Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Mucho nie denerwuj mnie!  (Przeczytany 990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Mucho nie denerwuj mnie!
« dnia: Maj 01, 2014, 07:39:52 pm »
0
Jakoś kilka dni temu miałam dość ciekawy, ale zarazem emocjonalny sen.
Śniło mi się że była wojna. Stałam niedaleko przepływającej rzeki, wraz z ludźmi i obserwowałam. Był wieczór, zewsząd rozchodziły się błyski z karabinów. Widok był piękny, bo było to chyba jakieś francuskie miasto. Starsze kamienice, most, etc. Po chwili powiedziałam do kolegi, że gdybym miała bazuke to bym ich wszystkich zabiła. Na to kolega że bym takiej broni nie udźwignęła.

Po chwili strzały robią się coraz głośniejsze, odwracam się, za mną jest jakaś alejka która idzie przez kamienice. Z alejki tej błyska się światło z karabinów, a więc żołnierze są blisko. Okropny strach, strach przed śmiercią, zmotywował mnie do ucieczki. Uciekam, słyszę krzyki, głośne krzyki przyjaciół. Po chwili znajduję schronienie, znajduję się w jakieś pięknej kamienicy, a konkretnie w jej holu. Była tam kobieta, pokazała mi mapę, i na mapie wskazała jak będzie wyglądał świat po wojnie. Powiedziała tez kto ją wywołał. Nie pamiętam, ale wydaje mi się że cała europa była przyłączona do jednego państwa, jedynie australia bądź afryka była zupełnie wolna i suwerenna.

Kobieta mówi też, że ze wszystkich ziemskich języków, język francuski jest najpodobniejszy do anielskiego, choć i tak bardzo się różni. Pokazała mi to, mówiąc kilka zdań po francusku. Po chwili zdania te zaczęły się ,,rozlewać", zwiększać czy tam zmniejszać częstotliwość. I tak z pięknych francuskich zdań wyszło coś, czego zupełnie nie mogłam zrozumieć, ale brzmiało bardzo ładnie, choć ani słowa powtórzyć bym nie mogła. Już raz to słyszałam.

Po chwili kobieta rozwinęła skrzydła i wzleciała do góry, ja zaś zrozumiałam że to sen. Poprosiłam opiekuna by wzniósł moje ręce astralne. Poczułam że świadomość przechodzi do ciała fizycznego, i po chwili  ktoś chwyta mnie za ręce astralne i delikatnie unosi. Wydaje mi się jednak że zechciałam wrócić do ciała i tak się stało.

Po chwili budzę się w paraliżu, było to bardzo denerwujące, dawno tego nie miałam. Nie czułam strachu ani nic, ale słyszałam denerwującą muchę nad głową. Myślałam że zaraz wleci mi do ucha, strasznie brzęczała. Próbowałam odgarnąć ją ręką astralną ale nie dało rady. Czułam silne wibracje, dopiero po jakimś czasie walk z muchą zrozumiałam że to drżenie moich centr energetycznych, a nie żadna mucha.

Wychodzę z ciała i proszę o to, by opiekun pokazał mi co powinnam w sobie zmienić. Od razu mnie przenosi przed mój blok, spotykam tam dwójkę zakochanych. Chwilę z nimi rozmawiam, gdy pytam co jest we mnie denerwującego, odchodzą. Ja się zaczynam denerwować, teraz już jednak wiem co to znaczyło. Potem przy przystanku tramwajowym spotykam koleżankę, żartujemy sobie, i tak dalej. Po chwili się jej pytam, co powinnam w sobie zmienić. Zaczyna wydawać dziwne odgłosy niby dla żartów, a po chwili ucieka. Nagle zza moich pleców słyszę odgłosy byka, który biegnie w moją stronę, i szybkim ruchem wbija mi rogi w plecy. Nie bolało za bardzo ale było to dość dziwne.

Tyle :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/mucho-nie-denerwuj-mnie/863/

Share via facebook Share via twitter

xx
No! Uszczypnij mnie! :)

Zaczęty przez Negai

4 Odpowiedzi
1851 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Luty 16, 2014, 07:33:57 pm
wysłana przez Negai
xx
Cofa mnie