Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Trochę o ufo, LD i jednym moim locie :)  (Przeczytany 705 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Noga

• **
  • Gdy tutaj znaczy wszędzie
  • Respect: +9
Trochę o ufo, LD i jednym moim locie :)
« dnia: Listopad 26, 2013, 12:12:03 am »
+1
Na pewnym czacie pewien człowiek śmiało wygłaszał iż potrafi skontaktować się z czymś pozaziemskim a pisał nawet, iż jego kolega robi to za pieniądze. Cała procedura polega na tym aby będąc w astralu ( gdyż Ci pozaziemscy potrafią porozumiewać się właśnie w astralu i używają tych zjawisk jak my np. telefonów) popatrzeć w niebo (no i najlepiej gdyby to była noc wtedy łatwiej sie tam dostac) i wzbić się poza orbitę czyli gdzies w kosmos. Następnie musimy wykazać chęć porozumienia się z tymi istotami. Generalnie mozna zrobic to takze poprzez medytację. Dalej podajemy że jestesmy z ziemi i podajemy dokladne polozenie czyli taki umysłowy zoom...czyli europa polska nasze miasto itd... wszystko bardzo dokładnie...pozostaje wybudzenie no i najlepiej zeby nie fałszywe heh...i obserwowanie nieba. Do 30 min na niebie ukazuje się świetlisty obiekt coś jak gwiazda albo światła samolotu. Wiadomo brzmi to jak sci fi ale czemu by nie sprobowac...tak akurat sie zlozylo ze w ten sam dzien w ktorym toczylem rozmowy na ten temat udalo mi sie osiagnac LD dostrojony bylem na zewnatrz w nocy wiec lepiej byc nie mogło...wzbiłem sie wysoko wysoko wysoko...poza orbite widzialem nasza ziemie pozniej polecialem jeszcze dalej...no i coz tam zobaczylem...widzialem cały nasz (chyba nasz) układ słoneczny...wiadomo ze jest to niemozliwe z punktu widzenia nauki ... układ był inny...tylko jedna planeta miała pierscienie nie wiem czy bylo ich wiecej czy mniej ale wygladaly zjawiskowo a co najlepsze 3 planety obok siebie (nie moge wskazac ktore ale wydawało mi sie ze ziemia była srodkowa ...)wyglądały jak Ziemia tzn byly w podobnych kolorach takze była tam woda i kontynenty...które były po prostu inne niz na Ziemi...tak sie tym zafascynowałem ze wogole zapomnialem o tym ufo i o wszystkim zaluje ze nie polecialem na zadna z planet...pozniej przebudzielem sie wyszedlem przed dom zobaczyc to ufo no ale to sie okazalo falszywym przebudzeniem...tak sie zastanawiałem skąd projekcja 3 planet wygladajacych jak Ziemia...raczej ciezko o takie zdjecia lub filmy przynajmniej ja nie pamietam wiec projekcja całkiem oryginalna i mozliwe ze w pewnym sensie prawdziwa...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/619/
"Jestem poza umysłem. Formuła „jestem” nie jest myślą w umyśle. To umysł mi się zdarzył, a nie ja umysłowi. A ponieważ czas i przestrzeń są w umyśle, ja istnieję poza czasem i przestrzenią – wieczny i wszechobecny."

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Trochę o ufo, LD i jednym moim locie :)
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2013, 01:49:05 am »
+1
No przyznam, że mnie zaciekawiłeś. Chyba też wyrażę przy najbliższej okazji intencję spotkania z gwiezdnymi braćmi bo jakoś do tej pory na to nie wpadłam. Dzięki za inspirację:)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Share via facebook Share via twitter

xx
kilka w jednym

Zaczęty przez hormiguita

0 Odpowiedzi
309 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 09, 2017, 05:12:19 am
wysłana przez hormiguita
xx
Duchy przy moim łóżku spotkanie trzeciego stopnia

Zaczęty przez Przebudzony ze snu

7 Odpowiedzi