Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Porwana przez kosmitów  (Przeczytany 1915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Porwana przez kosmitów
« dnia: Luty 15, 2014, 09:54:02 am »
+1
Dzisiejszy sen był spowodowany emocjami przed zaśnięciem :D
Jakoś koło 23 widziałam na niebie złote dziwne coś. To się świeciło, miało jakby taki ogonek i wyglądało z daleka jak gwiazda. Po chwili jednak pomyślałam że to gwiazdą być nie może, bo było za wielkie. Siostra mnie wkurzyła i nie mogłam się dalej w to wpatrywać, a gdy po minucie znów spojrzałam tego już nie było. Zapytałam się kolegi co to może być, a on że UFO. Zaczął mi opowiadać różne straszne historie związane z UFO, i usnąć nie mogłam takim sposobem :D

Wgl. zauważyłam że od kilku dni gdy tylko wieczorkiem się położę, od razu czuje wibracje, zapadanie w paraliż, uczucie falowania itp. Także czuje jakby ,,ziemia oddychała" albo drżała. Trochę mnie to denerwuje bo jest to dla mnie pewnego rodzaju nowość, ale postaram się następnym razem tylko to obserwować a nie próbować wyeliminować jak dzisiaj w nocy. Hipnagogi są dość intensywne i szybko do mnie przychodzą, acz jestem nich pełni świadoma. Dopiero po kilku minutach zasypiam już bez świadomości.

I tak sobie usnęłam. Śniło mi się coś, co pewno wydawało by się Wam błahe, ale dla mnie to było straszne. Byłam w jakimś dziwnym pomieszczeniu, w którym czułam się jakby obserwowana. Byli tam jacyś ludzie, których nie widziałam ale czułam. Chodziło o to by posmarować się jakimś smarem/balsamem, a następnie coś się miało stać. Coś kazało mi też to zrobić, przy okazji jednak opowiadając mi jakąś historie, której do końca nie pamiętam. To coś było w mojej głowie, bo słyszałam jego myśli, ale go nie widziałam. To było przerażające bo czułam że to jakiś obcy, czy coś takiego, natomiast sen był tak realny że myślałam że to na prawdę się dzieje. Po chwili gdy nasmarowałam się tym balsamem, poczułam jakby ktoś mnie ukuł igłą w okolicy nerki, a potem ją włożył (taką dużą, ostrą igłę). Nie dość że samo ukłucie było dość bolesne, to igła ta sprawiła że po moich plecach rozchodził się okropny, wręcz niewyobrażalny ból. Chyba nigdy czegoś takiego nie czułam. Tak jakby kolka, połączona ze skurczem, ale takim bardzo intensywnym. Zaczęły drżeć mi powieki, chyba w realu nawet. Tak jakby otwierały się i zamykały. Ból czułam już w całym ciele, wyczułam też dość mocny przepływ energii. Obudziłam się, lecz jeszcze jakoś przez 30 sekund czułam ten ból i chyba miałam paraliż.

Na szczęście kolejny sen nie był już związany z kosmitami, i bardzo dobrze, tyle atrakcji z UFO na dziś mi wystarczy 8)

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/759/

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
Odp: Porwana przez kosmitów
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2014, 05:32:41 pm »
0
No jak dla mnie to nie był zwykły sen Negai, ale to tylko moja subiektywna ocena  >:D
Trzymaj sie maleńka i nie lękaj się, w końcu nie takie sny przeżywałaś ;)  <hug>

Offline Nigashar Altarion

• **
  • Badacz światów równoległych
  • Respect: +33
    • Projekt informatyczny
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2014, 05:35:51 pm »
0
Zgadzam się z Aleksandrą... to nie mógł być taki sobie zwyczajny sen. Ciesz się, że nie robili bardziej "inwazyjnych" badań :D
"I usłyszałem głos z nieba, mówiący: „Napisz: Szczęśliwi są umarli, którzy umierają w jedności z Panem — począwszy od tego czasu..." - Obj. 14:13

Offline Negai

• Respect: +97
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2014, 06:04:31 pm »
0
Boże weźcie mnie jeszcze bardziej nie straszcie xd ...

Offline EosCris

• Global Moderator
  • Powrót do Ducha...
  • Respect: +303
    • Sklep Ezoteryczny
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 15, 2014, 09:10:56 pm »
0
Negai, nie ma co się strachać :) tylko trza działać ;) i starać sie być bardziej świadomym we śnie  O:-)

Trenuj, a nikt Cię nie będzie zamęczał w snach :)

Share via facebook Share via twitter

xx
Przechodzenie przez obrazy

Zaczęty przez Negai

1 Odpowiedzi
659 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Październik 11, 2015, 11:51:41 am
wysłana przez zinka
xx
zamykanie czakr przez sakramenty

Zaczęty przez EosCris

6 Odpowiedzi