Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Pogawędki z Jezusem i Bobrami  (Przeczytany 3072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Pogawędki z Jezusem i Bobrami
« dnia: Luty 07, 2014, 09:51:28 am »
0
Dobra, wielka szkoda że nie napisałam tego od razu po przebudzeniu ale cóż.
Pierwszy sen miałam jakoś przed 6, gdy się obudziłam o 6 wszystko dokładnie pamiętałam, a teraz to już gorzej.
Coś tam mi się śniło że byłam w drogerii osiedlowej, a potem nagle znalazłam się w takim pięknym ogrodzie. Okrążony był taki ładnym jasnym płotkiem, wiecie dróżka była, kwiatki, drzewka i te sprawy. Rozmawiałam tam z pewnym człowiekiem w białej szacie. Po chwili podniosłam wzrok i zobaczyłam że ten ktoś ma twarz Jezusa, tylko taką bardziej ludzką niż tą pokazywaną na obrazach itp.
Rozmawiałam sobie z nim jak gdyby nigdy nic. W pewnym momencie zaczął mówić dość istotne sprawy, przede wszystkim to że niedługo liczba ludzi na świecie znacznie się zmniejszy (czy jakoś tak), powiedział też że w ostatnim czasie urodziło się sporo ludzi, którzy są na ostatnim szczeblu reinkarnacji i doznają oświecenia (Patrzcie, może o naszym forum mówił :D!).
Żeby nie było, nie czułam od niego żadnej miłosiernej energii czy czegoś takiego, był spokojny, miły, ale też ludzki. Także może to była atrapa, albo jakaś część mojej świadomości która chciała mi coś przekazać. Mówił jeszcze o kilku sprawach, niemniej nie pamiętam.

Potem się przeniosłam gdzie indziej. Byłam w rzece, pływałam sobie, były tam też bobry które płynęły przede mną i gadały do mnie ludzkim głosem. Były śmieszne :P Chciały bym płynęła za nimi. Przepłynęły pod takim nie dużym konarem drzewa, które zwaliło się na rzekę. Gdy ja chciałam przepłynąć, nie wiem czemu cofnęłam się, i nie mogłam wydostać się z wody. Zaczęłam się dusić (byłam nieświadoma niestety) pomyślałam sobie że pewno zaraz umrę, tak jak Jezus powiedział (że zmniejszy się liczba ludzi). Wgl. strach i tak dalej. Ale po chwili się uspokoiłam, i zdałam sobie sprawę że to sen. Obudziłam się w paraliżu, chciałam wyjść ale moje nogi już były dawno przebudzone. Po chwili obudziłam się cała.

No to tyle :)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/749/

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Pogawędki z Jezusem i Bobrami
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2014, 04:35:17 pm »
0
Negai uwielbiam twoje wpisy :D Masz również najbardziej topowe nazwy tematów ;P
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Negai

« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2014, 05:26:42 pm »
0
Haha dzięki Sofiu :D Też bardzo podobają mi się twoje wpisy :D Jak czytam co niektóre twoje wyjścia, to widzę że to wszystko przychodzi ci lekko i łatwo. Zwłaszcza latanie z którym ja mam problem :) Plus dzięki Tobie wpadłam na pomysł by pomagać duszom w astralu :D

Offline yandere1321

• *
  • Respect: +1
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2014, 07:18:48 pm »
0
mialas wizje konca swiata ! XD

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 08, 2014, 06:18:55 pm »
+1
no tak z jednej strony przeludnienie, a z drugiej grzmią na ambonach: idźcie i rozmnażajcie się bo jak nie to takiego w..ła dostaniecie emeryturę ;)

Offline Negai

« Odpowiedź #5 dnia: Luty 08, 2014, 06:27:12 pm »
0
No cóż... przybywa nas ludzi, och przybywa.
Mój tata ponoć jak był mały to pamiętał że było wówczas jedynie 5 mld (o ile dobrze pamiętam) a teraz już ponad 7. Masakra jakaś, w przeciągu kilkudziesięciu lat!

Offline NianiaOgg

• Respect: +143
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2014, 06:29:35 pm »
0
przybywa chińczyków i hindusów, ubywa europejczyków, jesteśmy na wymarciu ;)

Offline Negai

« Odpowiedź #7 dnia: Luty 08, 2014, 06:33:01 pm »
0
Oj tam, mnie się tak łatwo nie pozbędą :D Co to to nie :D

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2014, 05:08:48 pm »
0
Jak czytam twoje wpisy, Negai, to zazdrość mnie wypełnia :) Taki poziom osiągnąć...
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Negai

« Odpowiedź #9 dnia: Luty 09, 2014, 08:29:24 pm »
+1
Oj tam nie przesadzaj... ty też masz bardzo fajne doświadczenia :) Wielu doświadczeń ja TOBIE zazdroszczę :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Faraon zwany Jezusem

Zaczęty przez NianiaOgg

5 Odpowiedzi
2337 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 20, 2013, 07:23:17 pm
wysłana przez Shining Light
Tags:

OOBE - Przewodnik