Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wibracje  (Przeczytany 2710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
Wibracje
« dnia: Sierpień 03, 2013, 10:19:33 pm »
+1
Witam  :)
Chciałbym podzielić się z Wami moimi odczuciami, które towarzyszą pojawiającym się wibracjom.
Innymi słowy, jak je odczuwam na jawie, a jak w czasie LD, czy też OBE.

W normalnym stanie czuwania ( na jawie), kiedy to znajduję się w ciele fizycznym i jestem w pełni świadomy otaczającego mnie fizycznego świata, wibracje zawsze pojawiają się (nadchodzą) z prawego boku mojego tułowia, niezależnie od położenia ciała względem osi północ-południe. Żeby jak najtrafniej zobrazować Wam to odczucie porównam je do morskiej fali. Wyobraźcie sobie, że stoicie zanurzeni po pas w morskiej wodzie prawym bokiem w kierunku nadchodzącej właśnie łagodnej fali. Zamknijcie oczy i skupcie się tylko na odczuwaniu. Nadchodzi fala która opływa Wasze ciało lekko go unosząc. Odczujcie jej przepływ od prawego do lewego boku. To porównanie najtrafniej obrazuje jak to odczuwam w swym ciele. Teraz w swojej wyobraźni zamieńcie falę morską na fale/dreszcz taki, jaki towarzyszył Wam pewnie nie raz, kiedy to niespodziewanie, nagle przestraszyliście się  czegoś, albo odczuliście w jakiś inny sposób silną emocję w swoim ciele. Ludzkim językiem najtrafniej mogę to określić jako wibrację/falę/dreszcz. Używam określenia fala, ponieważ intensywność odczucia przepływu wibracji w początkowej fazie jest rosnąca, a w końcowej opadająca i obejmuje ciało od prawej w kierunku lewej części ciala. Kiedy zaczyna się pojawiać jest łagodna i krótka, po czym jej siła i częstotliwość przypływu oraz odpływu narasta – przerwy stają się coraz krótsze -  obejmując coraz większy obszar ciała fizycznego, aż w końcowej fazie zmienia się w jedną ogromną falę, która zamienia ciao fizyczne w jedną wielką wibracje. Po jakimś czasie – zależnie od siły – jednostajnie powoli odpływa.
W trakcie LD, czy też OBE odczuwam wibracje identycznie z tą różnicą, że od razu napływa ta ostatnia wielka fala w której to moje ciało niefizyczne pozostaje przez pewien okres i pojawia się jakby z mojego wnętrza, a nie, jak w przypadku fizycznego ciała, z boku. Zawsze w LD oraz OBE odczuwam falę w momencie uświadomienia sobie, że znajduje się poza ciałem fizycznym, kiedy startuję do lotu jak i jeszcze w kilku innych sytuacjach.

Opisałem Wam własne odczucia, ponieważ chciałbym się dowiedzieć jak Wy odczuwacie Swoje Wibracje…
Pozdrawiam  :)     

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/wibracje/219/
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Wibracje
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 12:25:49 pm »
+1
niestety nie mam się czym pochwalić :( podczas wyjścia, nigdy nie odczuwam wibracji  ???
natomiast to, co tutaj opisujesz, a może raczej nie to - a podobne, odczuwam kiedy "nastawiam" się na energię, takie fale przepływają i cofają się i wracają, rzeczywiście tak jak się czuje będąc zanurzonym w morzu, z tym że u mnie fale płyną z dołu do góry i odwrotnie, czasami meandrują, wibrują...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2013, 09:07:15 pm wysłana przez iconka »

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 09, 2013, 05:44:15 pm »
0
Halo, czy nikt tu na forum w taki, czy też inny sposób nie Wibruje ?!
Zachęcam do opisów ! :D
Śmiało, proszę podzielcie się swoimi doświadczeniami w tym temacie  :)

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2013, 06:45:46 pm »
0
ja ci nie pomogę, niestety ;)

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2013, 08:50:48 am »
0
Dużo ludzi pisze o swoich wibracjach, z tego można nawet wnioskowac, że to nieodłączny element towarzyszący oobe, ale nie obowiązkowy.

Jak znajdą twój temat, to pewnie poopisują. :D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 10, 2013, 04:31:00 pm »
0
Świetlisty zastanawiałam się jak opisać swoje wibracje i tak właściwie nie jest łatwe zadanie. Faktycznie można to przyrównać do fali, deszczu. Jednakże dla mnie początkowo zawsze kojarzą się z dużą ilością muskających mnie motylich skrzydełek :) Co do późniejszego wychodzenia to zazwyczaj odbywa się poprzez okolice czakry splotu słonecznego i brzucha, jakby całe ciało astralne było zasysane w przestrzeń przez to miejsce :) Kiedy jestem świadoma całego procesu wyjścia poza  to tak mnie zasysa poprzez brzuch, że można to uznać za mocne, nieprzyjemne ciągniecie, ale dyskomfort szybko mija i zamienia się w cudowność wolności ducha :)
Jednakże niektórzy chyba odrywają się całościowo jakby wstając ciałem astralnym czy coś. A jak wy macie?
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Agata

