Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Nieświadome Wyjście  (Przeczytany 1508 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Nieświadome Wyjście
« dnia: Wrzesień 29, 2013, 09:32:09 am »
+3
No Hej :)
Dziś obudziłam się tak jakoś o 4. Ledwo otworzyłam oczy, uznałam że nie będę za bardzo się wiercić i spróbuje wyjść. Leże tak sobie, mówie sobie w myślach ,,chce wyjść z ciała". Minęło dosłownie kilka sekund (3-4 sekundy) a zaczęłam zapadać w paraliż senny. Po chwili wyczułam wibracje, jednak tylko przez chwilę. Straciłam świadomość, miałam bardzo mocne hipnagogi lub po prostu sen. Rozmawiałam w nim z moją koleżanką. Zaproponowałam jej że wyjdziemy z ciała. Nie wiem czemu wydawało mi się że jestem w jej śnie albo coś takiego, i rozmawiam z jej świadomością.
Po chwili podniosłam się w celu wyjścia z ciała. Nie minęło kilka sekund i się przeteleportowałam.

Zaczęłam się dostrajać, niestety nie bardzo mi to wychodziło. Miałam obraz ale bardzo niewyraźny. Byłam w jakieś takiej wiosce, indiańskiej jakby.
Nie było tam namiotów, ludzie spali koło siebie w parach, na takich matach.
Każda mata przedzielona była materiałem, który miał dać ludziom troche prywatności xD.
Nie wiem jak to wytłumaczyć, w każdym razie była to taka dziwna budowla z materiałów, z przodu nie było ściany, w każdym jakby ,,pokoju" była dwójka leżących ludzi. Wszystko tak trochę przypominało namiot.

Chodziłam tak do tych ludzi i coś tam z nimi gadali. Zauważyłam że w jednym namiocie leżał gościu, którego kojarzyłam z innego OOBE. Podeszłam do niego, chwile z nim pogadałam. Niestety nie pamiętam o czym. Wyszłam z tych namiotów, skierowałam się na taki jakby targ.
Spojrzałam w niebo- pogoda była słaba, tak jakby zaraz miało zacząć lać. Wchodzę na targowisko, widzę że na jednym stoisku są jakieś kosmetyki. Niestety nie mogę odczytać nazw, wszystko było bardzo zamazane. Zaczęłam się dostrajać. Nagle zobaczyłam że koło mnie jest koleżanka, również kazałam się jej dostroić. Niestety nic z tego nie wyszło.

Po chwili trochę pogorszyła mi się faza i się przeniosłam do mojego domu. Stałam w salonie, w pokoju babci. Nagle zauważyłam że nie jestem w ,,aktualnej" wersji tego pokoju, tylko tak jakby kilka lat przed. Stare meble, stara ława, stara wykładzina i telewizor którego moja babcia już dawno nie ma. Mimo wszystko przypomniało mi się że to kiedyś tutaj było, mimo iż dawno tego nie widziałam w realu.

Była włączona telewizja, babka w wiadomościach zaczęła mówić że zbliża się wichura, koniec świata, nastaje noc i wgl. Faktycznie na dworze zrobiło się ciemno, nagle atmosfera zrobiła się przerażająca. Jako iż myślałam że to sen próbowałam myślami sprowadzić jasność. Niestety nie wychodziło mi to. Nigdy nie mam z tym problemów, chyba że jestem w Poza. Uznałam więc że to musi być OOBE. Przypomniałam sobie że przecież wyszłam z ciała więc jest to całkiem prawdopodobne.

Po chwili w telewizji zaczęto pokazywać coś, co już dawno widziałam.
Widziałam to w jednym z moich pierwszych OOBE.
Mężczyzna o białej twarzy i ciemnych ubraniach, wznoszący się nad ziemie, krzyczący jakieś słowa,
z otwartymi ramionami wywoływał burzę, szał zwierząt, wiatr, strach, apokalipsę.

To wszystko było pokazywane jakby ktoś go nagrywał na żywo,  a ja to widziałam w telewizji. Po chwili zauważyłam że jest tam też moja koleżanka- przerażona tak jak ja wówczas, gdy widziałam go po raz pierwszy.

Próbowałam nad tym zapanować, wprowadzić spokój, zabić go. Próbowałam wydobyć ze swojej ręki laser, zatrzymać bieg wydarzeń niestety nie dało rady. Byłam przerażona, zastanawiałam się dlaczego, co robie źle, przecież to tylko sen a ja zawsze umiem nad nim zapanować. Jak to możliwe że w MOJEJ krainie snów ten mężczyzna nad wszystkim panuje.

Po chwili dostałam olśnienia- to OOBE! Tak tak przecież, przecież pamiętam jak jeszcze chwilę temu wyszłam z ciała... Boże jak mogłam zapomnieć!

Szybko uznałam że wejdę do telewizora by przenieść się do tego miejsca i uratować koleżankę.
Weszłam bez większego problemu, ale tylko jakby połową ciała. Widziałam wszystko co działo się po drugiej stronie. Tym razem nie było już tego obrazu, tego mężczyzny.
Po drugiej stronie telewizora widziałam coś w rodzaju szarego, smutnego obrazu. Przerażającego pokoju, gdzieś na jakimś odludziu, ze starymi meblami, skrzypiącymi schodami, zniszczonymi drzwiami. Miałam wrażenie że coś mnie obserwuje, bacznie patrzy na to czy zdecyduje się wejść do tego obrazu. Energia jaka tam panowała była okropna, chyba jeszcze gorsza niż ta, którą czułam przed wejściem do telewizora. Szybko cofnęłam ciało astralne, gdy wróciłam na ekranie był ten pokój. Szybko chwyciłam pilot i wyłączyłam telewizor. Momentalnie cofnęłam się do ciała.

Okropne wyjście :P

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/508/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2013, 09:38:11 am wysłana przez Negai »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Nieświadome Wyjście
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2013, 08:09:12 pm »
0
Łooo, no faktycznie musiało takie wyjście zrobić wrażenie na Tobie. Przeżyć tyle emocjonujących zdarzeń w Poza, gdzie wszystko czuję się zwielokrotnione i dużo mocniej niż w szarej codzienności.
Jak się czułaś po obudzeniu? 
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2013, 05:35:49 pm »
0
Było całkiem okej choć jakoś tak, po tej nocy czułam sie słabo wyspana. Tak jakbym spała znacznie krócej :P

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2015, 02:58:56 pm »
0
Zacząłem czytać twoje wyjścia i to z tym obrazem coś mi świta xD Nie wiedzieć czemu czuję, że coś podobnego mogłem mieć. Nie rozumiem tego... Wiele snów zapomniałem :(

Offline Negai

« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2015, 04:42:36 pm »
0
Mam nadzieję że kiedyś sobie przypomnisz ten sen ;)

Offline Wiatr1000

• Respect: +43
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2015, 06:31:39 pm »
0
Wiesz sam obraz tego jak byłaś pomiędzy zawieszona coś mi mówi. Nie wiem co...Nie wiem czy to miałem czy nie... To było jak forma deja vu :P Czytam sobie właśnie twoje wyjścia ;) Trochę dużo tego zważywszy, że też u innych są relacje i to po kilka stron w dziale :o

Share via facebook Share via twitter

xx
Nieświadome wyjścia/nagła zmiana poglądów po śnie

Zaczęty przez Negai

2 Odpowiedzi
865 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Styczeń 18, 2014, 09:18:32 pm
wysłana przez zinka
xx
Wyjście z RedEyem

Zaczęty przez seth

9 Odpowiedzi