Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wspomnienia z dzieciństwa  (Przeczytany 2050 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
Wspomnienia z dzieciństwa
« dnia: Sierpień 04, 2013, 05:39:52 pm »
+1
Mam kilka wspomnień z dzieciństwa, którymi chciałbym się z Wami w tym temacie podzielić.
Może i Wy  mieliście podobne i zechcecie je opisać  :)
Oto pierwsze z nich.

Kiedy było już ciemno, lubiliśmy z siostrą włazić pod kołdrę.
W tych całkowitych ciemnościach obserwowaliśmy swoje dłonie.
Pamiętam, kiedy na nie patrzyliśmy i nimi poruszaliśmy, one tak pięknie iskrzyły bladoniebieskim światłem. Iskry przeskakiwały pomiędzy palcami, a niebieska jaskrawa poświata je oplatała. Temu zjawisku towarzyszyły takie mini wyładowania.
Jako małe dzieci traktowaliśmy to zjawisko jako fajne, ale zupełnie naturalne.
Jakbyśmy obserwowali coś, co przecież już kiedyś widzieliśmy (znaliśmy), tylko zapomnieliśmy, że tak jest.
Dziś żałuję, że takie postrzeganie z upływem lat w nas zanikło… pozostały jedynie żywe wspomnienia.

Niebawem postaram się opisać kolejne  :)
Pozdrawiam

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/seo/227/
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Wspomnienia z dzieciństwa
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 06:33:19 pm »
0
ja z dzieciństwa , wczesnego, pamiętam "pana". Wnioskuję że to był mój anioł stróż. Pamiętam jak byl ubrany, jak wyglądał, zawsze stał z lewej strony. Pamiętał że mnie pouczał, instruował. potem mi go babcia wybiła z głowy, w dobrej wierze rzecz jasna.

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 04, 2013, 08:33:23 pm »
+1
Też pamiętam, ze ktoś do mnie przychodził w "ludzkiej' postaci, ale za cholerę nie pamiętam kto i dlaczego.
Generalnie bałem się tych "nalotów" hehehe..

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 04, 2013, 09:54:44 pm »
+1
Kolejne z doświadczeń  :)
Otóż, we wczesnym okresie dzieciństwa miałem cyklicznie powtarzające się stany...na sny to nie wyglądało.
Działo się tak bardzo często przed "właściwym" zaśnięciem.
Nie wiadomo kiedy, nagle otwierała się, tak, to należyte określenie, więc otwierała się wokoło taka głęboka ciemność. Nie przyglądałem się jej wzrokiem fizycznym, bo miałem świadomość opuszczonych powiek, a i sam stan postrzegania różnił się znacząco od fizycznego.
W tej ciemności pojawiało się kilka postaci, które z wolna mnie okrążały, jakby karuzela powolutku się kręciła. Postacie były przezroczyste, a kształt ich dało się rozpoznać z powodu tego, że wokół wszystkich promieniowała świetlista aura. Wyglądało to bardzo podobnie jak na zdjęciach Kirliana, z którymi zetknąłem się wiele, wiele lat później w wieku dorosłym. Bardzo uderzyło mnie wtedy to podobieństwo.
Pamiętam, że te sny trwały przez kilka pierwszych lat dzieciństwa i zdarzały się 2-4 razy w tygodniu.
 Pamiętam, ze były to postaci zwierząt, a nie ludzkie.   