• **
  • Respect: +18
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:01:58 pm »
0
Ja też przyrównam swoje wibracje przede wszystkim do fali.
W realu odczuwam to od strony czubka głowy, po prostu z kosmosu do głowy i potem przez ciało...choć przede wszystkim odczuwam jako uderzenie fali energetycznej od głowy>z powietrza , zewnątrz przez czubek głowy do środka.
Gdy pierwszy raz się pojawiło lub gdy pierwszy raz odczułam jechałam samochodem, odbierałam w nocy z dworca syna ze studiów...miałam zawieźć go na imprezę do pobliskiej miejscowości.
Ta wibracja dopadła mnie za kierownicą>tak się wystraszyłam...że gwałtownie zahamowałam, myślałam, ze to wylew albo co > bo takie było wrażenie.
Syn niepocieszony był gdyż na imprezę nie pojechał, byłam tak zaskoczona, że bałam się prowadzić.
Teraz bardzo lubię te wibracje i uderzenie fali...gdy się długo nie pojaiwa to bardzo tęsknię.
Z drugeij strony nie mam pojęcia CO to niby ma oznaczać i w JAKI sposób można to wykorzystać?
Czy to czemuś może służyć? Oprócz po prostu odczuwania?
shangri-la.com.pl

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2013, 09:48:34 pm »
0
Powiem Ci Agato, co ja zaobserwowałem, na podstawie własnego doświadczania.
Otóż uważam, że odczuwanie wibracji jest reakcją naszych wyższych ciał na pojawienie się w ich obrębie jakiejś INTELIGENTNEJ ENERGII.... jest jakby sygnałem JEJ przybycia...
Kim ONA jest ?
Uważam, że jest NIĄ jakaś Istota Wyższa, może tzw Opiekun o wyższym poziomie wibracji od naszej...
a  być może to nasza własna Wyższa Jaźń tak się objawia zstępując do swych ciał niższych...

Wiem, że kiedy mój umysł i ciało znajdują się na "odpowiednim poziomie" ( odpowiednio wibrują) i wtedy np. poproszę o pomoc... wtedy ONA przychodzi.... wtedy odczuwam JEJ nadejście właśnie w postaci wibracji... Wibracje są dla mnie sygnałem JEJ nadejścia...
Ja to tak odczuwam.
Pytasz, czy można to jakoś wykorzystać, czemu miałoby to służyć ?
Odpowiem, że jak najbardziej można... np. w leczeniu !
Mnie ONA samoistnie uleczyła z poważnego schorzenia, czym tez zamierzam się podzielić, ale to w innym temacie i kiedyś tam...
Dodatkowo, kiedy żona była poważnie chora, ONA na moją prośbę przychodziła i przynosiła ulgę ...

Wiesz.... ja też, tak jak Ty bardzo za nią tęsknię i to już od pierwszej chwili, kiedy odchodzi.....

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 23, 2013, 08:08:49 am »
0
obiecujesz Świetlisty że się tą historią podzielisz... i ... obiecujesz :)
napisz wreszcie!

Offline zinka

« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2013, 10:34:15 am »
0
Jeśli jestem świadoma siebie na co dzień, to potrafię wyłapywac wibrację które mnie dopadają, wtedy je obserwuję co one ze mną wyprawiają, ale jakoś, gdy są pod obserwacją, to znikają.
Niektóre, to już obczaiłam i wiem co zwiastują.

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 23, 2013, 11:09:38 am »
0
a ja miewam coś, co nazywam dotykiem, w różnych okolicznościach zdarza się, i różnych porach, ale niezbyt często, jakby jakaś energia dotykała, dosyć mocno, mojej głowy, zazwyczaj po lewej stronie nad skronią, odczuwam to jak ucisk, przyciskanie.

Offline jeryk

• *
  • Respect: +1
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2013, 02:23:23 pm »
0
U mnie wibracje objawiają się kołysaniem.W lewo  i w prawo,coraz mocniej i mocniej,aż coś wyrzuca mnie z ciała.
Do tej pory nie wiedziałem że to właśnie są wibracje.Poprzedzają je dziwne szumy,trzaski itp.Zawsze tego się bałem.Teraz wiem że to nie takie straszne i nawet to polubiłem,bo wiem do czego prowadzą.

Offline zinka

« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2013, 09:10:18 pm »
0
Właśnie mnie dzisiaj olśniło, że doświadczam czegoś podobnego do wibracji w czasie półsnu, takiego drżenia całego ciała, nawet próbowałam znaleźć przyczynę tego drżenia i wyszło mi, że powoduje to przejeżdżający pociąg w pobliżu, tylko sęk w tym, że nie mieszkam w pobliżu żadnych torów.

Dzisiaj obudziłam się zaraz po zaśnięcu, obudziło mnie drżenie mojego ciała, a co ciekawe nie fizycznego tylko tego wewnętrznego każda komórka mojego ciała drżała, obserwowałam to i ciało fizyczne leżało spokojnie i nie drżało, tylko w środku cała drżałam.
I gdy tak obserwowałam to drżenie, to uświadomiłam sobie, że miewam to bardzo często tylko o tym zapominam.  ::)

Offline Jasio

• *
  • Respect: +6
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2013, 09:35:34 pm »
0
U mnie wibracje nadchodzą z prawej strony głowy i są nagłe, pojawiają się nagle i ryczą jak przeładowany transformator :) Jednocześnie kojarzą mi się bardzo pozytywnie. Takie dwa bieguny. Nie powodują leku, a zaciekawienie i oczekiwanie. Możliwe, że to dlatego, że zanim ich po raz pierwszy doświadczyłem, to usłyszałem o nich między innymi gdzieś u Roberta na filmie, albo w książce.

Offline wera123

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2017, 01:36:21 am »
0
Ja wibracje odczulam tylko raz. Nie jako fale, jak Wy wszyscy, lecz jako przeplyw pradu tuz na powierzchni skory. Ten prad przeplywal od glowy do stop i odwrotnie. Najsilniej odczuwalam go na rekach.

Share via facebook Share via twitter

xx
Wibracje

Zaczęty przez wesołek

10 Odpowiedzi
1451 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 26, 2016, 10:11:11 pm
wysłana przez Spiderdog86
question
Nocne pół-świadome wibracje

Zaczęty przez Nigashar Altarion

3 Odpowiedzi