Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Sny Aleksandry :)  (Przeczytany 7437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Sny Aleksandry :)
« dnia: Listopad 24, 2013, 07:02:34 pm »
+2
Witajcie kochani,
Będę zapisywać w tym wątku moje sny, jak na razie są nie świadome... Mam nadzieję że z czasem się to zmieni... ::)

24.11.2013 r.

Płynę pontono- materacem (zmieniał się, raz taki, za chwilę inny) koloru wyblakły granatowy, jakby wypalony słońcem? Płynę z dwojgiem dobrych znajomych, choć w realu ich nie znam. Jesteśmy na jeziorze. Jest spokojnie, ciepło, bezwietrznie, słonecznie i bardzo przyjemnie. Wskoczyliśmy do wody popływać, powygłupialiśmy sie trochę. Woda była zielonkawa, raczej nie przeźroczysta.... W pewnnym momencie, poczułam zagrożenie :o Prosiłam znajomych o natychmiastowe wyjście z wody i wskoczenie na materac. Stałam na materacu i czekałam aż znajomi wejdą na niego i czułam że coś pływa pod wodą i jest nami zainteresowane  8) Bardzo sie męczyli z wejściem ale w końcu im się udało. Zaczeliśmy szybko oddalać się od miejsca zagrożenia i płynelśmy do brzegu. W pewnym momencie z pontonu zaczeło uciekać powietrze i zaczeliśmy nabierać wody :o Trochę się bałam bo ogólnie pamietałam o tym czymś, pływającym w głębinach....  W oddali widzę jakby jakąś wyspę, z jasnym piaszczystym brzegiem i domkami typu
Stoi na niej jakiś facet....

Klik (podoba mi sie to słowo :D )

Znajduję się  w jakimś domu. Rozmawiam z jakimś facetem, ma ciemne oczy, włosy, zarost i karnację ( nawet przystojny ;) ) Pożycza mi granatowy ponton - fotel ;P uśmiechnęłam się do siebie i ze zdziwieniem sie go pytam, jak ja mam tym kanciastym czymś płynąć? Przecież woda będzie mi się do niego wlewać! Stwierdziłam że jak chcę się  stąd wydostać, to musze go wziąć i spróbować....  Przeciskam się z nim, przez wąski żółty korytarz i dochodzę do wyjśćia na dworze jest ciemno a za drzwiami stoi mojego szefa
Ale jakoś nie był mi przyjazny i nie za bardzo chciał mnie wypuścić z tego domu  ::)

Klik

Gadam na tablecie ze znajomymi. Jestem gdzieś w jakimś domu, nie bardzo się oriętuję gdzie ???
Chyba się zgubiłam ??? Rozmawiam z nimi o powrocie do domu, obraz w tablecie gubi się zamazuje, czasem tracimy łączność. Proszę ich o pomoc. Jestem spokojna , pomimo że nie wiem gdzie jestem i co tu robie?? W pewnym momencie wśród znajomych pojawia się twarz Roberta N. Zdziwiłam się bo to nie był on. Męczę się z tym  tabletem, bo jest jakiś ciężki i wielki i wciąż gubi zasięg ::) Zaczynam się irytować >:(  przez ten sprzęt, biorę laptopa a w nim to samo! Po jakimś czasie takiego męczenia i szarpania się zdaję sobie sprawę ze jestem w jakimś podziemiu... Jest u góry takie malutkie okienko, przez które wpada światło....