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 04, 2013, 10:13:51 pm »
0
o rany, miało się to dzieciństwo  :D
ciekawe kto to był, w jakim celu cię nawiedzali, i jaki to miało wpływ na twoją przyszłość, na ciebie...
no , jaki na ciebie miało wpływ to się mogę domyślić, widzisz aury, gadasz z duchami, co-tam-jeszcze... :)
jedną nogą po drugiej stronie :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 04, 2013, 11:25:32 pm »
0
Dziś myślę, że raczej nie nawiedzali, a odprowadzali....takie łagodne przejście mi fundowali, żebym szoku nie doznał :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:40:44 pm »
+1
Jednym z pierwszych doznań, które pamiętam jest coś co kojarzy mi się z …
nie wiem czym.
Doznawałem stanu w którym pływałem w jakiejś przestrzeni, zanurzony jakby w gęstym czarnym płynie, a wokoło było ciemno…prawie czarno.
W pewnej chwili gdzieś w pobliżu pojawiał się wielki lej, jakby potężny wir, który powoli zaczynał wsysać płyn oraz wszystko co się w nim znajdowało, łącznie ze mną.
Pamiętam, że pod wpływem powstałej zasysającej siły wszystko zaczynało się obracać ruchem wirowym w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.
To było straszne przeżycie…Pamiętam jak w przerażeniu z całych sił walczyłem, aby nie zostać wciągniętym do środka leja.
Niestety, a może „stety”, zawsze przegrywałem.
Kiedy już ostatecznie zostawałem zassany do wewnątrz…pamiętam, że było tam strasznie ciasno i ciemno, nie można było się poruszyć, a ja starałem się wstrzymywać oddech, aby nie utonąć.
Okropne przeżycie… jednak po krótkiej chwili przebywania wewnątrz tego leja zawsze gdzieś wypadałem z niego jakby z drugiej strony…a tam było już cudownie i bezpiecznie.
Przeżycia te były ogromnie realne i powtarzały się cyklicznie co pewien czas.
Pamiętam, że ogromnie się tego bałem, aż do czasu, kiedy to zacząłem kojarzyć, że stan ten będzie przejściowy i po chwilach grozy nastąpi ukojenie i błogostan.
Od kiedy zacząłem kojarzyć ten fakt, stan ten zaczął pojawiać się coraz rzadziej, aż po kilku latach zanikł całkowicie…

Dziś kojarzy mi się owo doświadczanie ze stanem jakby przechodzenia z jednej rzeczywistości do innej…ale kto wie, może były to powracające wspomnienia z porodu. :)     

Offline NianiaOgg

« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:49:34 pm »
0
mnie to wygląda na traumę po narodzinach, no ale pamięć masz niebywałą  ???
a z poprzednich wcieleń coś pamiętasz ? :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2013, 03:05:13 pm »
0
Tak, pamiętam, a może raczej mam "zapisane" w pamięci jak my wszyscy...
Sęk w tym, aby tam dotrzeć  :)

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2014, 03:31:59 pm »
+2
Unoszę się w czarnej, bezkresnej przestrzeni... Widzę i wyczuwam ją całym sobą cokolwiek ta całość oznacza....
Nie wiem kim jestem, ale to nie ma żadnego znaczenia.
Wszędzie dookoła jaśnieją jakby gwiazdy, skrząc się przepięknym światłem przechodzącym z bieli w kolory ciemnego, nieziemskiego granatu. Poza tym nie ma nic... tylko cisza i ja - obserwator.
Nagle postrzegam, a zarazem wyczuwam, że Coś powoli zaczyna napływać... z wolna przesuwa się z prawej strony do lewej.
To coś bez wyraźnego kształtu ... na obrzeżach którego coś jakby delikatnie jaśniało. Owo Coś jest czarniejsze od przestrzeni w której przebywam... jest doskonale czarne i nieskończenie "głębokie". Obserwuję jak powoli zasłania część gwiaździstej przestrzeni stale zmieniając swój kształt.
Kiedy jeszcze bardziej owe Coś przyciąga moją uwagę, dostrzegam miliardy, jaśniejących żółtobiałym światłem, maleńkich punkcików. We wnętrzu wciąż zmieniającej kształt czerni znajduje się ich ogromna, niezliczona ilość....
Otwieram oczy... leżąc w dziecięcym, drewnianym łóżeczku patrzę na sufit, na którym tańczą cienie płomieni, wydobywające się z pod fajerek kuchenki....

Niewiele więcej potrafię sobie dziś przypomnieć, choć doświadczałem tego wiele razy w swoim dziecięcym życiu... ale będę się starał powrócić TAM, albowiem w środku odczuwam, że jest mi ono bliskie i znane...

Share via facebook Share via twitter

xx
Anioł Stróż z dzieciństwa

Zaczęty przez NianiaOgg

4 Odpowiedzi
1899 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 08, 2014, 05:26:33 pm
wysłana przez NianiaOgg
xx
Medytacyjne wspomnienia

Zaczęty przez Negai

8 Odpowiedzi