Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Nieświadome wyjścia/nagła zmiana poglądów po śnie  (Przeczytany 865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Nieświadome wyjścia/nagła zmiana poglądów po śnie
« dnia: Styczeń 18, 2014, 08:31:32 pm »
+1
No hej :)
Dzisiaj miałam bardzo dziwną sytuacje. Przebudziłam się jakoś ja wiem... 6, może 7 godzina. Ale nie ruszałam się, tylko przebudziłam świadomość, także po chwili usnęłam. Po kilku minutach snu odzyskałam świadomość, ale chyba nie za mocno bo późniejsze moje przygody nie były świadome.
Zdołałam wyjść z ciała, pamiętam uczucie podnoszenia ciała astralnego, niestety nie pamiętam nic więcej, tak jakby ktoś mi wyciął to z pamięci.

Pamiętam tylko że znalazłam się w jakimś dziwnym miejscu, w którym ktoś próbował mnie przekonać do zmiany moich poglądów. Chodziło mi o moją ,,wizje przyszłości", tzn. przyszły zawód jaki na dzień dzisiejszy mnie interesuje. Oczywiście jeszcze sporo lat przede mną, no ale warto już mieć jakiś tam wstępny plan. Istota z którą rozmawiałam, próbowała usilnie przekonać mnie do zmiany zdania. Pokazywała mi złe strony tego zawodu, wręcz kpiła z osób o właśnie takim zawodzie.
Niestety nie pamiętam na czym dokładnie to polegało, mam straszne ,,stop klatki" myślowe. Raz jakby widziałam kogoś z perspektywy trzeciej osoby, innym razem po prostu rozmawiałam z tą osobą (twarzy, identu, nic nie pamiętam). Osoba ta jednak nie pokazywała mi co mogłabym robić w zamian tego. Była mowa jeszcze o zawodzie lekarskim, niemniej nie do końca pamiętam o co w tym chodziło.

Niemniej obudziłam się jakąś godzinę później, już po sekundzie, kiedy otwarłam oczy, miałam w głowie odpowiedź na to, co powinnam robić. Dodam że o zawodzie słyszałam, ale jakoś tak specjalnie mnie do niego nie ciągnęło (za duża odpowiedzialność). Byłam wręcz pewna tego że muszę to robić.

Dodam że już nie raz np. w snach, ktoś próbował mnie przekonać do zmiany wymarzonego zawodu. Za każdym razem po takim śnie trochę się od niego oddalałam, ale potem znowu uważałam, że w sumie to jedyne dobre rozwiązanie, bo tylko na to się nadaję.

Myślicie że tego typu sny/oobe są jakby wołaniem podświadomości o zmianę kierunku do którego podążam? Czy to zwykła ,,gierka" jakieś istoty astralnej?

Ja staram się do tego podchodzić z dystansem, nie mniej moje dzisiejsze zachowanie tuż po obudzeniu mnie bardzo dziwi, ta pewność że ,,to jest właśnie to!".

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/711/

Offline Linek

• Dostęp z wyjściami
  • Hypnos
  • Respect: +172
Odp: Nieświadome wyjścia/nagła zmiana poglądów po śnie
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2014, 08:48:22 pm »
0
Bardzo możliwe, że twoja podświadomość próbuje się jakoś przedstawiać by naprowadzić Cię na coś czego chcesz hmmm.
... duch żyje w nas ... duch nami śni ...

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Nieświadome wyjścia/nagła zmiana poglądów po śnie
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 18, 2014, 09:18:32 pm »
+1
Ja staram się do tego podchodzić z dystansem, nie mniej moje dzisiejsze zachowanie tuż po obudzeniu mnie bardzo dziwi, ta pewność że ,,to jest właśnie to!".

to mówi, samo za siebie  ;D

Owo poczucie absolutnej pewności powstaje dlatego, iż zrozumienie i poznanie było w tobie ukryte pomimo twojej nieświadomości, a teraz zostało tylko obudzone  ;D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2014, 06:24:05 pm wysłana przez zinka »
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Nieświadome Wyjście

Zaczęty przez Negai

5 Odpowiedzi
1503 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 09, 2015, 06:31:39 pm
wysłana przez Wiatr1000
xx
zmiana słuchawek i ustawienia dźwięku