Siebie, w pełni się doceniać i akceptować z całym dobrodziejstwem inwentarza. Jednocześnie wybaczamy sobie krzywdzenie innych oraz sprowokowanie naszych oprawców do skrzywdzenia nas. W drugim człowieku dostrzegamy lustro, w którym się przeglądamy. Potrafimy wykorzystać te obserwacje do świadomej pracy ze Sobą.

Jesteśmy tutaj po to, żeby na poziomie fizycznym doświadczyć jak to jest kiedy ciało przystosowuje się do wyższych wibracji. Chcieliśmy doświadczyć tego zanim tutaj przyszliśmy. Nasza ciekawość nas tutaj zaprowadziła i okazja do szybkiego nabrania wartościowych doświadczeń dla naszego Rdzenia, Totalnej Jaźni, której jesteśmy częścią. Naszym zawiadowcą jest nasze Wyższe Ja. Odbieram je jako subtelną energię, mniej gęstą od Podświadomości. Komunikacja odbywa się obrazami i pojawia się natychmiast po zadaniu pytania, jako pierwsza odpowiedź. Często jest niespodziewana, a weryfikacja trwa do momentu zrozumienia i zaakceptowania jej w zgodzie ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem (Podświadomością).

Rzeczywistość 3D nie jest jedyną jaka istnieje. Całkowite uświadomienie sobie tego faktu i przyjęcie jako oczywistą rzeczywistość nie jest już dla nas abstrakcją. Wszystkie puzzle układają się w coraz większy obrazek, a my czujemy, że jesteśmy w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu i wszystko dzieje się na czas. Czarodziej się nigdy nie spóźnia - Gandalf z Władcy Pierścieni miał rację :) Otwieramy się na możliwość istnienia równoległych rzeczywistości wydarzających się w tym samym momencie, tu i teraz.

Świadomość wielowymiarowości naszej Istoty daje nam poczucie spokoju. Oddanie wodzy Wyższemu Ja sprawia, że w naszym życiu zaczynają pojawiać się nowi ludzie, nowe sytuacje, intensywne doświadczenia, szybkie nauczki i weryfikacje. Jednocześnie odsuwamy się od tych, z którymi nie czujemy już wspólnego języka. Czasami jest to bolesne przeżycie ponieważ ludzie, z którymi miało się całe mnóstwo ciekawych doświadczeń, nagle stają się odpychający. Ale z optymizmem idziemy do przodu, ciekawi co kryje się za kolejnym rogiem. Ahh ta ciekawość. Ktoś strasznie ciekawski musiał ją wymyślić :)

Tak więc na poziomie świadomości 3D chodzi o zintegrowanie trzech części naszej Jaźni, do których do tej pory mieliśmy dostęp, ale mocno zablokowany masą programów. Nasza świadomość ma za zadanie zinegrować w sobie Podświadomość i Wyższe Ja. Trzy części łączą się w jedno. Czy to Wam nie przypomina czasem koncepcji Trójcy Świętej?

Byliśmy przygotowywani na to coraz intensywniej przez ostatnie 2 000 lat. Mamy przed sobą całe mnóstwo pułapek i spowalniaczy. Ale to nie wyścig. Tutaj wszystko jest zaplanowane, ale pozostawiona jest nutka niespodzianki. Tą nutką, wyjątkową i nieprzewidywalną, jesteśmy my wszyscy Ludzie żyjący teraz na Ziemi. Od nas zależy ostateczny efekt, jak to wszystko będzie wyglądać za niedługi czas.

Nie czekamy na kataklizmy bo mamy świadomość tego ile anomalii atmosferycznych i klęsk żywiołowych ma teraz miejsce na całym świecie, tylko najwyraźniej nie są to wiadomości warte wyemitowania w godzinach wieczornych. Nie czekamy na Mesjasza, Zbawiciela czy innego Obiecanka Cacanka, tylko ostro bierzemy się za Siebie i wychodzimy krok po kroku z iluzji Matrixa. Cały czas w nim żyjemy, ale potrafimy świadomie go kreować, coraz lepiej nam wychodzi manifestacja naszych pragnień.

Z czasem zaczynamy coraz bardziej ufać naszej intuicji, czyli Podświadomości. Obserwujemy myśli, które pojawiają się w naszej przestrzeni. Niektóre są ważne, inne zupełnie nie nasze. Przyglądamy się naszym automatycznym reakcjom, uczuciom i zatrzymujemy się w nich, dajemy im pojawiać się i jesteśmy za nie wdzięczni. Świadomie wybieramy w co wchodzimy, a co jest zbędnym programem.

