Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Kolorowe Krainy  (Przeczytany 2491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Kolorowe Krainy
« dnia: Luty 10, 2014, 10:04:09 am »
+1
No hej :)
No to dziś miałam kolejne sny, było ich chyba z 4 (te które zapamiętałam) niemniej tylko jeden był bardzo ciekawy i wart zapamiętania.
Sen zaczął się dość niesympatycznie, otóż stałam sobie na jakimś parkingu przed supermarketem z moimi rodzicami, aż nagle jakiś koleś mnie porwał. Jechaliśmy z dość szybką prędkością, kazałam mu się zatrzymać ale nie słuchał. Otwarłam drzwi i wyskoczyłam. Warto dodać że sen był dobrze dostrojony, była piękna pogoda, chyba wiosna.

Zaczęłam biec, o tak jak jakiś zwierzak, na 4 łapach, potem dopiero powróciłam do pozycji pionowej gdy uznałam że to jest dziwne. Odwróciłam się w tył, gościu mnie gonił, biegł znacznie szybciej ode mnie. Ja jakoś tak wolno biegłam, każdy krok wydawał mi się dziwnie niewygodny jakby. Ciężko mi to opisać.
W końcu dotarłam do lokacji w której były drzewa, taki jakby lasek, ale był strasznie mały. Tam był jakiś taki portal czy coś w tym stylu ,ale wgl. nie zwróciłam na niego uwagi. Były tam dwa takie śmieszne stworki, jakby małe hipopotamy xD. Poradziły mi bym weszła na drzewo. Zauważyłam że zmieniłam się w wiewiórkę, i od razu stałam się szybsza od porywacza, a także bardziej zwinna.
Weszłam na drzewo, na samą jego górę.

Po chwili jakby zmienił mi się wzrok, widziałam teraz wszystko z 3 osoby, tak jak np. w grach, ale mogłam spokojnie kierować sobą. Mogłam też w każdej chwili zmienić mój wzrok na ten z pierwszej osoby. Dziwię się wobec tego że nie skapnęłam się że to sen...

Mimo iż napastnik nie mógł wejść na drzewa, postanowiłam uciekać dalej.  Biegłam przez niewielkie krainy, każda z nich miała inny kolor i klimat, była fioletowa, zielona, żółta, pomarańczowa, niebieska... było ich mnóstwo. Ja natomiast od czasu zamienienia się w wiewiórkę byłam bardzo szybka. Po jakimś czasie znowu wróciłam do zielonej leśnej krainy. Zrozumiałam że zamiast uciekać muszę się schować gdzieś za jakimś konarem. Próbowałam niestety porywacz za każdym razem mnie znajdował. W końcu na innym drzewie dostrzegłam drugą wiewiórkę, która pokazała mi jak się schować. Stanęłam tam gdzie mi pokazała, a porywacz sobie poszedł.

Takie tam moje schizowe sny :P

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/kolorowe-krainy/751/

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Kolorowe Krainy
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 10, 2014, 11:48:58 am »
0
No superowe, Twoje sny  Negai :) Jak barwnie je opisujesz :) Fajnie mi sie wtedy go ogląda :D

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 10, 2014, 01:37:32 pm »
0
No i znów te kolory :D Coś ala czakry.
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Negai

« Odpowiedź #3 dnia: Luty 10, 2014, 02:11:58 pm »
0
No prawdopodobnie :D Te kolory mnie prześladują ;)

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 10, 2014, 02:45:55 pm »
0
Myślę, że to jest związane z tym że zaczęłas reguarnie medytować, sama pisałas ze nawet aury przedmiotow widzisz po :)  Czakry Ci się mocniej uaktywniają :) Nic tylko się cieszyć :P

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 10, 2014, 03:18:27 pm »
0
Wiem wiem, przecież się nie smucę :D To fajnie jak dla mnie :D

Offline zinka

• Respect: +469
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2014, 05:05:11 pm »
0
Negai nie chce ci nic sugerować, ale może masz kogoś w swoim otoczeniu o rudych włosach, dobrze by było słuchać jego rad, bo widać wie, jak unikać nieprzyjemnych sytuacji, skoro posłuchałaś rady i zadziałała ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

« Odpowiedź #7 dnia: Luty 12, 2014, 09:56:56 am »
0
Haha :D No mam kilka takich osób w moim otoczeniu :D
Zapamiętam ;)

Share via facebook Share via twitter

xx
Opowieści z krainy snów

Zaczęty przez OneNight