Klik

Jestem w pomieszczeniu z moimi rodzicami i córką, choć wygląda jak ona, ale to nie ona ( tak czuję) jakoś zbytnio się nie skupiałam na tym. Rozmawiam z nimi,  nie pamiętam o czym. Wpomieszczeniu jest szaro, buro i jakoś tak nie przyjemnie  :( atmosfera jakaś taka przytłaczająca... Maja mnie z tamtąd zabrać, tak jakby przyjechali  po mnie? Gadamy o tym, wstaję  z łóżka, chwytam za czarne etui, w którym znajduje sie laptop i kieruję się w stronę otwartych drzwi, przy których stoi mój tatko ( od niego emanuje wiele miłości :) )  uśmiecha się do mnie  :) Chcę być już blisko niego, ale nagle czuję że zaraz zemdleję ( znam to uczucie bardzo dobrze) Powoli tracąc przytomność, siadam ostrożnie na zimnej podłodze, tak ażeby nie uszkodzić laptopa
::)  ::) heh Powoli opadam na ziemie i tracę przytomność, jest tylko szum w uszach i pisk.... Jeszcze dochodzą do mnie dzwięki, że rodzice podbiegają do mnie. Jednak czuję tylko zimną podłogę i ciemność mam przed oczami.

Klik

Znowu jestem na tej wyspie z tym materacem (kurde :D  ) fotelem granatowym, z tym że teraz jest bardziej wyblakły :D Jest ciepło, za ciepło, słońce osrtro przygrzewa... pocę się :-[ Wchodzę do wody (woda jest przejrzysta taka lazurowa), pchając przed sobą ciężki fotelo- materac. Oczywiście było tak, jak przewidziałam, fotel nabierał wody. No bo jak mogło by być inaczej???  ::) Pamiętam tylko moje wqrzenie...
Obudziłam się cała spocona...

Szybko wyciągnęłam dziennik snów, spod poduszki i zapisałam :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/sny-aleksandry/612/
« Ostatnia zmiana: Listopad 24, 2013, 07:07:37 pm wysłana przez Aleksandra »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Sny Aleksandry :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2013, 05:15:05 pm »
0
Hihi fajnie, ze tak słodko się rozpisałaś Aleksandro, mam na myśli te wstawki obrazkowe i milion uśmieszków :D Miło się czyta twoje sny i ciekawa jestem o co chodzi z tym materacem :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2013, 07:31:44 pm »
0
Wiecie co....
 Zastanawiałam się w ostatnim czasie, na temat psów w moich snach. Śnią mi sie ostatnio białe/ jasne psy. Pojawiają się nawet, podczas medytacji.
  Nie czuję lęku przed nimi, do momentu jak się na mnie nie oczekiwanie rzucają  :o  8)
Zastanawiam sie, czy to mogą być jacyś strażnicy fazy snu?  :-X No bo kurczę nie wiem, jak to interpretować ???
Dodam że czarne, też się pojawiają,  z małą różnicą - są mi bardzo przyjazne i nie odstępują mnie na krok  O:-) 

Może ktoś z WAS kochani, miał podobne doświadczenia, lub wie coś w tym temacie? Z chęcią bym się czegoś dowiedziała  :D

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:41:00 am »
0
To zależy Ola jak odbierasz ich obecnośc, ale raczej są to nasi strażnicy i przyjaciele ;)