Badamy światy niefizyczne, uruchamiają się w nas nasze naturalne zdolności parapsychiczne, uczymy się egzystowania w "poza", badamy nasze poprzednie wcielenia, komunikujemy się z naszym "Komitetem Wykonawczym", odbywamy wartościowe podróże kierowani naszym Wyższym Ja, rozwijamy się.

A przy okazji na naszych oczach dzieją się niesamowite rzeczy. Transformacja świata fizycznego. Nowe treści, nowe wątki, nowe wynalazki, technologie, zainteresowania, dążenia, pomysły, rozwiązania. Masa ciekawych rzeczy w krótkim okresie czasu. A co z tymi, którzy tak jak my zapomnieli, ale się na czas nie obudzili? Żyją w swoim świecie. Zalęknieni. Grunt im się spod nóg osunął i nie bardzo wiedzą, co mają ze sobą zrobić, więc dla bezpieczeństwa siadają na tyłku i kontynuują rolę, w którą do tej pory wierzyli. Przychodzi w końcu moment kulminacyjny, który takim się staje wtedy, gdy my, Ludzie żyjący teraz na Ziemi, go takim okrzykniemy.

Poszerzenie naszej percepcji udostępni nam wgląd w światy mniej gęste. Podejrzewam zatem, że będziemy w stanie postrzegać naszymi zmysłami, świadomością tu i teraz, świat niefizyczny. I po to tutaj także przyszliśmy. Dwie rzeczywistości zaczynają się przenikać. To słynne 5D, które miało nadejść 12.12.2012... Będą pojawiać się kolejne "przełomowe daty". Ciekawe za którym razem zrozumiemy, że żyjemy przyszłością, która nie istnieje, a nasze oczekiwania są wynikiem manipulacji? My kreujemy rzeczywistość, wcieliliśmy się tutaj w odpowiednim czasie, przeszliśmy nie lada kurs wychodzenia z własnych ograniczeń i sami zdecydujemy, czego pragniemy tutaj na Ziemi. Doceniamy Ziemię, dbamy o Nią jak o naszą Matkę. Słońce jest naszym Ojcem, lubimy oglądać jak zachodzi za horyzont. Żyjemy w zgodzie z naturą i doceniamy zwierzęta. Nikt oprócz nas wszystkich nie ma prawa ingerować na poziomie fizycznym w tą rzeczywistość, jaką chcemy tutaj tworzyć.

Nasi Gwiezdni Bracia poczekają na to aż będziemy gotowi. Za dużo jest do stracenia żeby tak wszystkich naraz zaskakiwać dobrą nowiną. Jesteśmy ostrożni w kontaktach z nieznajomymi energiami. Badamy czy spotkana istota jest częścią naszej Jaźni, czy ma w stosunku do nas dobre intencje, czy kieruje się własnym egoizmem. 2 000 lat zajęło nam dojście do totalnej korupcji, manifestacji biegunowości i granicy absurdu. Potrafiliśmy dzięki temu w końcu dostrzec, że coś jest nie tak, że miało być inaczej, że tego już nie chcemy. Zdobyta umiejętność rozpoznawania własnej Istoty da nam umiejętność oceny niekorzystnej energii podczas interakcji z różnymi Istotami. Jest nas coraz więcej i każdy jest najważniejszy, ponieważ każdy przeważa szalę na odpowiednią stronę. Każdy z nas bierze w tym udział czy tego chce czy nie, świadomie czy nieświadomie. Ale nie da się teraz z tą świadomością wrócić do tego co było. Reszta będzie miała trudniej. My może będziemy w stanie wyksztusić chociaż "Witamy. No nareszcie" :)

Tak się rozpisałem a chodziło mi o zaakcentowanie trzech transformacji: integracji części naszej Jaźni, transformacji ciała i dostrajanie do "poza".

Tak to widzę. Dzisiejsze rozsypanie się karteczek z symbolami (które kiedyś nie wiem dlaczego sobie rozrysowałem, pociąłem na równe paseczki i czekały na moment, kiedy spadną na podłogę podczas wyjmowania dokumentów w pośpiechu), zaowocowało tym, czym się z Wami teraz dzielę.

A Wy jak to wszystko widzicie?

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/568/
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2013, 06:13:58 am wysłana przez Jasio »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Przekaz od mojego Wyższego Ja i moja interpretacja
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2013, 12:52:19 pm »
0
Podoba mi się to co napisałeś, w sensie twoje refleksje. Po części mam podobne odczucia :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter

xx
potrzebuję zaszufladkowania mojego doświadczenia

Zaczęty przez Noga

13 Odpowiedzi
2408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Listopad 17, 2013, 06:00:47 pm
wysłana przez Linek
xx
Proszę o usunięcie mojego konta.

Zaczęty przez Petro

1 Odpowiedzi