Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Wyzsza swiadomosc i wyciaganie kogos z ciala  (Przeczytany 1902 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchacz

• *
  • Respect: +1
Wyzsza swiadomosc i wyciaganie kogos z ciala
« dnia: Luty 21, 2014, 12:21:10 pm »
0
Siemanko. Pare tygodni temu opowiedzialem mojemu znajomemu o tym ze wychodze z ciala i postanowil sie tego uczyc i mu to nie wychodzilo to zgadalismy sie ze jak mi sie uda wyjsc to po niego przyjde i sprobuje go wyciagnac. No i pewnego razu udalo mi sie wyjsc i odrazu pomyslalem ze chce sie do niego udac no gdy tylko powiedzialem sobie ze chce sie dostac do takiej i takiej osoby w takim i takim miejscu zaczelo mnie cos ciagnac i po pewnym czasie wyladowalem ale znalazlem sie spowrotem u siebie w pokoju i tak dwa razy pod rzad wkoncu sie wkurzyem i wylecialem z domu przez okno ale po chwili mnie cofnelo i sie obudzilem. Dzisiaj znowu udalo mi sie wyjsc wiec wyrazilem intencje ze chce sie spotkac z wyzszym 'ja' no i sie pojawila jakas postac, raczej widzialem tylko jego kontury mial normalna posture czlowieka unosil sie w powietrzu w pozycji siedzacego buddy, tak jak mowilem widzialem tylko jego kontury wygladal jak by byl zrobiony z diamentu i zapytalem go myslami czy moze mnie przeniesc do tego znajomego a on odpowiedzial ze mnie nie przeniesie ze musze sie tego sam nauczyc... ale nie odpowiedzial slowami to bylo dziwne bo w tych jego konturach pojawilo sie zdanie ktore musialem przeczytac. Po chwili sie wkurzylem i wyciagnalem reke do gory i sobie pomyslalem ze jak ktos moze to niech mnie przeniesie do mojego znajomego no i mnie cos tam przenioslo. Bylem u niego w domu widzialem jak spi to zaczalem go budzic szarpalem go i szarpalem i po chwili sie obudzil. Nie moglem mu wytlumaczyc ze to sie nie dzieje w swiecie fizycznym ze to jest sen on tylko przytakiwal i mowil "tak jasne" i przypomnialem sobie ze mozna to udowodnic i mu mowie zeby wystawil dlonie i przelozyl jedna przez druga ale to nie dzialalo nie wiem czemu ale nawet ja nie moglem tego zrobic. Wkoncu przypomnialem sobie ze moge latac unioslem sie i mu mowie czy jakby to nie byl sen to moglbym tak zrobic no i juz myslalem ze go wyciagnalem i uswiadomilem ale mnie cofnelo i nie moglem juz wyjsc spojzalem na tel minelo okolo godzina czasu wszedlem na facebooka patrze a on jest dostepny a to byla 2 w nocy pisze do niego "spisz?" "powiedz mi ze cie wyciagnalem" a on odpisal ze nie ale cos go obudzilo dokladnie w tym momencie jak ja sie obudzilem. Czy to mozliwe ze to przezemnie sie obudzil? Pytalem go czy mu sie snilem ale on moiwil ze nie. I jeszcze jedno do jego szkoly przyjechala wymiana z belgi i u niego spi jedna belgijka i ja tez widzialalem miala ciemne wlosy tlye zapamietalem on byl w szoku jak mu to powiedzialem bo nie moglem jej nigdy widziec na zywo bo mieszkam od niego 120 km a ona na serio ma ciemnie wlosy .

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/wyzsza-swiadomosc-i-wyciaganie-kogos-z-ciala/770/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Wyzsza swiadomosc i wyciaganie kogos z ciala
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2014, 01:16:29 pm »
0
Skoro coś go obudziło, to mogłeś byś Ty tzn. twoje ciało astralne, tylko kolega tego nie pamięta, co to wybudzenie mogło spowodować  :)
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2014, 08:36:14 pm »
0
Puchacz.... Ty tak kolegę ciągniesz, a on może jeszcze nie gotowy na wyłażenie z pokrowca, he ? 
 ;) ;D 
... w nieskończonym duszy trwaniu ...

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 22, 2014, 08:11:18 pm »
0
Jeśli nie gotowy to tylko w tym sensie, że świadomie tego nie robi, bo przecież wszyscy ludzie podróżują poza ciałem. Niektórzy po prostu tego nie pamiętają :)

Jak dla mnie faktycznie byłeś u tego kolegi Puchacz :)
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Świetlisty

• Szeptem wiatru ...
  • Respect: +102
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2014, 08:47:10 pm »
0
Aby odbywać choćby nieświadome podróże poza ciałem trzeba mieć dość dobrze rozwinięte, ukształtowane i uformowane ciało astralne na kilku astralnych poziomach energetycznych.
Natomiast świadome podróże astralne, to bardziej złożone zagadnienie, na które wpływ mają jeszcze inne "dodatkowe czynniki".
Niektóre istoty wcielone w ciało fizyczne mogą posiadać jeszcze zbyt słabo rozwinięte w/w ciało i przedwczesne próby ich wyciągania mogą okazać się bezowocne.

Share via facebook Share via twitter

xx
Wyciaganie z ciala

Zaczęty przez dens

8 Odpowiedzi
1863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 24, 2015, 09:35:54 am
wysłana przez zinka
xx
Nasz mózg a wyższa świadomość

Zaczęty przez Izi

0 Odpowiedzi