Kiedyś śnił mi się gadający ludzkim głosem pies z którym rozmawiałam, i wcale nie było to dla mnie dziwne i to jest dziwne  ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 13, 2013, 11:23:57 am »
+4
 Chodzę sobie nad woda, (jezioro lub rzeka) jestem koło wielkiego drzewa. Ma grube jasne konary. Wspinam sie na jeden z nich. Oglądam krajobraz, jest piękny :D
 Drzewa, woda, jakieś budyneczki. Jest zielono.
 Nagle podchodzi do mnie jakiś mężczyzna, wskakuje do mnie na ten konar. Przyglądam mu się badawczo, ma blond (wpadające w jasny rudy) włosy, jakiś szalik jasno brązowy, taki zwiewny, przewieszony przez kark, ubrany jest tak "swojsko" ;) Ale najbardziej moją uwagę przyciągnęły, jego oczy. Były niebieskie
W niektórych momentach aż świeciły  ::)
Stanął na przeciw mnie i zapytał "czy nie mam ochoty polatać"
( Jedno co jest zabawne, to byłam w tym śnie facetem )
Mówię że owszem :D Siedzimy sobie jeszcze przez chwilę na tej gałęzi, obserwując otoczenie....
Wstaliśmy. Wtedy on sie mnie pyta, "czy mam przygotowane ciało astralne do lotu? Czy przypadkiem nie jestem w ciele fizycznym, bo może się to dla mnie źle skończyć" Mówię że no jasne! :) (choć w pewnym momencie, miałam wątpliwości, czy jest tak w rzeczywistości? Ale mówię do siebie że przecież ktoś na forum pisał, ze trzeba mieć 100% pewność że tak jest :))  Coś zrobiłam z rękami, ale nie pamiętam co dokładnie  ::)  O:-)
Nieznajomy pyta się mnie jak lecimy? -mówię że wzdłuż rzeki, nad wodą 8)
Skoczyliśmy do wody. Zatrzymalismy się nad nią. Wisiałam nad woda dotykając lekko brzuchem wody.
On leciał przede mną. A ja się zastanawiałam jak mam ruszyć do przodu  ??? ??? Usłyszałam głos w głowie (nie wiem czyj? bo nie mój ::) ) "Skup się na jakimś odległym obiekcie, to zaczniesz lecieć"
Wiec długo się nie zastanawiałam i zaczęłam patrzeć przed siebie. Spostrzegłam w oddali, piękne rozłozyste, zielone liściaste drzewo z jasnym pieniem. Skupiłam na nim całą swoją uwagę i zaczęłam lecieć <matrix> W poczatkowej fazie lotu, miałam wyciągniętą rękę przed siebie, ale czułam że mnie spowalnia taka pozycja, więc wyciągnęłam rękę wzdłuż ciała i zaczęłam niesamowicie pędzić :D :o Było extra! <jupi> Jak zbliżałam się do drzewa, to przerzuciłam wzrok na inny obiekt i tak pędziłam wzdłuż rzeki przez zakola. Witar owiewał moje ciałko :)
Dotarlismy do jakiejś drogi, była wąska i stała na niej żółta wywrotka
 była wielka :o Tarasowała cała drogę, ominęłam ją w locie i teraz lecieliśmy nad schodami w dół. Dolecieliśmy do jakiegoś parku. Stał w nim jakiś chłopiec o ciemnych włosach i niebieskich oczach.
Zapadłam w sen...

« Ostatnia zmiana: Grudzień 13, 2013, 11:27:00 am wysłana przez Aleksandra »

Offline zinka

« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 13, 2013, 04:56:52 pm »
0
Ola superowo   <matrix>

no i to zdanie mnie powaliło, jak potrafisz sobie przypomnieć co pisało na forum  ;D

Ale mówię do siebie, że przecież ktoś na forum pisał, ze trzeba mieć 100% pewność że tak jest

;D

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 13, 2013, 05:35:35 pm »
0
hahahaha autentycznie tak sobie pomyślałam ::) ale ciekawe,że zwróciłaś na to uwagę.... :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2013, 05:39:58 pm »
+1
No Ola myślę, że to był super sen w dodatku jestem pewna, że miałaś nieświadomą projekcję astralną. Czyli widzisz już latasz poza ciałem  :)

Offline zinka

« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 14, 2013, 03:11:26 pm »
+1
Właśnie Ola, to jest ciekawe, jak czasami realnie myślimy w naszych snach, tą naszą świadomością realową.  ::)

Też kiedyś miałam sen, w którym obserwowałam niebo, a działy się tam ciekawe rzeczy, i tak sobie pomyślałam - szkoda, że nie mam numeru telefonu znajomego, bo bym zadzwoniła do niego i powiedziała, żeby wyjrzał przez okno i spojrzał w niebo  ;)

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 14, 2013, 03:39:27 pm »
+1
Ola przywołałaś coś z TEGO świata ! Można powiedzieć, że w jakimś stopniu było to świadome śnienie lub jego przebłysk. Gratulacje ! ;) O to chodzi by TAM wyśnić to co nakazaliśmy sobie TU. W pewnym sensie Twoje doświadczenie to jak posłuchanie czyjegoś rozkazu z forum. Teraz tylko musisz wykonać swój rozkaz we śnieniu ;) Polecam widzenie rąk.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 23, 2013, 06:07:11 pm »
+4
22.12.2013 godzina 4.00 (wypiłam dream root-a w trakcie rozbudzania)

