Forum IRN - Rozwój Świadomości

Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Pomoc zagubionej duszy i dom z poprzedniego wcielenia  (Przeczytany 1117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

  • ****
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Pomoc zagubionej duszy i dom z poprzedniego wcielenia
« dnia: Październik 19, 2013, 08:42:13 pm »
Hej :) No to dziś sobie wychodzę z ciała,
od razu mnie przeniosło na moje osiedle.
Ładne dostrojenie, był śnieg na dworze ale na drzewach wciąż złoto pomarańczowe liście.
Jak zwykle piękne widoczki :) chodzę tak po moim osiedlu, w końcu powiedziałam sobie w myślach ,,chce zobaczyć mój dom z poprzedniego wcielenia". Trochę jakby zaczęłam szybciej iść (lub ,,sunąć" bo w OOBE raczej się nie chodzi) w kierunku w którym powinien stać mój blok. Blok jakby znikł a na jego miejscu pojawił się domek, a za tym domkiem kolejne domki które nie powinny tam stać skoro to moje osiedle. Im bardziej zaczęłam przybliżać się do tego domu tym bardziej zaczęłam ,,wchodzić w obraz" tego miejsca. Moje osiedle znikało.

Gdy byłam blisko domu, który wyglądał dość interesująco, obróciłam się za siebie- była tam dróżka jakby w jakimś lesie czy czymś takim. Obok inne domki. Ogólnie dzielnica wyglądała dziwnie, niby domy były duże i z zewnątrz ładne to miałam wrażenie że należą do osób niezbyt zamożnych. Przed domem który chyba należał w poprzednim życiu do mnie (gdyż stał na miejscu mojego aktualnego domu) były dwa samochody. Samochody definitywnie sprzed co najmniej 25 lat. Takie stare, obrypane proste samochody.

Cały klimat był jakby na jakieś wyspie lub ogólnie w ciepłym kraju. Dom miał ciekawe wykończenie, raczej nie typowe dla domków wyspiarskich. Zadałam sobie w myśli pytanie jaki to kraj. Podeszłam do tabliczki niedaleko tego domu. Ciężko było z tego cokolwiek przeczytać, było tam słowo podobne do ,,africa" ale pewności nie mam. Nie widziałam co jest w środku bo okna były zakryte żaluzjami, takimi starymi brzydkimi. Ogólnie tak jak napisałam- dom duży, teoretycznie bogaty ale definitywnie nie zadbany. A może ja tak uważam bo po prostu jest to dom z innych czasów niż moje.

Cofnęło mnie. Potem znowu wyszłam. Tym razem byłam znowu na swoim osiedlu. Zaczęłam w tym samym momencie co ostatnio. Postanowiłam że pomogę jakieś zagubionej duszy. Zaczęłam okręcać się wokół własnej osi, po chwili mnie przeniosło. Byłam jakby w jakimś przejściu między pawilonami. Za tymi pawilonami była plaża, ładna pogoda. W zasadzie te pawilony to bardziej jakieś blaszaki mieszkalne.

Stała tam jedna młoda dziewczyna i dwóch gości. Nie wiedziałam kto potrzebuje mojej pomocy, choć od razu odczułam że ta dziewczyna. Pomyślałam sobie: Ta dusza która potrzebuje mojej pomocy niech się zaświeci. Z głowy dziewczyny błysnęło jasne światło, jakby aura. Podchodzę do niej, pytam się czemu jest taka zdenerwowana.
-Rodzina... zostawiła mnie. Przychodzę do mojego domu, a oni się wyprowadzili. Oni i sąsiedzi.
-Od razu uznałam że pewno umarła lub coś, i jakoś tak ,,obudziła się" z tego kilka lat później. A może po prostu w miejsce w którym była, przypomniało jej dom, ale nie było tam jej krewnych bo oni żyją a ona nie.
Powiedziałam jej że nie żyje, ale niech się nie martwi bo zaniosę ją do ,,Królestwa Niebieskiego". Nie wiem dlaczego przyszła mi ta nazwa na myśl, ale cóż... Gdy usłyszała że umarła bardzo się zdenerwowała, nie mogła tego zrozumieć, powtarzała że to nie możliwe. Wytłumaczyłam jej że to jednak możliwe. Poprosiłam by się mnie chwyciła. Zaczęłyśmy lecieć w górę, jednak jedynie lekko wzniosłyśmy się ponad ziemie gdy jakieś stwory przyczepiły się do nas i zaczęły nas gryźć.
-Te zwierzęta muszą lecieć z nami?- Zapytała. Odparłam że nie powinny. Zaczęłam je zwalać itp. nic nie podziałało. Uspokoiłam się, większość z nich sobie poszła ale jeden wciąż został. Z tego wszystkiego ta dziewczyna gdzieś zagubiła mi się w ciemności, a ja wylądowałam w innym miejscu z tym czymś. Nadal agresywnie mnie gryzło. Leżałam chyba na łóżku u mnie w pokoju, nie mogłam się wyrwać. Po chwili na szczęście zadzwonił budzik, choć ciężko mi było się obudzić to jednak dałam radę.

I to tyle :) Pozdrawiam!

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/pomoc-zagubionej-duszy-i-dom-z-poprzedniego-wcielenia/531/

 

misy kryszta?owe