Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Piękny, długi sen  (Przeczytany 990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Piękny, długi sen
« dnia: Listopad 29, 2013, 01:21:18 pm »
+1
Hej ;)
Dziś się aż zdziwiłam, bo miałam niezwykle długi, ciekawy sen. Jeśli ktoś jest chętny do interpretacji to zapraszam ;)

Wszystko zaczęło się że byłam w jakimś domku kempingowym. Tam trochę pokłóciłam się z moimi rodzicami ale potem postanowiliśmy że pojedziemy do ich kolegi. Kolega miał ogromny ośrodek, dwie wille, i to wszystko należało do niego. Mieliśmy się rozgościć i wgl. Oprowadzał nas po tym domu, był na prawdę przepiękny, jak z marzeń. Każdy pokój miał niezwykłe meble, aż nie mogę zrozumieć jak mój mózg mógł coś takiego stworzyć. Po pewnym czasie ja się tak jakby obraziłam na moich rodziców. Wszystko za sprawą jednego, głupiego SMSa od niejakiego pana D. Posłużę się tutaj tym skrótem by nie wymieniać imion. W realnym życiu jestem z Panem D pokłócona. Jako iż napisał to jakoś to wszystko mi się przypomniało. Potem rodzice przyszli i zaczęłam się z nimi kłócić. Wyszłam z tego domu, przez jakiś czas towarzyszyła mi M, czyli moja dobra koleżanka z obecnej szkoły. Wychodziło trochę tak, jakby była córką tego znajomego moich rodziców. W pewnym momencie znikła, ja weszłam do jakieś dziwnej alejki na moim osiedlu. Jechali tam dwaj kolesie na rowerach. Jeden był czarnoskóry drugi biały. I tutaj może zrobię lekką stop klatkę ... [...]

Potem wróciłam do tego domu, znowu spotkałam M. Byliśmy na zewnątrz, zachwyciłam się tym domem i dostałam chwilową świadomość. Następnie przybiegł do mnie piesek- lablador. Musiałam być dobrze dostrojona bo dotyk jego sierści był niezwykle realny. Zbliżyłam się do domów i dokładnie je obserwowałam. Stały obok siebie, oba były wielkie, jeden trochę jakby starszy, brązowy z dziwnymi złotymi wykończeniami, a drugi był nowocześniejszy, biały, bardzo przestrzenny. Przed tym białym domem stała ogromna klatka z kanarkiem. Wyglądał jak mój kanarek z rzeczywistości, ale M mi powiedziała że jest jej. Za tą ogromną złotą klatką widniało okno, w którym można było widzieć inne zwierzęta- chyba nawet małpy i różne dziwne ptaki. O dziwo kanarek miał dziwną zabawę. Wyciągał jakby wtyczki z gniazdek które były przyczepione do jego klatki (nie potrafię tego inaczej opisać). Musiał wyciągać prawidłowe wtyczki. Uznałam że to okropne, jednak nie pozwolono mi go wziąć gdzie indziej. W pewnym momencie wziął złą wtyczkę i przestał się ruszać. Przyszedł znajomy moich rodziców i zaczął go reanimować. Znowu odżył.

Potem wróciłam do tego domu, przeprosiłam rodziców i poszłam pooglądać telewizje.

Potem znalazłam się w pewnym pokoju. Zrozumiałam że ten dom należy do mnie (tak jakby trochę zapomniałam o wcześniejszych wydarzeniach, ale wciąż był to ten sam dom). Ktoś się do niego włamał. Stałam w jakieś sypialni, słyszałam że ten ktoś się zbliża. Byłam przerażona, nie było nic czym mogłabym się obronić. W pewnym momencie ten ktoś wszedł do pokoju, ja już myślałam ze to koniec tymczasem zza jego pleców wyłonił się inny człowiek (albo ktoś człowieko podobny), i przywalił mu czymś w głowę.
Ten ktoś był bardzo dziwny, miał długie włosy i jakieś dziwne znaki na twarzy.

Potem pobiegłam do łazienki. Znowu ktoś za mną podążał. Próbowałam wyjść przez okno, pamiętam nawet że powiedziałam sobie ,,Spokojnie Wiktoria, to przecież tylko sen, nie połamiesz się!". Niestety nie mogłam się przez nie przecisnąć. Wzięłam więc łopatę i jakieś inne ustrojstwo i stanęłam tak, by gdy otworzą się drzwi stać za nami. Bylo ich dwóch, obu nich udało mi się zbić z nóg mimo iż ruchy jakie wykonałam tą łopatą i żelastwem były bardzo dziwne, słabe, bez impetu (w realu nawet przez takie coś nie zrobiłabym nikomu krzywdy). Potem wszedł ten koleś z dziwną twarzą. Chwilę rozmawialiśmy, po jakimś czasie z jego głowy wyrosły jakby macki, zaczął mnie nimi dotykać sprawiając nieprzyjemny ból.

Obudziłam się.
Jak myślicie o co mogło chodzić w tym śnie? Bardzo skomplikowany.

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/629/

Offline zinka

• Respect: +469
Odp: Piękny, długi sen
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2013, 03:16:36 pm »
0
E tam skomplikowany  ;) Sofia miała podobny ;D
..nic nie jest takim, jakim się wydaje byc

Share via facebook Share via twitter

xx
Długi VS krótki SEN

Zaczęty przez Negai