Zajmuję pozycję, o jakiej pisał Linek na forum, z tym że nogi mam położone na łóżku, a nie na drugim fotelu (to z lenistwa, a poza tym, szybciej troche,  nie chce mi  sie walczyć z fotelami ;) ).
Siedzę- leżę na nowym posłaniu, jakieś 40 min, aż zcierpło mi całe ciało i pozycja jak dla mnie, zrobiła się nie do wytrzymania :o.
Postanowiłam przenieść swoje szanowne ciałko, na łóżeczko  ^-^. Ułożyłam się wygodnie i usypiałam ciałko. Starając się mieć skupiony umysł. Za podpowiedzią Linka zamierzyłam wyjście, przed położeniem się spać.
Leżałam przez kolejną godzine bez ruchu, tracąc czasami świadomość. W pewnym momencie usłyszałam takie "pstryk" jakby się coś przełączyło i słyszałam tylko szum w uszach, zarazem czując lekkość ciała... Spróbowałam się podnieść i udało mi się to zrobić do połowy. Trochę się szarpałam, ale  nogi mnie więziły. Przypomniało mi się z opowiadań Waszych, że należy zachować spokój. Tak też zrobiłam. Położyłam się ponownie próbując się (jak to powiedzieć hmm ) wydostać przez głowę, znowu NIC :o, nogi dalej mnie więziły.
Nie czułam żadnych wibracji ani tym podobnych stanów, o których jest często mowa.
Więc znowu spokojnie się położyłam i pomyślałam sobie że będzie dobrze sie pokołysać, aż sie wyturlam z ciała...
Zaczełam sie huśtać na prawo i lewo, zaje uczucie :D i w końcu się wytoczyłam  :)): i z turlałam z łóżka na podłogę, nawet przyjemnie się spadało hehe. Podłoga była zimna, z racji tego że mam panele i nie mam dywanu.
Poturlałam się jeszcze dwa razy i się zatrzymałam.Czułam niesamowite podniecenie... nie potrafiłam go opanować.. Usiadłam i obraz miałam zamglony.  Przypomniałam sobie z kursu Roberta, o tym żeby pocierać oczy, aby się dostroić do tej rzeczywistości. Podniecenie nie mijało, a wręcz się nasilało!  ::)
W momencie jak zobaczyłam swoje dłonie i zaczęłam nimi pocierać oczy, to cofnęło mnie do ciała.

Nie załamałam się tym specjalnie, ponieważ wiedziałam że już i tak dużo osiągnęłam i teraz już będzie z górki ;) Nie mogłam długo zasnąć, ale jak mi się to udało to miałam jeszcze tego ranka świadome sny, ale przerywane snem zwykłym...

No to nie było jakieś nie wiadomo co, ale chcieliście abym opisała, więc proszę :)
Później skrobnę jeden z  dzisiejszych świadomych snów.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2013, 06:17:37 pm wysłana przez Aleksandra »

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 23, 2013, 07:31:12 pm »
+3
23.12.2013 godzina 3.00 (dream root wypity w trakcie rozbudzania)

Nie będę pisać swoich dzisiejszych snów bo trochę ich było ;)

Przytoczę jeden, ponieważ jest on połączony z zejściem do podziemnego świata, podczas słuchania Ścieżki Szamańskiej Roberta.

