Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Kochana Mamusia!  (Przeczytany 552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Kochana Mamusia!
« dnia: Styczeń 23, 2014, 05:46:00 pm »
+1
Hej wam :P
W zasadzie miałam tego nie pisać, bo moja dzisiejsza przygoda była krótka, ale w sumie ciężko powiedzieć że była niewartościowa.
Także stwierdziłam że jednak napiszę :)

Miałam sen że wraz z ojcem rzucałam w ścianę kamieniami, w celu rozwalenia jej. Niestety nie dało się. Za ścianą był jakiś facet, od czasu do czasu widziałam go przez nie wielką dziurę w ścianie. Po jakimś czasie zrozumiałam że to sen, zapragnęłam by z tej dziury błysnęło światło. Tak się stało. Mój ojciec zapytał jak to zrobiłam, odparłam że to mój sen i mam nad nim kontrole, jednak teraz pora się pożegnać, bo muszę wyjść z ciała.

No i wyszłam.

Kieruje swoje ciało astralne do biurka. Dokładnie czuję jego kształt etc. Teraz jednak uważam że w Poza było bardziej chropowate niż w rzeczywistości.
Po chwili wyczułam jakby ktoś delikatnie położył na moich dłoniach swoje dłonie. Było to bardzo delikatne, subtelne uczucie. Od razu przypomniał mi się opiekun. Zapragnęłam poczuć jego miłości.

Wyczułam mocny wiatr zza pleców, który spowodował zwiększone wibracje, a także przypływ bezinteresownej miłości, spokoju, i bezpieczeństwa. Wibracje były na prawdę podwyższone, ale mi to wcale nie przeszkadzało.

Po chwili otrzymałam bardzo szybką, płynną wizje. Widziałam jakby stary papirus a na nim obrazki. Byli tam ludzie, jakieś bronie, a powyżej nich jakieś inne cywilizacje. Dostałam także przekaz słowny, iż jakiś tam lud (brzmiał jak nazwa cywilizacji kosmicznej) ma już bronie ziemian.

Momentalnie usłyszałam głos mojej mamy, poczułam cofanie do ciała, bardzo subtelne, i otwarłam oczy. Mama obudziła mnie za wcześnie :/

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/kochana-mamusia/722/

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik