Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Trzecie oko  (Przeczytany 3688 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Trzecie oko
« dnia: Sierpień 07, 2013, 04:32:34 pm »
+2
Witajcie kochani :D

Prosiliście- więc piszę, moje doznania :)

Kilkanaście tygodni temu rozpoczęłam pracę z czakrami (z otwieraniem).
Słuchałam muzyki która pomaga w otwarciu czakr,  koncerty z Gongami i misami tybetańskimi, szukałam na necie w szczególności YT, tam jest tego od groma. Kierowałam sie intuicją w doborze "swoich" dźwięków :D
Słuchałam ich często.... potem jak czułam przesyt... odstawiałam wszystko.... tylko cisza, ja i nic więcej.
Dużo ćwiczyłam, zmieniłam dietę, więcej kontaktu z naturą, przede wszystkim drzewa! Kocham się do nich przytulać i czerpać od nich energię.... w zamian daję im swoją miłość.... odwzajemniają :D ptaki.... niebo.... ummmmmmm rozmarzyłam się :D
Praca ze sobą,  że tak powiem przerobienie siebie, wejżenie w głąb siebie, stanięcie w prawdzie ze sobą.... Wybaczenie sobie i innym za wyrządzone krzywdy..... Oczyszczenie się ze wszystkiego co mogło by mi zakłucic kontakt z samą sobą.
Z kolegą który mnie oczyszczał, jak to ująć? Oczyszczał moją duszę.... chyba to będzie najlepsze określenie... Wchodziłam w głębokie stany medytacji.... łączyłam się z moim wyższym JA, w tych stanach (teraz potrafie to powiedzieć że to było własnie to) Podczas którejś sesji coś ze mnie wylazło.... nie wiem co to było? ale nie było fajne.... Po tych sesjach dużo medytowałam, przestałam łączyć się ze światem.... odciełam się (pozwalałam sobie tylko pogadać ze znajomymi :) )
coraz bardziej sie wyciszałam. Moja dusza pragnęła spokoju... czułam to coraz śilniej! Wiedziałam że w sierpniu jadę do bracholka do Angli i wiedziałam że przeprowadził się na wieś :) i jadąc tutaj czuła że zadzieje się tu coś dla mnie bardzo ważnego :D nie wiedziałam co? Nawet koleżanka mi to powiedziała z którą często  medytujemy:)
Ale dobra do rzeczy :P (mówiłam że nie umiem pisać)

