Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Niby tak jasno a jednak tak ciemno  (Przeczytany 1008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Niby tak jasno a jednak tak ciemno
« dnia: Luty 18, 2014, 07:05:00 am »
0
No Hej :)
Dziś tak szybko bo spieszę się na autobus :)
Ale uznałam że muszę to zapisać inaczej zapomnę ( i tak wiele już zapomniałam).
Tak jak Opiekun powiedział dziś miałam wyjście, choć może to był LDek, kto tam wie :P
W jednym śnie coś tam robiłam, potem weszłam do kuchni i zrozumiałam że to sen.
Krzyknęłam to, i otwarłam realne oczy, ale po chwili znów przeniosłam się do snu z pełną świadomością. Spojrzałam na moje ręce, były troche zamazane. Odczułam coś co odczuwam już od jakiegoś czasu. Takie jakby przesunięcie świadomości? Jakby moje ciało astralne szło w przód, a gdy to się kończy znajduje się w innym miejscu lub trochę zmienionym. Nie wiem czy to jest wchodzenie na jakieś inne plany, czy po prostu wychodzenie z ciała. (Tak tak wiem, LDki to też wyjście z ciała.. ble ble ble)

Spojrzałam za okno, było jakby zaparowane, bo za oknem nic nie widziałam tylko biel. Mimo teoretycznie dobrego dostrojenia problem sprawiało mi by przez to przejść. Za oknem zaś była jasna, nieznana mi przestrzeń. Postanowiłam więc że wyjdę z innego okna, wchodzę na klatkę schodową, i przechodzę przez ścianę która skierowała mnie na zewnątrz. To co tam widzę jest jeszcze gorsze... czarna, jakby mgła, choć bardziej skojarzyło mi się to z przerwaną lokacją...
Myślę sobie, kurde co jest. Ostatnio ilekroć wychodzę to jestem w jakieś ciemnej przestrzeni, a teraz jeszcze taki coś. Mimo dobrego dostrojenia sama jakby zaczęłam świadomie tracić energię (jakby zasypiać) by wrócić do ciała, bo nie widziałam sensu by tam zostać.

Wróciłam do ciała.

Teraz jak tak sobie myślę, to mogłam wejść do tej ciemnej przestrzeni, mogło być ciekawie.
Ktoś miał coś takiego kiedyś? :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/niby-tak-jasno-jednak-tak-ciemno/765/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Niby tak jasno a jednak tak ciemno
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 18, 2014, 12:40:53 pm »
0
Negai, ostatnio też miałam taką scenę i po obudzeniu byłam zła, że nie weszłam w tę ciemność a mogło być ciekawie. ;)

..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter
Tags:

OOBE - Przewodnik