Po krótce opowiem co tam sie wydażyło...
Wiec... Jak się tam znalazłam to dreptałam po pięknej łące i brodziłam w rzeczce, gdy tak chodziłam bez celu, to w pewnym momemncie zaczął krążyć koło mnie wilk... Popatrzyłam na niego i brodziłąm dalej. Nie robiąc sobie nic z jego obecności. Potem jest przeniesienie... Siedze przy ognisku, ręce mam splecione na kolanach. Widzę wysoki płomień ogniska. Nagle z mojej lewej strony podchodzi do mnie ten wilk. Siada koło mnie. Jest ogromny! Ale wcale sie go nie boję. Siedzi i patrzy w dal... Czuję od niego niesamowitą moc, miłość, spokój...

No a teraz przejdę do śnienia...

Ktoś puka do drzwi wejściowych, mówię se, "kogo tu niesie?" Wchodzą jacyś ludzie i mówią do mnie i że  ten pies mówił że jest mój. Heheh mówie do siebie, dziwne to,  że pies mówił?! Wtedy się ogarnęłam i zdałam sobie sprawę ze śnię... Potoczyłam dalej rozmowę i wchodzi ON, piękny wielki Wilk! Nie pies a wilk. Ten sam, co widziałam go kilka dni wcześniej w sesji szamańskiej... Położył się na łóżku. Był zmęczony, jakby przeszedł wiele, wiele kilometrów żeby mnie odnaleźć... Czułam że płynie od Niego ogromna radość i miłość do mnie. Przytuliłam Go mocno.... Cudowne miał miękkie futro i był większy ode mnie :) Podziękowałam mu za przybycie i popadłam w dalszy sen....

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
    • Mara Aram
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 23, 2013, 08:23:08 pm »
+1
Ojej jak cudnie z tym wilkiem Aleksandro! Strasznie przyjemny sen. Pewnie wilk to twoje zwierze mocy, wcześniej mówiłaś o psach, więc są z Tobą już od dawna :) Fajnie, że wilk Cię prowadzi i chroni. To bardzo mądre zwierzęta.

A Ty masz pieska w domu?

A co do twojego pierwszego wyjścia to super to turlanko :D i fajnie, że już jesteś wtajemniczona w ten stan :) A jeśli chodzi o podniecenie to na początku bywa tak silne, że nie da się myśleć o niczym innym. Ja z czasem po prostu zaczęłam sobie zakładać cele podróży, które afirmowałam przed snem, dzięki czemu gdzieś tam zaczęły się powoli przebijać w głowie te cele i w ten sposób pożądanie schodziło na drugi plan choć oczywiście nigdy nie znikało całkiem :)

Offline yogiccp

• **
  • Respect: +119
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:17:26 pm »
+1
OLA  <ok> Gratuluję  pokonania "bariery dźwięku". Teraz tylko z górki.Opisy też b.fajne. Życzę Ci wielu udanych i ciekawych podróży. :D
Przestajesz Być

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 23, 2013, 09:59:12 pm »
+2
Ola cieszę się, że posłuchałaś mojej rady ;) Niestety taka jest prawda i chyba Ty masz możliwość teraz to zrozumieć. Istotne w tym wszystkim jest tylko zamiar, intencja... reszta to tylko czcze techniki sprawdzania rzeczywistości czy zapisywania snów do końca nie wiedząc na co się liczy ;) Wiadomo to nas jakoś nakręca i może przypadkowo puścimy naszą intencje w eter, dlatego są ludzie, którzy myślą, że im to pomaga ale tak naprawdę wykazali swój zamiar śnienia nie do końca świadomie ;)
Mówiąc szczerze bez zamiaru nawet nie podrapiemy się po głowie ;) No ale czasem ciężko zamierzyć coś czego się nigdy nie zamierzało lub wychodzi to za zakres naszej racjonalności czy pojmowania i pojawia się kłopot... najczęściej po prostu tego tylko chcemy :D Ale chcieć podrapać się po głowie, a mieć taki zamiar to dwie inne bajki :)

Gratulacje jeszcze raz ;)

Share via facebook Share via twitter

xx
Sny Sofii

Zaczęty przez Sofia

15 Odpowiedzi
3925 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 12, 2014, 10:21:03 am
wysłana przez EosCris
xx
Jasiowe sny

Zaczęty przez Jasio