Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Ciekawa kobieta  (Przeczytany 721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

Ciekawa kobieta
« dnia: Listopad 28, 2015, 12:03:44 pm »
No Witam :)
Dziś miałam dużo świadomych snów. W sumie próbowałam wyjść kila razy ale nie zawsze wychodziło. Zastosowałam wiec inną taktykę, spróbowałam obudzić się w paraliżu albo w takim ,,pół śnie". Po prostu przeniosłam świadomość ze snu na ciało .Czuje że mam bardzo płytki oddech, szybko więc (by się z nim nie męczyć i przez przypadek się nie obudzić) po prostu wstałam. 
Pokój był ciemny, na dworze panowała ciemność. Szybko przetarłam dłońmi ramiona by się nieco dostroić i wyleciałam z domu. Opadłam na ziemie, znalazła się przy mnie jakaś kobieta ni stąd ni zowąd. Była ze mną także podczas snu (dzięki niej odzyskałam świadomość). Zapytałam kim jest, uśmiechnęła się i nic nie chciała odpowiedzieć. Zapytałam czy mogę dostać jakiś przekaz odnośnie mojej przyszłości? I to było dziwne, bo widziałam jakby to ona mówiła ale czułam jakby coś z ,,zewnątrz" zarazem mi odpowiadało. Ciężko to wytłumaczyć, niemniej jednak nie mogłam dokładnie tego zrozumieć bo nakładało się jakby kilka głosów (zaiste jeden z nich to była moja własna interpretacja). Zrozumiałam tylko że we wrześniu ma zdarzyć się coś ważnego dla mnie, co kompletnie zmieni moje życie. Z drugiej strony nie wiadomo o który ,,wrzesień" chodzi :P Kobieta zaczęła gdzies uciekać ale powiedziała bym biegła za nią. Tak zrobiłam, nagle znalazłyśmy się gdzieś indziej. Mówiła cos do mnie ale nie używała do mnie mojego imienia a jakieś inne. Brzmiało one troche jak angielskie imie Louis. Zdziwiłam się więc, zapytałam dlaczego mnie tak nazywa? Odparła że tak przecież mam na imie. Przedstawiła mi się, jednak już nie pamiętam jak sama miała na imie :P

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/ciekawa-kobieta/1153/

Offline Wiatr1000

Odp: Ciekawa kobieta
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 28, 2015, 12:13:24 pm »
Pewnie chodziło o imię "duszy" jeśli one takowe posiadają ;) Bo przecież wiesz, że nasze imię jest tylko na to jednorazowe życie ;) Więc bez sensu się jest do niego tak mocno przywiązywać :P

Ale Ty masz fajnie no :))

misy kryszta?owe