Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Kryształowa ściana [sen]  (Przeczytany 1829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Kryształowa ściana [sen]
« dnia: Luty 02, 2014, 11:24:04 am »
+3
Hejo :)
Wczoraj sobie medytowałam. Muszę Wam powiedzieć że medytacja sprawia mi coraz więcej satysfakcji.
Mimo iż po niej bardzo mnie głowa bolała, a także czułam dziwne mrowienie w okolicach 3 oka, to jednak tuż po niej nadszedł mnie jakiś natłok wiedzy o świecie, nie było pytań, były tylko odpowiedzi.

Poszłam spać bo ból głowy stawał się dość uporczywy. Nadal czuje delikatny ucisk w miejscu 3 oka, ale nie jest to tak przeszkadzające jak wczoraj.

Miałam ciekawy sen, który Wam opowiem.
Śniła mi się wielka kraina, otoczona pięknymi górami, w której w niektórych miejscach padał śnieg, w innych jednak trwała wiosna (np. na tychże górach śniegu nie było, za to piękna zielona trawa).

Byłam tam z grupką moich przyjaciół. Byli to chyba wymyśleni przyjaciele, nie kojarzę by był tam ktoś mi znajomy. Nagle zauważyłam wielką ścianę taką całą z kolorowych diamentów. Mieniły się na wszystkie strony. Według moich wymyślonych przyjaciół, ściana ta jest jakby portalem do innych miejsc, wystarczy tylko stanąć przed nią tyłem, i przeniknąć przez nią.

Stanęłam tyłem. Poczułam dłońmi doskonały kształt diamentów. Chyba przez chwilę odzyskałam świadomość, uznałam że to dziwne że tylko w niektórych miejscach tej krainy pada śnieg. Powiedziałam nawet ,,mój mózg słabo to stworzył". O dziwo jednak ta ,,świadomość" była bardziej nieświadoma niż można by było pomyśleć. Mimo iż powiedziałam coś takiego, wiedziałam że to sen, nic z tym nie zrobiłam. Nadal byłam senną postacią której tylko ,,wyrwały się" takie słowa.

Wyczułam diamenty za mną. Ludzie zaczęli przenikać przez ścianę. Próbowałam zrobić to z całych sił, ale przecież było to niemożliwym, by przejść przez coś takiego. Zmartwiłam się że przyjaciele mnie zostawią.
Wpadłam na pomysł, by bardziej się odprężyć. Tak się stało, moje ciało stało się lekkie, a ja bez problemu przeszłam przez kryształową ścianę.

Na miejscu do którego się przeniosłam, byli moi przyjaciele. Powiedzieli że to jeszcze nie tutaj. Przeszliśmy więc przez ściane kolejny raz. Było już ciemno, ktoś mnie zaatakował gdy tylko się przeniosłam. Przyjaciele znów odparli że to nie tutaj. Przeszłam więc po raz trzeci. W końcu byliśmy na miejscu.

Kraina była taka sama jak przedtem, panowała jednak noc, pięknie oświetlona przez jasny księżyc i gwiazdy. Nadal stała tam kryształowa ściana. Za nią był drewniany domek i pasmo gór jak w poprzednich lokacjach. Przeszliśmy do domku, w którym nie było nic specjalnego. Mimo swojej prostoty domek prezentował się ciekawie, idealnie pasował do górskiego krajobrazu. Weszliśmy na dach, z którego dobiegało jakieś światło.

Na dachu usłyszeliśmy czyjąś rozmowę. Osoba ta była częściowo niewidoczna przez zakrywającą ją, wiszącą płachtę. Teraz jak sobie myślę, kojarzy mi się to trochę z moim jednym z wyjść, tam też jedna osoba była w ten sposób zasłonięta.

Na dachu także paliło się ognisko. Nagle zauważyłam, że trzymam w swojej ręce pochodnie. Odsłoniłam płachtę, zobaczyłam kobietę którą z kimś rozmawia przez telefon. Potem chwilę rozmawiałyśmy, i sen się skończył.

:)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/741/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Kryształowa ściana [sen]
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 03, 2014, 02:31:30 pm »
0
fajna sceneria, góry, polana i te kryształy super  ;D

a wiesz, że istnieje taka kryształowa jaskinia  :P

..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 03, 2014, 04:14:07 pm »
0
Wow O.O W moim śnie kryształy były różnokolorowe :) ale jasniknia prezentuje się super! :D

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2014, 05:00:20 pm »
0
W moim dzisiejszym śnie pojawiły się statki UFO, używające diamentopodobnych kryształów do podróży między wymiarami. Taki statek rotował w poprzek siebie, po czym otaczał się fioletowym światłem i znikał.

Bardzo ciekawe doświadczenie, Negai.. zresztą jak wszystkie twoje doświadczenia. :)
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Share via facebook Share via twitter

xx
Sen we śnie

Zaczęty przez OneNight

0 Odpowiedzi
588 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 22, 2015, 11:56:04 am
wysłana przez OneNight
xx
Sen/OOBE

Zaczęty przez Smigol87

1 Odpowiedzi