Jestem na wsi, w koło las, zwierzęta, dzikie ptaki..... jednym słowem RAJ dla mojej duszy :D cisza..... czas się zatrzymał..... jestem ponad nim, tak sie czuję....
Mój brat z bratową pracują, wiec mam dużo czasu dla siebie.... (patrzą na mnie dziwnie hehehe że nie chce z nimi do miasta jechać tylko wole tu być :P ) siadam na trawie pod wielkim dębem i obserwuję przyrode słucham.....Cudowna jedność!
Wczoraj wieczorem jak szłam do pokoju, wchodząc po schodach....(nie walnęłam się w głowę Robercie :) )
 zobaczyłam rozbłysk w głowie, jakby przed oczami ale nie oślepiło mnie, więc stanęłam na momencik, a że miałam zajęte ręce różnymi rzeczami i było mi ciężko :P to nie zastanawiałm się nad tym czego doświadczyłam i poszłam do pokoju. Czułam obecność gościa w moim pokoju ( zresztą od samego początku ze mną był w nim). Pogadałam jeszcze ze znajomymi na necie i położyłam się lulać. Dziś wstałam wcześnie, kawusia poranna medytacja... przygotowanie do dnia... mega wdzięczność że się obudziłam i jestem w pieknym miejscu itp :D pogoda cudowna 23 stopnie chmurki, słońce, wiaterek no i trampolina :D w sam raz dla Olci coś na adhd :P ahhahahahah
Potem leżę sobie na trampolinie i obserwuje aure drzew/lasu przez kilkadziesiąt minut w ciszy i skupieniu tylko ja i natura.... w pewnym momencie- widzę coś co nakłada sie na niebo i las.... odwracam na chwile głowę widzę znowu normalnie las dom drzewa. Znowu zaczyna obserwować aurę lasu i znowu zaczyna mi się nakładać inny obraz w ogóle inne barwy nie umiem ich nawet nazwać? inne niż w tym wymiarze. Właśnie! Coś śmigało coś po niebie w różnych kierunkach, było szybkie.... kurde, nie zwróciłam na to wcześniej uwagi! nie umiem tego kształtu opisać.... Jeszcze były dziwne dźwięki, jakby buczenie? nie wiem?
Ja pikole dobrze że tu to pisze.... może mnie nie weźmiecie za wariatke hehehehe!
Nie wiem coś mnie wytrąciło z tego stanu......? Acha.... ni z tąd ni z owąd, jakaś awionetka przeleciała nade mną. Zaczełam widzieć wszystko po staremu. Wstałam i poszłam coś zjeść i sie napić.... czułam się jakaś zmęczona po tym doświadczeniu....
 Jak już zjdałam, dalej mnie tam ciągneło na tą trampoline :) wziełam laptopa, położyłam sie i czekałam co mi duszyczka powie, czego chce :) poleciało najpierw z naszego forum Crystal Bowls Chakra  i dalej słucham co mi w dudzy gra.... szepcze do mnie a może by tak polatać z Roberta transerkiem? :D no to zapodałam sobie transerka weszłam w stan i latam sobie w przestworzach ( jeszcze w mojej glowie) no i padła mi bateria w laptopie transik sie skończył a ja dalej latam troche mnie ściągnęło do ciałka hmmmm ale tak inaczej.... byłam tylko swoją głową hehe ciała nie czułam tylko wiatr na mojej twarzy.... i nagle jasność!  Kurde mówie co to?! widze niebo! ale jak?! mam zamknięte oczy przecież! rozglądam się dalej je widzę eheh w głowie szum albo coś takiego?! zaczynam czuć ciało.... czuję słońce że świeci... widze niebo ale słońca nie widzę słyszę lecący samolot, jest nademną... ale go nie widzę... nie wiem co się dzieje ale czekam na rozwój sytuacji.....rozglądam siepowoli i znowuwidzę to coś latającego w rózne strony z wielka prędkością.... Słyszę szczekanie psa i się podnoszę otwieram oczy i jestem z powrotem obecna w lekkim szoku.... lece do domu podłaczam laptopa i pisze do Was :)
To tyle.... Nie wiem co sie stało, ale się stało :D czuję się świetnie :) ide zaraz doświadczać dalej :)
Jakby co to mówiłam że nic takiego nie robiłam :P :D
Pozdrawiam wszystkich którzy wytrwali do końca :P Buziolki :D

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/trzecie-oko/253/

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Trzecie oko
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 04:45:45 pm »
0
kurczę już muszę wychodzić z roboty, w ostatniej chwili czytam, super przeżycia Aleksanra! szerzej się wypowiem wieczorem bo już nie mam czasu!

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 08:06:07 pm »
0
o mamuniu, ale z ciebie szczęściara! Cudownie ci się wszystko poukładało tak byś mogła się (czytaj miała czas i święty spokój) oddać medytacjom, ciszy, przyrodzie, etc.
Gratuluję Ci! ja też tak chcem! :)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 07, 2013, 09:36:01 pm »
0
Super doznania! Cudownie czytać jak inni ludzie rozkoszują się byciem w jedności z naturą i samymi sobą :) Gratuluję cudowności!
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2013, 09:00:15 am »
0
Super Aleksandra, dobrze, że dałaś się namówic na opisanie doznania i całkiem dobrze się czytało :)
Aleksandra, zalatujesz mi kryształowym dzieckiem :)

My to se Niania możemy chciec, niestety, żeby coś takiego doświadczac, to trochę pracy trzeba w to włożyc - przykład wyżej ;)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2013, 01:02:58 pm »
0
zalatujesz mi kryształowym dzieckiem :)
co mi przypomniało pewną anegdotę, moja mama w ośrodku wczasowym, z koleżanką, zajadają śniadanie. Mama mówi : ale to masło to "malizną" pachnie.
Koleżanka chwyta za talerzyk, wącha... : ja nic nie czuję! ;)

a ty tak zaraz człowieka na ziemię sprowadzisz....  ::)

