Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Zbyt szybkie wracanie do ciala..  (Przeczytany 1375 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline van nelle

• *
  • Respect: 0
Zbyt szybkie wracanie do ciala..
« dnia: Lipiec 21, 2013, 03:14:26 am »
0
Witam serdecznie.
Narescie udalo mi sie wyjsc z ciala [po wielu nieudanych próbach].
Mam takie pytanie, wszystko jest dobrze, tylko bardzo krótko te moje podróze trwaja.
Po jakims czasie gwaltownie sciaga mnie do ciala fizycznego, nie wiem co jest tego powodem.
Tam jest tak pieknie, jak w bajce 3D. Moze ktos mi poradzi co zle robie, chcialbym tam byc jak najdluzej.
Potem próbuje jeszcze raz wyjsc, ale to mi sie nieudaje [czyzby nie mozna bylo, po powrocie do ciala wyjsc tego samego wieczora jeszcze raz]. Moze powodem tego nieoczekiwanego sciagania jest fakt, ze gdy jestem tam ciagle mysle czy wróce do ciala fizycznego, i  przez to nie moge sie wyluzowac. Poradzcie co zrobic, aby cieszyc sie OOBE przez przeszkód, ze zaraz sie skonczy podróz. Pozatym ile moze trwac taka podróz OOBE, godzine dwie......czy nawet wiecej..
Za odpowiedz bede wdzieczny...

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/seo/23/zbyt-szybkie-wracanie-do-ciala/189/

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
Odp: Zbyt szybkie wracanie do ciala..
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 21, 2013, 09:26:07 am »
0
myślę że da się wielokrotnie wchodzić i wychodzić z ciała, kiedyś udało mi się 6 razy, ale prawdą też jest że nie tyle mnie cofało, co raczej sama wracałam, bez przymusu :)

Offline seth

• Administrator
  • ..bezstronny i lekki przemknę obok orła...
  • Respect: +239
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 21, 2013, 05:02:58 pm »
0
Można wielokrotnie wyjść. Najłatwiej robi się to zaraz po tzw cofce. Nie powinno się wtedy zmieniać pozycji tylko ponownie usnąć i starać się wrócić wspomnieniem do ostatniej sytuacji z wyjścia lub starać się np wyobrazić sobie siebie stojącego obok łózka.
Wyjścia mogą być czasem bardzo długie nawet wielogodzinne. Tak długie wyjścia powodują zazwyczaj dziwny rodzaj zmęczenia w poza i potrzebę powrotu do ciała.

Offline van nelle

• *
  • Respect: 0
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2013, 01:33:20 pm »
0
Dziekuje za odpowiedzi. Mam jeszcze taki problem, otóz mam obraz w astralu ale niem mam glosu [bylem na imprezie, która odbyla sie jakies 25lat temu i nic nie slyszalem DZIWNE PRAWDA].
Pozatym przy wychodzeniu z ciala nie mam zadnych takich objawów jak wszyscy [czyli paraliz, nic mnie nie trzesie, ani nie mam zadnych dzwieków w uszach itp. Poprostu leze na boku, i mnie wyrzuca z ciala i to nawet tak delikatnie]. Takze mysle ze kazdy ma innaczej, chyba ze jestem wyjatkiem.
Moze ktos mi powie dlaczego, nic nie slysze wychodzac z ciala fizycznego [co moze byc powodem takiej sytuacji, ewentualnie co zrobic aby mial tzw.fonie....

Share via facebook Share via twitter

xx
Wyciaganie z ciala

Zaczęty przez dens

8 Odpowiedzi
1856 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Kwiecień 24, 2015, 09:35:54 am
wysłana przez zinka
xx
Odleglosc od ciala a postrzeganie

Zaczęty przez Panda

1 Odpowiedzi