Sklep Ezoteryczny szamanskibeben.pl

Autor Wątek: Przepowiednie końca świata?  (Przeczytany 1277 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Negai

• Respect: +97
Przepowiednie końca świata?
« dnia: Marzec 08, 2014, 01:59:02 pm »
0
Po tytule dałam znak zapytania, bo nie jestem wszystkowiedzącą jak z resztą każdy z Nas, i nie wiem czy te ,,przekazy" są prawdziwe. Ostatnio trochę wspominałam moje wyjścia, bardzo często to robie jeśli jakieś zapadnie mi w pamięci, wtedy je analizuje i próbuje interpretować. Najlepiej mi wychodzi kilka miesięcy po tym OOBE. Wiecie, świeży umysł, więcej wiadomości i te sprawy :)
Po ,,religijnych" wyjściach targają mną bardzo silne emocje. Ciężko jest wówczas postawić dobrą interpretacje.

Zacznijmy od tego że raczej nie interesowałam się tematami ,,Końca świata" czy ,,III Wojny światowej". Nawet na początku mojej ,,astralnej" drogi informacji na ten temat miałam niezwykle mało. Uważam jednak, że przekazane mi informacje nie są z d... wzięte, zwłaszcza że już ktoś kiedyś to widział i o tym napisał.

Zacznijmy od wyjścia które było moim 5, czy którymś tam wyjściem. Niemniej działo się to ,,na początku mojej historii". Wychodzę tak sobie, ciemność przed oczyma, i niemal od razu moje ciało strasznie szybko zaczęło się obracać, wokół jednej osi. Przestraszyłam się, no bo początek to był, nie wiedziałam wówczas że obracanie się jest oznaką teleportacji w inne wymiary. Poprosiłam opiekuna o pomoc, po chwili poczułam jakby ktoś chwytał mnie za ramię. Momentalnie przeniosło mnie.

Patrzę tak, jestem w jakieś lokacji. Strasznie dziwne wibracje, wysokie ale zarazem przerażające. Widzę mężczyzne, blada twarz, negatywna energia, wręcz taka przerażająca. Mężczyzna wzlatuje w góre i sie zaczyna. Odlicza od 1-7, za każdym razem liczbę poprzedza dźwięk trąb. Trąby jednak miały strasznie dziwny dźwięk, taki wręcz nierealny, mocny, potężny. Za każdą liczbą kryje się inna katastrofa, plagi, krzyk ludzi. Widziałam śmierć, płacz, głód, jakieś kataklizmy. Nie mogłam zniszczyć istoty jaka to wyczyniała.

Zanim stała się 7 plaga przybiegła dziewczynka, krzyknęła by tego nie robił. Po chwili schowałam się wraz z tym dzieckiem pod jakimś kocem. Byłyśmy na polanie gdzie to wszystko sie działo. Na polanie było drzewo, z którego uniosła się szarańcza/osy, ciężko powiedzieć. Widać było że to coś niedługo nas zaatakuje, myślałam że umrę, ja byłam nawet tego pewna. Zupełnie zapomniałam że to tylko OOBE, w takich chwilach się o tym nie myśli. Błagałam Anioła a pomoc, zjawił się po chwili.
Tym razem postać jego była zabawna- wzleciał z nieba, wraz z całym ,,stadkiem" latających, wojowniczych modliszek. Zwierzęta te pokonały mężczyznę, a także całe zło, i na ziemi nastał spokój, a ja wróciłam do ciała.

Nie byłam fanką biblii w tym okresie, nie przypisywałam więc temu wyjściu żadnej symboliki religijnej. Uznałam że to może znak, że OOBE jednak nie jest dla mnie. Nie da się opisać trwogi jaką wówczas czułam. Na szczęście po kilku dniach strach zniknął, a ja znowu zaczęłam wychodzić.

Wizja podobna do tej z Apokalipsy Św. Jana. To podobieństwo zauważyłam kilka miesięcy potem na lekcji polskiego, gdy umawialiśmy tą część biblii. Jakie było moje zdziwienie, gdy zaczęłam zauważać podobieństwo mojego OOBE do wizji św. Jana.