Offline studentm

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 31, 2015, 12:51:05 am »
0
Witaj ta czakra Ci się uchyliła.Gdybyś miała otwartą widziałabyś swiat tak:
-kontrast maks,żywsze kolory przeciw szarym
-widzisz każdy grzech i kto kim jest
-zagladasz do nieba ja by glowa latac po oblokach
-czujesz osoby obok ale  złe dobre także ale słabiej
-oczy dzialaja troche jak lornetka
-oglupiasz ludzi wzrokiem
-czakry sa złe
Dla mnie koszmar nikomu nie polecam,pozniej cos Cie meczy

Offline zinka

« Odpowiedź #7 dnia: Maj 31, 2015, 12:31:52 pm »
0
Może znajdź kogoś, kto się zna na czakrach, na pewno będzie umiał Ci pomóż i uwolni Cię od niechcianego balastu.

Offline hahahel

• *
  • Respect: +10
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 31, 2015, 03:15:45 pm »
+1
Innym rozwiązaniem jest skupienie się na dolnych czakrach, znalezienie dobrego uziemienia. Pamiętaj, że tam gdzie kierujesz myśl, kierujesz energię - myśląc o czakrze trzeciego oka wzmacniasz ją. Prostym rozwiązaniem wydają się chociażby ćwiczenia fizyczne.

Offline studentm

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 31, 2015, 09:11:17 pm »
0
Z tym trzecim okiem nie jeden zwariował heh trudna sprawa 

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2015, 05:07:27 pm »
0
ehhe no jeszcze nie zwariowałam ;) ale dziś wiem, że do otwarcia czakry 3 oka jeszcze mi daleko :P No nic... nie poddaje się ;) co Cie nie zabiję to CIę wzmocni i otworzy :D

Offline Robert Noble

• Out Of Body Experience
  • Administrator
  • ... by być wolnym.
    • Instytut Roberta Noble
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 26, 2015, 07:48:20 pm »
0
Według mnie można postrzegać 3 okiem co oznacza, że ma się je otwarte. Ale otwarcie trzeciego oka nie zapewnia tego, że cały czas będzie to możliwe. Tak jakby się otwierało i zamykało, a zależy to z grubsza od poziomu i swobody przepływu energii. 
...i odejdę. Ale ptaki pozostaną, śpiewając:
i mój ogród pozostanie,
z zielonym drzewem, i studnią.
Przez wiele popołudni niebo będzie niebieskie
i pogodne,
i dzwony na dzwonnicy wybiją godziny,
jak robią to tego popołudnia.
Ludzie, którzy mnie kochali, odejdą,
a miasto będzie rozkwitać każdego roku.
Ale mój duch zawsze z nostalgią będzie błądzić
po tym samym, zapomnianym zakątku mojego
kwietnego ogrodu.

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 26, 2015, 07:51:48 pm »
0
hmmm... Czyli mówisz, że można mieć oko otwarte ale nie będzie się ciągle postrzegać poza zmysłowo tak? 
A z tą energią, to jak jest? chodzi mi o jej przepływ, co przez to rozumiesz Robert?

Offline studentn

• *
  • Respect: -5
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2016, 10:02:21 pm »
0
Trzecie oko tak jak pisze Robert zalezy od przyplywu ale zawsze jest otwarte widzisz swiat zmysĺowy to jeszcze malo powiedziane zalezy od opiekunów demonów trzecie oko miala Baba Wanga niewidoma od dziecinstwa a widziała ale swiat demoniczny.poczytaj w wikipedii lepiej go nieotwierac bo mozna znalesc sie w psychiatryku gdy nieoswoisz sie z opiekunem demonem i go nie ulaskawisz  bo moze dac niezla jazde

Share via facebook Share via twitter

xx
Co się ze mną dzieje...??? 3 oko...?

Zaczęty przez Wiatr1000

7 Odpowiedzi
980 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 21, 2016, 07:41:14 pm
wysłana przez Wiatr1000
Tags:

Users found this pages searching for:

odpdudzys oko trzecie doswiadczenia
OOBE - Przewodnik