A teraz jeszcze szybko napomknę o OOBE o którym już pisałam na tym forum. Ciemna noc, wietrzna, wychodzę na balkon, widzę na niebie złocisto srebrny krzyż. Wzlatuje do niego, tam spotykam istote która mówi mi nieco o III WŚ a także wspomina o nienawiści człowieka do drugiego człowieka.

Motyw z krzyżem na niebie też znany, ostatnio czytając jakieś przepowiednie czy co to tam było, natknęłam się na ten symbol. Mają nadejść 3 dni ciemności, w które to dni nadejdzie sprawiedliwość, a na niebie ujawni się krzyż, który sprawi że wszyscy ludzie którzy przeżyją na zawsze uwierzą w Boga.

Tak jeszcze skupiając się na tym stworku, dla mnie jest on kimś w rodzaju strażnika Boga. Jest ogólnie niepozorny, dość nerwowy, ale widać że ma sporą wiedzę. Ostatnio spotkałam go także gdy wzniosłam się do nieba, postanawiając złączyć się z Bogiem. Zaproponował mi wówczas bym wtopiła się w błękit nieba, tak zrobiłam. Poczułam błogość, miłość i spokój, jednak chyba już o tym pisałam. Niemniej istota ta czasem mi sie pojawia, zwłaszcza w okolicach astralnego nieba. Jeśli macie ochotę sami możecie go poszukać :) Wygląda dość niepozornie, ma futerko, gruby jakby wiewiórzy ogonek, jest szybki, zwinny, i dużo gada. Hehe :P

Tak w skrócie, bardzo bardzo wielkim :)
Uważam że OOBE to zbiór wielu informacji, bardziej i mniej przydatnych. Niemniej ciekawym jest, że nawet taki przeciętny Kowalski (czytaj ja) może zobaczyć coś, o czym mówią prorocy.

Ostatnio jakoś czuje jedność z Bogiem, nie wiem co się dzieje ale po prostu czuje go w sobie i wszędzie indziej. Mam też wrażenie że przekazuje mi sporo informacji. Kocham ten stan :)
I kocham ludzi, a także wszystko inne co istnieje :)

Kochajmy się więc i nie utrudniajmy sobie nawzajem życia :D

Linkback: http://forum.instytutnoble.pl/negai/54/seo/797/
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2014, 02:11:12 pm wysłana przez Negai »

Offline Sofia

• sofiasni.blogspot.com
  • Respect: +132
    • Mara Aram
Odp: Przepowiednie końca świata?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 08, 2014, 06:05:58 pm »
0
No pięknie Negai :) Ja mam nadzieję, że nie będzie wojny, mimo, że w jednym z niedawnych oobe po dotknięciu UFO została mi przekazana wizja,  że będzie wojna, którą rozpocznie Ameryka i to wszystko ma się wydarzyć do 16 kwietnia. Mam nadzieje, że nie tego roku.
"Pragnienie jest wołaniem, kształtując chimerę prowokujemy rzeczywistość". W. Hugo

Offline Negai

• Respect: +97
Odp: Przepowiednie końca świata?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 08, 2014, 06:41:46 pm »
0
No miejmy nadzieje :) Choć mi ostatnio w Poza na prawo i lewo gadają o tej wojnie :/

Share via facebook Share via twitter

xx
Zejście do Dolnego Świata

Zaczęty przez EosCris

1 Odpowiedzi
1107 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 06, 2014, 01:06:11 pm
wysłana przez Robert Noble
xx
Uczucie przemijania, odejścia, końca w realu...

Zaczęty przez Wiatr1000

8 Odpowiedzi
1546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Grudzień 26, 2015, 10:12:32 pm
wysłana przez Wiatr1000
xx
Fajny temat (słowo szyfr) jak odczytasz do końca będzie ciekawie;)

Zaczęty przez Kama

2 Odpowiedzi
1601 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Sierpień 03, 2013, 09:46:39 pm
xx
Zatrzymanie świata - zatrzymanie wewnętrznego dialogu

Zaczęty przez Robert Noble

0 Odpowiedzi
301 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość Wrzesień 18, 2016, 08:08:56 pm